User
Pass
2FA
 
 

Eroare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message788
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-12-2015, 10:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am facut BT, am luat crash ca de obicei...iar acum nu mai pot intra in joc

https://imgur.com/LHU8iZh


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
battlesnake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2023 00:13)
Joined: 31 May 2012
Posts: 231, Topics: 53
Location: Acherus

Reputation: 228.5
Votes: 10

Post Posted: 19-12-2015, 16:07:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eroarea asta nu cred ca are vreo treaba cu crash-ul din BT.
Intra in folderul tau de wow, click dreapta pe folderul WTF, dai la propietati, ai grija ca read-only sa fie DEbifat, acuma intri in el si editezi config.wtf (il deschizi cu wordpad)
Acuma in config.wtf cauti:

SET realmlist

Si te asiguri ca e:

SET realmlist "mop.freakz.ro".

Si in caz, printr-o vreo minune daca pozitia caracterului tau are legatura cu log-in, conecteaza-te pe site https://www.wow-freakz.com/unstuck.php , si alege-ti caracterul, ti-l muta in dalaran



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobita.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-12-2015 18:15)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2112, Topics: 242
Location: dm.freakz.ro

Reputation: 16.2
Votes: 144

 
Post Posted: 20-12-2015, 12:48:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Programe care ruleazã în fundal poate interfera cu jocul . Închide orice aplicație care ruleazã pe fundal .
Ruleaza instrumentul de reparare pentru a rezolva problemele cu fișiere de joc deteriorate .

Daca nu merge asa, alta explicație nu am...
Reinstaleaza wow-ul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sco

[android@localhost #1]



Status: Offline
(since 06-10-2021 06:46)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 634, Topics: 82
Location: Russian Federation

Reputation: 120.3
Votes: 12

 
Post Posted: 20-12-2015, 22:34:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

battlesnake wrote:
eroarea asta nu cred ca are vreo treaba cu crash-ul din BT.
Intra in folderul tau de wow, click dreapta pe folderul WTF, dai la propietati, ai grija ca read-only sa fie DEbifat, acuma intri in el si editezi config.wtf (il deschizi cu wordpad)
Acuma in config.wtf cauti:

SET realmlist

Si te asiguri ca e:

SET realmlist "mop.freakz.ro".

Si in caz, printr-o vreo minune daca pozitia caracterului tau are legatura cu log-in, conecteaza-te pe site https://www.wow-freakz.com/unstuck.php , si alege-ti caracterul, ti-l muta in dalaran


Vreau sa rectific ceva, legat de config.wtf.

In loc sa fie SET realmlist "mop.freakz.ro" as zice sa te asiguri, sa fie SET realmlist "wow.freakz.ro". Varianta de "mop.freakz.ro", era de cand a fost Public Test Realm.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-04-2024, 16:34:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x