User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] reclamatie admin xsz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message602
bd1312001
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-02-2016 14:24)
Joined: 25 Jul 2015
Posts: 79, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -58.4
Votes: 4

Post Posted: 30-12-2015, 15:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!

Reclamant: bOGDANEL
Reclamat: xsz
Motiv reclamatie: adminul xsz mi-a dat ban pentru neprezentare poze, dar nu mi-a dat timp suficient (a fost 1 minut).

Dovezi:

http://imgur.com/a/GXm54

data: 30 decembrie, miercuri, orele 14.50
harta: westwood

Alte detalii:

Am primit ban de la adminul xsz entru neprezentare poze, dar nu mi-a dat timp suficient (1 minut in care am vrut sa pun pozele pe forum).
S-a schimbat harta, l-am jignit pe adminul xsz, iar el mi-a dat gag. Apoi dupa mai putin de 1 minut de la gag, mi-a facut poze si mi-a dat ID-ul de skype si mi-a zis sa-i dau pozele pe skype. Am incercat sa-i scriu ca nu am ID de kype, dar nu am reusit pentru ca eram inca in gag. Atunci am intrat pe forum sa-i pun pozele pe forum, pentru ca ID de messenger nu mi-a dat si i-as fi trimis pe messenger dat fiind faptul ca eram in gag si nu puteam sa-i zic ca nu am ID de skype. Dupa 1 minut, am reintrat pe server sa-i zic ca nu am ID de skype si sa-i spun ca pun pozele pe forum, stiind ca ar fi trebuit sa-mi expire gag-ul, dar imediar dupa ce i-am scris ca aveam gag si nu puteam sa-i zic ca nu am ID de skype si i le pun pe forum, el mi-a dat ban.

Am pus pozele in linkul: http://imgur.com/a/GXm54
unde reiese faptul ca nu aveam cod.
Dar de ce nu mi-a dat suficient timp sa pun pozele pe forum si sa-i spun apoi pe server ca am pus pzele pe forum? Mai ales ca ar fi trebuit sa stie ca mi-a dat gag si nu-i puteam scrie ca nu am ID de skype. Ar trebui neaparat sa am ID de skype? Eu nu folosesc skype, ci messenger. Toata lumea foloseste messenger si de ce nu se da ID de messenger? Dar de ce mi-a dat ban dupa 1 minut? Timp in care eu vroiam sa pun pozele pe forum.


Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cocacola0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2016 14:52)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 19, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 1.6

Post Posted: 30-12-2015, 16:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti face o cerere unban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bd1312001
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-02-2016 14:24)
Joined: 25 Jul 2015
Posts: 79, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -58.4
Votes: 4

Post Posted: 30-12-2015, 17:21:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba de cerere unban, ci de "abuz in serviciu".

The power of chess!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xzs_xzs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2016 11:54)
Joined: 03 Sep 2015
Posts: 62, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 1

Post Posted: 30-12-2015, 17:46:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand , gagul ti l.am dat pentru ca , cand am intrat pe server ai spus ,,iar a intrat jegu asta de xzs "
in al doilea rand . Aveai gag , 2 minute care trecusera imediat dupa ce ti.am facut poza , bine , puteai sa zici prin u@ , dar trecuse deja vreo 3 minute sa zici ca nu ai skype si ca le pui pe forum
in al treilea rand continutul reclamatiei este absurd ..
Angrry va decide cum si ce , astept si parerea lui la cum am procedat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhearaDeUrs !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2016 12:53)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 141, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 8.8

     
Post Posted: 30-12-2015, 18:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram de fata . bogdanel asta injura pe toata lumea . a luat gag de la mine. apoi sa enervat cred si a bagat coade . si xzs ii facuse poze cred ca a stat 5 minute dupa el . si el a prins doar cand ia zis xzs ca mai are 1 minut ? mie mi ar fi rusine ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
EezyVlad

[Creep]



Status: Offline
(since 15-11-2019 20:23)
Joined: 31 Aug 2015
Posts: 574, Topics: 97
Location: Brasov

Reputation: 81.7
Votes: 12

     
Post Posted: 30-12-2015, 19:47:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bd1312001 wrote:
Salut!

Reclamant: bOGDANEL
Reclamat: xsz
Motiv reclamatie: adminul xsz mi-a dat ban pentru neprezentare poze, dar nu mi-a dat timp suficient (a fost 1 minut).

Dovezi:

http://imgur.com/a/GXm54

data: 30 decembrie, miercuri, orele 14.50
harta: westwood

Alte detalii:

Am primit ban de la adminul xsz entru neprezentare poze, dar nu mi-a dat timp suficient (1 minut in care am vrut sa pun pozele pe forum).
S-a schimbat harta, l-am jignit pe adminul xsz, iar el mi-a dat gag. Apoi dupa mai putin de 1 minut de la gag, mi-a facut poze si mi-a dat ID-ul de skype si mi-a zis sa-i dau pozele pe skype. Am incercat sa-i scriu ca nu am ID de kype, dar nu am reusit pentru ca eram inca in gag. Atunci am intrat pe forum sa-i pun pozele pe forum, pentru ca ID de messenger nu mi-a dat si i-as fi trimis pe messenger dat fiind faptul ca eram in gag si nu puteam sa-i zic ca nu am ID de skype. Dupa 1 minut, am reintrat pe server sa-i zic ca nu am ID de skype si sa-i spun ca pun pozele pe forum, stiind ca ar fi trebuit sa-mi expire gag-ul, dar imediar dupa ce i-am scris ca aveam gag si nu puteam sa-i zic ca nu am ID de skype si i le pun pe forum, el mi-a dat ban.

Am pus pozele in linkul: http://imgur.com/a/GXm54
unde reiese faptul ca nu aveam cod.
Dar de ce nu mi-a dat suficient timp sa pun pozele pe forum si sa-i spun apoi pe server ca am pus pzele pe forum? Mai ales ca ar fi trebuit sa stie ca mi-a dat gag si nu-i puteam scrie ca nu am ID de skype. Ar trebui neaparat sa am ID de skype? Eu nu folosesc skype, ci messenger. Toata lumea foloseste messenger si de ce nu se da ID de messenger? Dar de ce mi-a dat ban dupa 1 minut? Timp in care eu vroiam sa pun pozele pe forum.

Multumesc!


1) Eu zic sa-ti cam vezi de treburile tale , tot ce ai primit pe sv le-ai primit pe "buna" ta purtare
Adica .. mie unul nu mi se pare normal sa intru pe sv , iar dupa 5 minute sa ma injuri pe mine ca nu stii tu juca cs , ceea ce asta ai si facut , nu mi-am pus mintea cu tine , te-am lasat sa vorbesti , vorba aceea "Lasa prostii sa vorbeasca , isi vor da seama ca nu-i baga nimeni in seama"

2) xzs , sa ziceam ca ti-a facut poza la 17:30 , da? A zis un minut , cand era ora 17:33 (repet , "sa zicem" , e un exemplu , nu mai stiu cat era ceasul) ti-a dat destul timp de predare a pozelor , bafta in continuare si controleaza`ti limbajul -


~ Binele este pe stop , dar daca tu`mi vrei raul , te rog sa mi`l iei pe tot ! ~ -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bd1312001
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-02-2016 14:24)
Joined: 25 Jul 2015
Posts: 79, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -58.4
Votes: 4

Post Posted: 30-12-2015, 20:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se vede clar ca sunteti copii. Important este faptul ca am incercat sa pun pozele pe forum, iar in timpul asta, am revenit pe server sa vad daca mi-a expirat gagul sa-i zic ca nu am ID de skype si ca ii voi pune pozele pe forum. Dar imediat dupa ce i-am scris ca nu am id de skype, am si primit ban. Am renuntat sa-i pun pozele pe forum, ca sa i le pun in cadrul reclamatiei daca tot ii faceam reclamatie si sa nu i le pun in 2 posturi.
Mi-a dat gag, dupa aproape 1 minut, mi-a facut poze, am incercat sa-i scriu ca nu am ID de skype, am intrat pe net, pe forum, am inceput sa-i scriu pe forum ca-i pun pozele acolo, am dat sa incarce pozele si in timpul asta am revenit pe server sa vad daca a expirat gagul si am avzut ca expirase dar chiar daca i-am scris ca nu am ID de skype, mi-a dat ban. Postul meu pe forum cu reclamatia, a fost facuta la minute bune dupa ban pentru ca am avut de compus reclamatia si automat au trecut cateva minute, fata acel minut alocat pentru a incarca pozele initial.
Acest admin a fost deranjat pt ca l-am jignit datorita faptului ca a avut un comportament necivilizat cu mine mai demult si acum l-am prins la cotitura.


Dar cel mai important este faptul ca niciodata nu am folosit coduri si am vovedit de multe ori cand mi s-a facut poze - adminului Mariuss i-am dat de 2 ori pozele, lui Angry si mai sunt cativa admini.

Posturi unite automat, 30-12-2015, 20:20:52

xzs_xzs wrote:
in primul rand , gagul ti l.am dat pentru ca , cand am intrat pe server ai spus ,,iar a intrat jegu asta de xzs "
in al doilea rand . Aveai gag , 2 minute care trecusera imediat dupa ce ti.am facut poza , bine , puteai sa zici prin u@ , dar trecuse deja vreo 3 minute sa zici ca nu ai skype si ca le pui pe forum
in al treilea rand continutul reclamatiei este absurd ..
Angrry va decide cum si ce , astept si parerea lui la cum am procedat



Nu poti sa spui ca mi-ai facut pozele dupa ce expirase gagul pentru ca am vrut sa-ti scriu si mi-a aparut ca am gag si de asta m-am dus pe forum sa-ti pun pozele, iar in timpul in care se incarcau pozele, am revenit pe server sa-ti zic ca nu am ID de skype si ti le pun pe forum, dar tu mi-ai dat ban imediat. De la poze pana la bag au fost mai putin de 2 minute. Asa ca te rog sa nu minti.

Continutul reclamatiei nu este absurd pt ca a fost abuz din partea ta si nu mi-ai alocat suficient timp sa incarc pozele si sa-ti spun ca ti le-am pus pe forum, cum de altfel ti le-am si pus. Cum era sa comunic cu tine daca aveam gag? Puteai sa scoti gagul ca sa comunicam , sa te informez ca nu am skype si sa-mi dai gagul din nou dupa ce-ti aratam pozele Sau eram obligat sa am skype? Era posibil orice pt. orice jucator sa nu aiba skype, dar trebuia sa te gandesti ca poate nu am ID de skype si sa cautam o alta metoda (messenger sau forum).

Tu ai fost deranjat pt ca te-am jignit datorita faptului ca ai avut un comportament necivilizat cu mine mai demult si nu puteam sa las lucrurile pur si simplu fara sa-ti spun nimic.

Nota: emancipeaza-te!

Posturi unite automat, 30-12-2015, 20:24:46

GhearaDeUrs ! wrote:
eram de fata . bogdanel asta injura pe toata lumea . a luat gag de la mine. apoi sa enervat cred si a bagat coade . si xzs ii facuse poze cred ca a stat 5 minute dupa el . si el a prins doar cand ia zis xzs ca mai are 1 minut ? mie mi ar fi rusine ...


Copilasule nu te ambala sa spui ca au trecut 5 minute. Crezi ca ar fi fost in stare xsz sa stea 5 minute dupa mine sa-i dau pozele? Ar fi stat vreun admin asa de mult? El a zis ca au trecut 3 minute, dar nici pe departe asa de mult, pentru ca stiu ca eram pe net sa incarc pozele din calculator si cand am intrat sa-i zic ca le pun pe forum, am si primit ban. Nu am folosit niciodata coduri pentru ca tin la onoare si nu as baga la nervi. La nervi - injur, dar repet, injur doar daca sunt jignit. L-am injurat pe xsz pentru ca m-a jignit mai demult si eu nu incep ci termin cu injuratul.


The power of chess!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhearaDeUrs !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2016 12:53)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 141, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 8.8

     
Post Posted: 30-12-2015, 23:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti obosit . culca-te si nu te mai crede matur ! ai 13 ani -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
te-n_cing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2022 06:16)
Joined: 22 Nov 2015
Posts: 399, Topics: 88
Location: Freakz

Reputation: 90.9
Votes: 21

Post Posted: 30-12-2015, 23:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dati T/C bcd copil farmat ceia ce am zis la reclamatia lui gheara, joci numai cu coade cu schimbare de nick, as dori ca angryy sa nu-ti dea unban.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AngrryX

[Pred.FreakZ.Ro]



Status: Offline
(since 21-10-2022 22:41)
Joined: 31 Mar 2015
Posts: 1297, Topics: 53
Location: Arad

Reputation: 365.1
Votes: 24

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-12-2015, 02:29:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit unban.
Puteai vorbii cu u@ sa ii spui.
Daca tu nu ai unul din Y!M/Skype, vi pe forum. - Problema rezolvata, aia e, nu toti avem si Skype si Y!M.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AngrryX, 31 December 2015 00:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 00:51:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x