User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin Takyzo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1463
NeoBonCapish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2016 09:26)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 6.9

Post Posted: 05-01-2016, 21:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : NBC
Numele adminului reclamat : takyzo
Data si ora : acum
Motiv reclamatie : muta aiurea
Alte detalii : -
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : http://postimg.org/image/c6sxci1eh/



Last edited by NeoBonCapish on 05-01-2016, 23:17:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 05-01-2016, 22:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate cred eu takyzo n-ar face asa ceva fara un motiv anume..fara demo nu poti dovedi ca te-a mutat degeaba...si cand Takyzo ti-a zis "asa am vrut eu" o spune intr-un mod anume sa te enerveze... Screen-ul e degeaba fara o "intarire" cu un demo. Dar totusi takyzo spune motivul exact... Din cate vad eu din Screen,Contra.

Drog dai T/C pentru nerespectarea modelului.



Casuta Vocala: DaNuTzz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NeoBonCapish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2016 09:26)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 6.9

Post Posted: 05-01-2016, 23:21:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DaNuTzz/DaNuTzz wrote:
Din cate cred eu takyzo n-ar face asa ceva fara un motiv anume..fara demo nu poti dovedi ca te-a mutat degeaba...si cand Takyzo ti-a zis "asa am vrut eu" o spune intr-un mod anume sa te enerveze... Screen-ul e degeaba fara o "intarire" cu un demo. Dar totusi takyzo spune motivul exact... Din cate vad eu din Screen,Contra.

Drog dai T/C pentru nerespectarea modelului.
.



Ce sã fac eu? Mã mutã și-l întreb motivul și el spune cã așa a vrut el.. Ce ai prefera sã fac? Și în plus ãsta e modelul reclamație i

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 05-01-2016, 23:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu , mai uita-te odata peste model.


Casuta Vocala: DaNuTzz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TakyZO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:54)
Joined: 07 Jul 2015
Posts: 476, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -6.7
Votes: 33

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am nevoie de iconite 
Post Posted: 05-01-2016, 23:40:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omule , dc nu ai facut print la TAB????? eu mut ca nu e loc uite:
sunt 9 t si 2 ct da?
tu vrei sa te muti ca zici ca e loc.
dar nu este , pentru ca daca iesi de la T, se fac 8 T si 3 CT, si nu e corect, deasta te-am mutat
Si da , mi-ati facut nervi atunci ca toti ziceati dc ma scoti ,dc ma scoti si e frustrant sa raspunzi la toti. invatati cand trebuie sa intrati la CT si cand nu.
Daca eu spun ca nu este loc, pai nu este loc, pentru ca spun cu un motiv si pe propria raspundere.
Stiu sa gandesc cea ce fac si nu imi fac griji pentru nici o comanda pe care o dau pentru ca stiu ca o dau cu cap
Sper ca te-am lamurit si sa ai grija alta data cand intri la CT, sa te asiguri.


Server : None
Nume : TakyZO
Grad : None
Casuta vocala : TakyZO , Taky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NeoBonCapish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2016 09:26)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 6.9

Post Posted: 05-01-2016, 23:43:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar când n-am mutat eu erau 10-2 .. Și dacã nu aveam loc îmi ziceai ca nu e loc și aș fii ieșit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TakyZO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:54)
Joined: 07 Jul 2015
Posts: 476, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -6.7
Votes: 33

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am nevoie de iconite 
Post Posted: 05-01-2016, 23:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt singurul admin de pe sv (inafara de Danutz)
Cum ai vrea sa ii lamuresc pe toti , avand in vedera ca sunt aproape 17 playeri pe sv?
Se face FK, trebuie sa mut. Nu se da fd , trebuie sa actionez. Nu se face ce spun eu, trebuie sa actionez. Va mutati aiurea la CT , trebuie sa actionez. Se da day cu mort, trebuie sa actionez. Se dau comenzi in cusca , trebuie sa actionez.
Vrei sa mai continui? Lista merge mai departe. Iar toate astea se intampla in maxim 2 minute si nu exagerez. Eu trebuie sa am grija de toate. Inca o data : NU POT SA II LAMURESC PE TOTI , cine crede ca a fost nedreptatit sa faca reclamatie ca il lamuresc pe forum, e mult mai usor, nu sunt presat de : X a facut fk, Y injura, Z nu are microfon, V da comenzi in cusca ... intelegi?


Server : None
Nume : TakyZO
Grad : None
Casuta vocala : TakyZO , Taky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NeoBonCapish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2016 09:26)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 6.9

Post Posted: 06-01-2016, 11:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci ''lamureste-ma'' pe forum...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TakyZO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:54)
Joined: 07 Jul 2015
Posts: 476, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -6.7
Votes: 33

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am nevoie de iconite 
Post Posted: 08-01-2016, 12:22:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TakyZO wrote:
Sunt singurul admin de pe sv (inafara de Danutz)
Cum ai vrea sa ii lamuresc pe toti , avand in vedera ca sunt aproape 17 playeri pe sv?
Se face FK, trebuie sa mut. Nu se da fd , trebuie sa actionez. Nu se face ce spun eu, trebuie sa actionez. Va mutati aiurea la CT , trebuie sa actionez. Se da day cu mort, trebuie sa actionez. Se dau comenzi in cusca , trebuie sa actionez.
Vrei sa mai continui? Lista merge mai departe. Iar toate astea se intampla in maxim 2 minute si nu exagerez. Eu trebuie sa am grija de toate. Inca o data : NU POT SA II LAMURESC PE TOTI , cine crede ca a fost nedreptatit sa faca reclamatie ca il lamuresc pe forum, e mult mai usor, nu sunt presat de : X a facut fk, Y injura, Z nu are microfon, V da comenzi in cusca ... intelegi?


Tot ce am avut de zis am zis aici, daca nu intelegi imi para rau ... asteapta decizia unui owner


Server : None
Nume : TakyZO
Grad : None
Casuta vocala : TakyZO , Taky
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ionut2069

[Creep]



Status: Offline
(since 14-09-2016 14:16)
Joined: 17 Aug 2015
Posts: 762, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 8.5
Votes: 15

Post Posted: 08-01-2016, 13:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TakyZO wrote:
Sunt singurul admin de pe sv (inafara de Danutz)
Cum ai vrea sa ii lamuresc pe toti , avand in vedera ca sunt aproape 17 playeri pe sv?
Se face FK, trebuie sa mut. Nu se da fd , trebuie sa actionez. Nu se face ce spun eu, trebuie sa actionez. Va mutati aiurea la CT , trebuie sa actionez. Se da day cu mort, trebuie sa actionez. Se dau comenzi in cusca , trebuie sa actionez.
Vrei sa mai continui? Lista merge mai departe. Iar toate astea se intampla in maxim 2 minute si nu exagerez. Eu trebuie sa am grija de toate. Inca o data : NU POT SA II LAMURESC PE TOTI , cine crede ca a fost nedreptatit sa faca reclamatie ca il lamuresc pe forum, e mult mai usor, nu sunt presat de : X a facut fk, Y injura, Z nu are microfon, V da comenzi in cusca ... intelegi?



Nu cred ca sunteti singuri dar na , nu cred ca takyzo te-ar muta fara un motiv clar si intemeiat dar daca il toti bat astia de pe server la cap normal ca si el mai sare calul si a zis in gluma chestia aia cu " asa am vrut " . Nici el daca e singur cateodata pe server nu poate sa ii lamureasca pe toti pe loc pe server .



Grad Server :Moderator Global+V.I.P
Casuta vocala:@Ionut2069
Click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 09-01-2016, 11:17:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 av verbal.Se anunta si motivul cand muti.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 09 January 2016 09:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 05:03:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x