User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Propuneri by FasT

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message209
FasTcS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2016 20:02)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 105, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 58.5
Votes: 1

Post Posted: 02-12-2015, 17:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut la toata lumea.Vreu sa va zic niste propunri la care cred ca la toata lumea le va placea.Pai haideti sa nu mai lungesc discursul si sa incepem.

1)Sa se adauge comanda /admins , /who (sa se vada admini online)
2)Sa se scoata knife-ul kataklism si sa se adauge alt knife (oricare da mai frumos)
3)Dupa ce nu se mai recruteaza admini sa se adauge slot
4)Daca vrei la cei mai vechi admini de pe server sa le dai un up pentru ca sunt online pe server si au sprijinit serverul si la bine si la rau
5)Toate comenzile cvar sa fie adaugate la Moderator si ca gradul de moderator sa se primeasca numai prin donatie (sfat:sa fie moderatorul 7e)
6)As vrea ca admini sa fie mai seriosi decat sunt acum ca am vazut ca multi au luat remove si erau foarte buni admini
7)Vad cam mereu pe server ca sunt ceva playeri cu lag si asi vrea sa adaugi un plugin in care sa le dea kick la cei cu ping peste 150
8)Sa se inlocuie Golden Deagle cu alta arma ca e nefolositoare arma aceea


Cam astea au fost propunerile mele,poate solo o sa le accepte pentru ca sunt utile pentru server si eu deoarece iubesc serverul asta si no sa ma las de el.

Va saluta FasT pe toata lumea si lui SoLoz0rNNN.


BAFTA!!!!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SoLoz0rNNN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-01-2016 09:37)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 265, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 171.4
Votes: 10

       
Post Posted: 02-12-2015, 19:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca iubeai serverul nu trebuiau facute modificari.

Cand o sa donezi lunar 100 lei o sa modific.


Too OLD for this
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SoLoz0rNNN, 02 December 2015 17:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 06:24:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x