User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Lista UP/Down Decembrie !
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2063
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 28-12-2015, 01:31:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grafic de Helper respectiv SeeKw0w:

Care aici ar trebui sa tragi cu dinti sa te tii pe linia de plutire ca sa primesti up.

Grafic de Owner respectiv Jon-Snow:

Eu mi-am atins apogeul demult...si totusi,nu pot intra ziua am diverse treburi,sarbatoresc,ies cu prietenii,cu familia,dar macar seara activez 4-5 ore pana adorm pe forum/server.

Ricsii intr-adevar nu exista pic de indoiala ca Seekw0w nu ar merita up,eu unul sunt de acord cu tine.
Gandeste-te,daca va continua cu acel grafic de activitate va mai avea el o sansa?
Astept raspunsu' tau.
Din partea mea pentru cele 3 luni merita up,a facut treaba buna,cei drept dupa 3 luni sa nu primesti nimic te face sa renunti...

Iaurt,legat de up...compara asta cu al meu nu cu al lui Smoking sau Kosmy ei deja au renuntat...

Lunar al meu a fost peste 200-300 de minute,stiu ca nu stai doar pe deathrun sa adminezi ai prieteni,familie,prietena...si eu am si noi toti.
Crede-ma de la S-Mod/Good in sus nu se mai da asa usor up,trebuie sa te implici,sa sari cu gura inainte ca vrei sa ajuti.
Zici ca ai luat 2 up in 7 luni,pai de la Administrator ai sarit la S-Mod,pentru munca depusa bineinteles.
Dubleaza efortul depus atunci si o sa vezi roadele dupa.-
Nu trebuie sa arati cu degetul ca ala e mai slab ca tine,tu insuti trebuie sa incerci sa ii intreci pe toti fara sa te victimizezi ca ala are mai mult ca tine sau mai putin.
De exemplu @Chris a primit up pentru ca,tinand cont ca este admin si pe alt server a inceput iarasi sa faca activitate acolo cat de cat si a ajutat serverul cu niste mici plugin-uri pentru Craciun.
Se pare ca cineva i-a apreciat implicare si munca. -

Stiu ca o sa ziceti,gata ma asta s-a ajuns,e Owner,face pe Batman aici,nu,eu va zic doar ce este drept.
Cu timpu' o sa ajungeti sa aveti si voi Owner...si,mai departe ce veti face?
Astept de asemenea si aici un raspuns.
Adminii vin si pleaca,insa cine ramane isi lasa amprenta.
Cu timpu' poate si eu voi pleca,totu' are un sfarsit,dar in cele din urma conteaza ce ai facut in tot acel timp petrecut aici.

Rabdare si implicare...asta e cheia mult doritului >uP<
Asta e marea dilema...

Bafta.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 28-12-2015, 09:52:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iaurt wrote:
pana si senti a luat up si eu nu

Stai calm. Eu nu am mai luat up decand te-ai apucat tu de server

+Edit: Btw,eu nu joc pentru grad.


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 28-12-2015, 12:21:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nici eu. dar ma refeream la faptul ca kosmy si ceilalti nu au luat nici up nici down desi sunt inactivi. si eu cu 200 minute pe zi,la fel. + ca mi-ai pus graficul pe ultima luna unde deja mi se luase cheful,nu pe 6 luni sa zicem. nu pot sa stau toata ziua pe cs,mai ies si eu pe afara



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sen[Z]oR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2016 15:20)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 172, Topics: 5
Location: Sibiu

Reputation: 149.2
Votes: 9

   
Post Posted: 28-12-2015, 12:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daa nici eu nu înțeleg asta de ce i mai ținem pe kosmy și pe smoking,
nici eu nu am luat up și chiar nu înțeleg de ce
am stat pe server vro 7 lunii și am luat decât 2 up-uri


Get a gun, you'll live longer!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 28-12-2015, 12:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa facem o reevaluare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clipe123

[MucificatoR]



Status: Offline
(since 15-12-2016 08:10)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 441, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 61.5
Votes: 5

 
Post Posted: 28-12-2015, 13:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ricsii multumesc de sustinere
eu nu prea scriu pe forum ,
dar de citit il citesc si nah
oricum is multumit macar ca mi-a ramas helperul




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BhOp*HaRd*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2019 12:21)
Joined: 05 Oct 2015
Posts: 102, Topics: 1
Location: Sibiu

Reputation: 9.4
Votes: 5

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-12-2015, 16:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt multumit cu decizia voastra... macar mai am admin.
Poate luna viitoare o sa fiu mai de ajutor.
Un An Nou fericit ! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clipe123

[MucificatoR]



Status: Offline
(since 15-12-2016 08:10)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 441, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 61.5
Votes: 5

 
Post Posted: 28-12-2015, 17:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce orlando, allonzo si mehigh au admin daca ei nu intra?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 28-12-2015, 18:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ei au luat Helper luna trecuta,daca pana luna viitoare nu isi fac treburile de admin,sa zicem ca nu o sa mai aiba acces pe server. -

Va place sa aratati cu degetu'... - precum un copil care se simte nedreptatit.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catylinna

[Lookwhatyou'vedone]



Status: Offline
(since 30-11-2021 22:03)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 1422, Topics: 46
Location: Cyprus

Reputation: 2796
Votes: 161

Post Posted: 28-12-2015, 18:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

Casuta vocala @Caty @Catylinna


Last edited by Catylinna on 29-12-2015, 23:56:06; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 29-12-2015, 06:28:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:
Ei au luat Helper luna trecuta,daca pana luna viitoare nu isi fac treburile de admin,sa zicem ca nu o sa mai aiba acces pe server. -

Va place sa aratati cu degetu'... - precum un copil care se simte nedreptatit.




Si va intrebati de ce uni primesc +up si alti nu, ei bine gandirea lu Snow si gandirea voastra, nimeni nu sta sa faca o analiza de ce, cum si in ce fel, snow poate voi de ce nu ?


Candva cineva ajuns sus, a inceput sa imi zica vreau mai multa implicare, vreau sa ajut serverul, vreau sa fac , vreau sa dreg, dar ...


Mie nu imi pasa ce grad/rang aveti pe forum/server, daca vad implicare mentala/ideei si nu doar ajutor verbal stam de vorba, nu imi plac pupincuristi sau vorbele'n vant, cand vad acel ajutor de care avem nevoie de ce sa nu rasplatesc roadele muncii voastre?



Am specificat dar vad ca nu m'am facut inteles, pe mine nu ma intereseaza numai activitatea, desigur sunt om si eu, inteleg ca sunt sarbatori si ca nu se poate 24/24, inclusiv eu de circa 2 luni activitatea mea e la pamant munca/casa si poate am mai iesit seara sau in weekend, dar asta nu inseama ca numai tin cont de loguri sau sa mai dau un ochii aici pe forum sa vad cine posteaza,cum posteaza, despre ce se vorbeste si a cui lista de ban e activa, care isi mai da interesul si etc.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 29-12-2015, 09:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Dupa munca si rasplata" se cam potriveste aici.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 29-12-2015, 11:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh!KaD0Ta wrote:
JonSnow wrote:
Ei au luat Helper luna trecuta,daca pana luna viitoare nu isi fac treburile de admin,sa zicem ca nu o sa mai aiba acces pe server. -

Va place sa aratati cu degetu'... - precum un copil care se simte nedreptatit.




Si va intrebati de ce uni primesc +up si alti nu, ei bine gandirea lu Snow si gandirea voastra, nimeni nu sta sa faca o analiza de ce, cum si in ce fel, snow poate voi de ce nu ?


Candva cineva ajuns sus, a inceput sa imi zica vreau mai multa implicare, vreau sa ajut serverul, vreau sa fac , vreau sa dreg, dar ...


Mie nu imi pasa ce grad/rang aveti pe forum/server, daca vad implicare mentala/ideei si nu doar ajutor verbal stam de vorba, nu imi plac pupincuristi sau vorbele'n vant, cand vad acel ajutor de care avem nevoie de ce sa nu rasplatesc roadele muncii voastre?



Am specificat dar vad ca nu m'am facut inteles, pe mine nu ma intereseaza numai activitatea, desigur sunt om si eu, inteleg ca sunt sarbatori si ca nu se poate 24/24, inclusiv eu de circa 2 luni activitatea mea e la pamant munca/casa si poate am mai iesit seara sau in weekend, dar asta nu inseama ca numai tin cont de loguri sau sa mai dau un ochii aici pe forum sa vad cine posteaza,cum posteaza, despre ce se vorbeste si a cui lista de ban e activa, care isi mai da interesul si etc.


Eu nici o data nu m-am plans de ce ai facut tu pe server sau ce o sa faci mai departe. E clar,esti peste mine ca si adminat si cunostiinta in domeniul cs 1.6,nu am ce probleme sa-ti adresez.

Pur si simplu m-am referit la faptul ca,multi mai au admin si i-am vazut in lunile astea de 5 ori maxim in 4 saptamani si au stat 30-60 de minute,dupa aceea salut..

Stii bine ca daca am facut ceva pentru remove sau down,accept si recunosc,dar aici chiar nu vad de ce n-ar lua seek un up,care il asteapta de 3 luni. Acum sincer,probelem n-a facut... Pe cand altii...


In anii ce au trecut...


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kosmy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2017 10:41)
Joined: 14 Apr 2015
Posts: 201, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 112.7
Votes: 3

   
Post Posted: 09-01-2016, 19:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iaurt wrote:
multumesc,multumesc. nu trebuia,ma simt flatat. 2 up in 7 luni dar e ok. e bine daca activitatea mea este comparata cu a lui kosmy si mafia care i-am vazut de 2-3 ori si cu celelalte... dar e bine.pana si senti a luat up si eu nu

Am luat down ma, acum esti fericit?


Nu râdeți de proști, fiindcã îșî vor închipui cã au umor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 31 July 2016 11:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 11:45:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x