User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie DIZU!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message637
DPRPICIU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 12:59)
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 291, Topics: 31
Location: CONSTANTA

Reputation: 147.7
Votes: 6

 
Post Posted: 01-01-2016, 01:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele celui reclamat : *DiZu*

[LIKE] Screenshot facut pe jucatorul dpR / / The.Piciu de Admin *DiZu*
Not recording a demo
si dovada http://www.girlshare.ro/3489156198
In dimineata asta in jur de orele 1 jucam linistit si eu daca tot nam petrecut,si ce sa vezi domnu DiZU mare General si Own pe alte servere s-a gasit sa ma suspecteze pe mine de wall banuiesc si mi-a tras un ss de toata placerea..bine doar sa-mi piarda mie timpu ca e el mare om,din cate stiu doar own-eri pot face asta sa execute comenzi pe alti admini,dar fie ce ma deranjeaza e ca nu e prima sau a 2-a oara... e a 5-a oara cand patesc..ba iau ban..ba ss ba suspect de aim frate e problema mea ca joc bine? sau aproape bine? dece mereu trebuie sa ma faca de ras unu? sa vada toti ca mi-i se face mie ss ca si cum as fii un codat? nu mi-i se pare normal deja e abuz nu trece 2-3 sapt hop un ss hop suspect de aim..e normal asa ceva?nu ma plang ca un copil..da pana mea, toata ziua buna ziua face cine si cum vrea ss pe mine si demo si reclamatii de aim da aiurea,nu fac reclamatie player-ii si face un admin...daca a-r avea experienta a-r stii cum joc si de ce sunt in stare.in loc sa imi piarda mie timpu mai bine se uita pe alti codati!DEZAMAGIT!


Don't drive faster than your guardian angel can fly!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rebizbblue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2017 02:18)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 278, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 6

Post Posted: 01-01-2016, 01:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa si ce nu ai mai vazut admini care sa joace cu wall ..... da ma mam asigurat sa vad daca ai wall ..... nu am voie sa te suspectez ???

Posturi unite automat, 01-01-2016, 01:45:38

Asa si termina cu menintarile ca nu rezolvi nimik ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DPRPICIU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 12:59)
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 291, Topics: 31
Location: CONSTANTA

Reputation: 147.7
Votes: 6

 
Post Posted: 01-01-2016, 01:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Experienta spune tot! nici macar nu ai stat spec calumea sa te uiti sa faci un demo ai vazut ca te bat din orice pozitie ce ai zis ia sa-i trag un ss .Astept pareri si decizii din partea altora.

Don't drive faster than your guardian angel can fly!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rebizbblue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2017 02:18)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 278, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 6

Post Posted: 01-01-2016, 01:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oe fiecare in parte ma uit ma ..... stai calm ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 01-01-2016, 02:02:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu esti foarte sigur Dizu fa-i demo mai lung si acolo iti poti da seama. SS-urile se fac doar in cazul in care il suspectezi de wall fiindca aimul nu iese in ss, daca i-ai mai facut ss deja de mai multe oric cum zice piciu nu ai voie sa`i faci mereu de fiecare data doar pentru ca il suspectezi, faci doar atunci cand ai banuiala rezolabila ca are , daca nu demo si pui la pareri.
Mai multa atentie pe viitor te rog, consider ca e prima greseala si te avertizez doar verbal.
Mare atentie fiindca altfel poti deranja playerii cu ss-uri in mod repetat.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rebizbblue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-02-2017 02:18)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 278, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 6

Post Posted: 01-01-2016, 02:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da unde eram ma atunci daca nu am stat spec calumea ... ? mai bn prind codatii decat sa ma cert cu tne ....

Posturi unite automat, 01-01-2016, 02:06:09

e prima data knd ii fac ss pe cuvantul meu de onuare .... :D

Posturi unite automat, 01-01-2016, 02:08:04

Da stai un pic ce am gresit ca am facut o singura data ss ? E prima data akm ....knd iam facut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DPRPICIU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 12:59)
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 291, Topics: 31
Location: CONSTANTA

Reputation: 147.7
Votes: 6

 
Post Posted: 01-01-2016, 02:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unde erai ai intrat spec si in max 20 secunde ss! e prima la tine dar inaintea ta multi! deja e o rutina.SI cum zice Marduk, faci un demo ceri pareri etc, nu faci ss asa cum te apuca.m-au verificat toti adminii trebuia si tu..sa fie lista completa.nam nimic cu tine..dar incearca sa fii mai profesionist in ceea ce faci,nu ai vazut ca joc bine putin ciudat ,hai sa fac ss,nu merge asa treaba.SI atunci cand faci un SS asigurate ca ai un cont de socializare si ce-l mai bine mai multe si Y!M si FB SI skype etc, nu cand te intreaba omu sa zici pai ym nu mergea alalalt nuj ce..noi admini trebuie sa fim in ajutorul playeri-lor si ca aceasta actiune SS sa dureze cat mai putin pentru ca jucatorul sa se bucure in continuare de joc nu sa stea sa caute cum sa-ti dea tie pozele asa mi-i se pare normal.(este doar un sfat,daca vrei sa-l primesti bine),si atunci cand suspectezi alt admin de wall /aim incearca sa ceri pareri la ceilalti admini fara sa faci ss etc sa vada toata lumea pentru ca ce zic? ia uite ma ce admini se baneaza intre ei isi fac ss etc,trebuie sa fim o echipa unita si problemele sa se discute intre noi fara sa stie jucatorii pentru a da un exemplu bun,ultima oara cand mi-a facut un admin ss m-am facut de ras 2 sapt..toti strigau dupa mine codatu..daca ma intelegi ce zic.

Don't drive faster than your guardian angel can fly!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 01-01-2016, 02:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DPRPICIU wrote:
unde erai ai intrat spec si in max 20 secunde ss! e prima la tine dar inaintea ta multi! deja e o rutina.SI cum zice Marduk, faci un demo ceri pareri etc, nu faci ss asa cum te apuca.m-au verificat toti adminii trebuia si tu..sa fie lista completa.nam nimic cu tine..dar incearca sa fii mai profesionist in ceea ce faci,nu ai vazut ca joc bine putin ciudat ,hai sa fac ss,nu merge asa treaba.SI atunci cand faci un SS asigurate ca ai un cont de socializare si ce-l mai bine mai multe si Y!M si FB SI skype etc, nu cand te intreaba omu sa zici pai ym nu mergea alalalt nuj ce..noi admini trebuie sa fim in ajutorul playeri-lor si ca aceasta actiune SS sa dureze cat mai putin pentru ca jucatorul sa se bucure in continuare de joc nu sa stea sa caute cum sa-ti dea tie pozele asa mi-i se pare normal.(este doar un sfat,daca vrei sa-l primesti bine),si atunci cand suspectezi alt admin de wall /aim incearca sa ceri pareri la ceilalti admini fara sa faci ss etc sa vada toata lumea pentru ca ce zic? ia uite ma ce admini se baneaza intre ei isi fac ss etc,trebuie sa fim o echipa unita si problemele sa se discute intre noi fara sa stie jucatorii pentru a da un exemplu bun,ultima oara cand mi-a facut un admin ss m-am facut de ras 2 sapt..toti strigau dupa mine codatu..daca ma intelegi ce zic.


+1 Daca e vb de un admin suspectat de cod se face demo si se pune la pareri ca la restul jucatorilor ori se trimite pm unui owner si i se aduce la cunostiinta sa il verifice "discret", dupa cum am zis daca nu esti sigur raamai si faci demo ceri pareri sprijin, ss ai facut o data pe piciu, nicio problema dar te rog sa fi mai atent, doar nu ne apucam acum sa facem ss cand demo-ul este cel mai optim atunci cand nu esti 100%.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 01-01-2016, 05:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg reclamatia. Un admin mai mare in grad te-a suspectat de cod si ti-a facut un ss, care banuiesc ca dureaza cel mult 2-3 minute pana il pui pe un site. Reclamatia fiind care? Daca esti admin, nu esti exclus din suspecti in nici un caz, daca eu intru si cred ca tu ai wall sau aim sau orice alt cod si am grad mai mic sau mai mare, am tot dreptul sa-ti fac demo sau chiar ss daca pot si am grad mai mare.

Eu personal am banat 2 admini aici din cauza ca au folosit coduri. Respectati gradele superioare, e un amarat de ss, nu te-a banat, nu te-a dat afara, nu te-a jignit cu nimic. Si eu pe war7 ca admin mi s-au facut demo-uri si ss-uri la greu si nu le-am facut nici o reclamatie, ca grad superior au tot dreptul sa traga la raspundere pe ceilalti admini sau in cazul tau sa le faca un amarat de ss daca banuie ca folosesti cine stie ce cod.

Reclamatie facuta la orgoliu si prea mult timp la dispozitie. TC.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Syem, 01 January 2016 03:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 15:15:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x