User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Unban alex
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1035
botik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2016 19:11)
Joined: 12 Sep 2015
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -0.7
Votes: 1

 
Post Posted: 21-11-2015, 20:49:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aNd^ wrote:
silent aim-ul inseamna ca gloantele merg intr-un anumit loc fara a'ti sarii tie tinta, baiatule, si nu m-am sfatuit cu nimeni, ca sa intelegi si tu, nu vorbesc cu nimeni de pe acest server..
intr-adevar, demo-ul e scurt..faza de dinaintea inceperii demo-ului imi dovedea ca ai silent..in fine, am revazut demo-ul de cateva ori si eu, cu un alt framerate pentru a ma convinge..dar sunt sigur ca tu nu esti curat 100%.. tu mai poti jignii mult? cu ce crezi ca ajuta? ajungi sa-i jignesti pe toti adminii care au spus ca ai avut cod..nu ei's aia tristi..tu esti..ai ajuns deja sa-i jignesti pe toti care au spus ca ai cod.. greseala mea, trebuia sa-l fac mai lung, dar in momentul ala nu consideram ca-i necesar.. dar na..pro unban..n-am alta dovada..



in primul rand tu nu stii ce e ala silent aim - habar n-ai, daca gloantele se duc in acelas loc este no recoil nu silent, mai documenteaza-te. in al doilea rand eu s-ar putea sa joc mai curat ca dumneata pentru ca am jocul original, nu am clientu downloadat de pe torent, daca eu nu sunt 100% curat atunci cine-i ?. oricum nu mai conteaza parerea ta...este redundanta pentru mine, nu ma intereseaza ca imi dai pro sau contra, eu nu o sa mai ma joc pe server. -

ps: sa stii ca-s foarte trist de felu meu, plang mai mereu de ras -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TsunamiTsu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 17:21)
Joined: 29 May 2015
Posts: 182, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 3

   
Post Posted: 23-11-2015, 17:40:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut doar cateva faze...de Silent,Dar corect zis ai UN LEIS!!

Nush,eu sunt 50% ca ai COD,50%...


Cand da-i HeaDShoT e ca si cum ai **** o femeie in fund!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TheGeneral, 23 November 2015 17:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-06-2024, 17:56:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password