User
Pass
2FA
 
 

Welcome back

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message734
Andrei`~L3ON

[L3ON te va urmari!!]



Status: Offline
(since 20-09-2016 16:43)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 335, Topics: 67
Location: Constanta Eforie-Nord

Reputation: -15.2
Votes: 10

 
Post Posted: 15-12-2015, 20:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In timp ce imi editam postul , se pare ca a fost si inchis .

Dar mai am ceva de spus . Voi , astia N2/N3 Cum puteti ma sa dati admine , la un COPIL , la o scursura umana , care nu are nici macar lvl 10 !! Ce Model e asta ma? Ce admin e asa ma?

La categoria molusca ? Bai deschideti OCHII !! In loc sa protejati pe cei care DONEAZA , pentru ca prin ei ... serverul fuctioneaza si il tine cat de cat pe picioare , voi ii banati ? Va bateti

joc? De ce s-a dus dracu sv ma? Din vina VOASTRA !! Ati banat , ati ridicat in slavi toti lachetii !!' Vrei sa vii enumar' ? Unde`i ma ANgry? Cu parere de rau , dar o spun Add era perfect !

Acum... se dau admin cu 60 de ore , fara puncte de fidelitate ... Ce pot spune , e frumos ? Un admin sa zic pe sv ''EU nu iau gm , nu dau banii pe prosti '' (Ravio) Pai asta e incurajare ma?

Asta trebuie sa spuna un admin? Cum puteti ma fratilor , sa dati un remuve pe un SLAY ! Si colac peste pupaza ... ''Andrei , asa se vb cu un player'' (Playeru-l , MARS , LATRA LA ALTA

MASA) Adminu ( Frustrat, nimicule) ma putea injura si de morti , daca ii dadeam gag , imi facea reclamatie , aduceam poza ca ma injurat voi spuneti ''L3ON asta a fost ulti-ma'' . Ce

spunea Ceacea? ''No sa mor niciodata'' Cu asemenea ''Trupa'' ... Mai apucam craciunu? Boost 10 euro? Imi iau si eu cs go , il merit ! N-am pt ce

dona , maine poimaine ma trezesc cu ban , si pierd si gm , si boostu-l .

@Rebelion @Ceacea


Bagati whiskey, vodka, tequila, sampanie
Nu somon fume, ci de ala preje
Unde's toate fetele? Bine tunate
Animal prin botix si sprancene tatuate
Va vindeti pe un parfum si n-aveti demnitate
Reusiti prin piata, prin bot si pe la spate
Visati la vacante scumpe in strainatate
Eu iti rup filmu!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deluxe

[Creep]



Status: Offline
(since 07-11-2017 10:37)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 1927, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 748.4
Votes: 57

     
Post Posted: 15-12-2015, 20:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene nu ai avut o reclamatie sau 2 ai avut mai multe datorita faptului ca esti tare in clanta, si crezi ca ma induiosezi ca ai dat pentru boost,gold nu te pune nimeni sa dai clar? tu degeaba vi cu povesti care le-am mai auzit pentru ca nu impresionezi pe nimeni.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deluxe, 15 December 2015 18:43



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 20-04-2024, 05:05:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x