User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1702
RaiDen
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2009 15:35)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 57.2
Votes: 5

Post Posted: 29-12-2009, 23:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclam pe domnul Ecstasy-la-gaini deci sa va zic am facut pe unu prost ...si mia dat gag iam raspuns pentru ce *** dai gag daca nu am injurat ...asa si a tot inceput sa dea kick si pana la urma cred ca mi-am luat ban de la acest jucator deci as vrea sa luati masuri pentru acest individ ca alt cumva nam cum sai spun eu am incetat frumos dar vad ca el iar a inceput cu kick si mia dat ban din cate am vazut ...deci Ecstasy daca vrei sa rezolvam treaba fata in fata te astept cu stima domnu Hector! inca ceva alti care injura si scriu *** sau nu dau ca nu vreau sa stric imaginea forumului nu ii da gag sau kick mie care fac unu prost la dracu sta si incepe cu de astea - Sarbatori fericite!

 
Staff message (SeaGer):
 
1warn pentru limbaj si amenintari.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 30-12-2009, 00:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. ne intalnim unde vrei tu domnu Hector.
2. nu am comanda de ban.
3. da, te-am tinut in kickuri. de ce? pentru ca de fiecare data cand intru te vad pe tine injurand. si ai injurat, ti-am dat gag. m-ai injurat pe mine ti-am dat kick. si ti-am dat vreo 4-5 kickuri.
dovezi:



riwix, mi-a zis sa nu mai dau gag asa din orice prostie, dar tu cum injuri...am si zis "mai usor cu limbajul".
tu nu prea intelegi.si vezi ca ai mai primit de multe ori gag de la mine si ai zis ca te-ai potolit.


You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RIWIX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1848, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 47

Post Posted: 30-12-2009, 00:12:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai jignit pe cineva. adminii mai lasa de la ei ... dar daca aceste vulgaritati incep sa aibe adrese, se iau masuri ca in cazul tau.
nu trebuie sa privesti in traista altuia ci in traista ta. ai primit gag si tot nu te-ai astamparat. adminul nu e obligat sa-ti ofere explicatii. regulamentul este public si nu cred ca esti atat de batut in cap cat sa nu fii constient ca nici ceva bine nu ai facut de ai reusit sa iei gag. iar pentru insistente in joc se da kick si ulterior ban.

noapte buna.


00001 010 01101 000010 00001 0100
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaiDen
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2009 15:35)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 57.2
Votes: 5

Post Posted: 30-12-2009, 00:19:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba omule bun eu am incetat dupa si ai inceput iara sa dai kick pentru ce? ai vazut ca am incetat mam gandit poate am fost prost da asta nu inseamna sa dai kick iara cum sa nu ma enervez asa tare... atunci chiar ai dat gag degeaba de asta team injurat dc nu ai facut poze sa vezi pentru ce prostie miai dat gag macar fii admin corect si dale si la aia care injura cu adevarat nu eu care fac pe unu prost hai sa fie o sami treaca desi nici cs nu mai pot juca ca mam enervat degeaba dintru *** sincer - asa ceva nu mi so mai intamplat sami dea careva gag daca scriu prost sau noob sau nustiu ce...daca ai fi observat nu am injurat sa vada playeri tiam scris cu u@ ca si oricum aveam gag si oricum ...so lasam balta ca am intrecut masura ca ma enervez si eu prea de tot pa si craciun fericit

 
Staff message (SeaGer):
 
tu intelegi conceptul de limbaj vulgar? ti-am editat iar postul. sper sa fie ultima data


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RIWIX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1848, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 47

Post Posted: 30-12-2009, 00:38:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu scriu de doua ori acelasi lucru. oricum, mi-a placut finalul comentariului tau. "pa si craciun fericit" hahaha

am primit un mesaj pe privat de la domnu' raiden cu un continut foarte bogat tipic romanesc in care il ameninta pe ecstasy, fac un scurt rezumat... se intelegea "ca-i rupe picioarele".

ei bine domnu raiden,
nu ai primit ban dar iti dau eu permanent pentru amenintari la adresa unui membru privilegiat al serverului. amenintarile le fac cea mai joasa speta de oameni posibil. regula 4 incalcata.
te salut.

subiect inchis.


00001 010 01101 000010 00001 0100
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 30-12-2009, 17:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RaiDen wrote:
sal auzi nuti fa griji ca eu pot intra pe server ...am clicknet si am intrat deja cu alt nick si alt avatar si in plus nuti fa griji ca poti sa ma banezi de 100 de mii de ori am sa tin si un program special sa va floodez serverul frumos! zi de zi si nonstop ca pcul merge non stop cu placere si inca odata craciun fericit si sa va *** serveru de cate ori pot eu

Mars inapoi in grota ma, ban -


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by RIWIX, 29 December 2009 22:40



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 19-04-2024, 07:59:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x