User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] ALEX

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1711
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 10-01-2016, 12:18:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumos daca sa ajuns la asa ceva.

Ca Alex pe langa toate injuriile pe care mi lea adresat etc etc, sa ajuns sa vb de copii mei PANA AICI.

Nu imi ma itrebuie sa intru pe servarul asta doar atat am sa iti spun mai alex.

****** MORTII MATII DE CAND ITI PERMITI TU SA VB DE COPII MEI?

***** SUNT COPII TAI ? MA CUNOSTI SAU II CUNOSTI?

Esti un retardat si un needucat dai putere la prosti si uite unde se ajunge.

Nu ai nici 2 grame de bun simt.

Pt restul bafta si numai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-01-2016, 12:25:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce ai patit ma ...... ?

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sirwin26

[Sinner * SirWin26]



Status: Offline
(since 16-05-2020 11:55)
Joined: 09 Oct 2014
Posts: 999, Topics: 35
Location: Palermo

Reputation: 578.9
Votes: 12

   
Post Posted: 10-01-2016, 12:33:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Balonas!
Nu cred ca,e cazul sa exagerezi si sa faci tam-tam pe acest subiect!
Stim cu toti ca voi nu va agreati si sunt mereu momente de sicanare si cu alti admini!
Dar acum ai cam intrecut masura,ACEST LIMBAJ PE FORUM NU-I ADECVAT!! Exista chat sau chiar prin pm putea-ti discuta nu sa faci un topic si sa injuri!
Iar din discutie reiese ca el nu a injurat sau vb urat de copii tai!
Calmati-va ca, aici nu-i circ si nici mahala!





Last edited by sirwin26 on 10-01-2016, 13:33:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ali1985

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2020 10:13)
Joined: 09 Sep 2012
Posts: 261, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 505.4
Votes: 14

Post Posted: 10-01-2016, 12:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe langa faptul ca esti incredibil de analfabet - ,te anunt,dar probabil stii deja ca tot ce s-a conversat pe server ramane salvat,iar faptul ca-ti bagi copiii(cu 3 i ,parinte exemplu ce te vrei) intr-o "discutie" care ne-ar privi strict pe noi doi,indica un "usor" dezechilibru psihic ce nu te favorizeaza,mai ales ca frazele de la care ai dedus tu ca ar fi fost jigniti/vorbiti de rau au fost exact urmatoarele: "mai ai si copii" "saracii,asa tata?" (asta dupa ce ai inceput sa ma jignesti din senin fara ca macar sa te bag in seama si te-ai laudat cu varsta si statutul de parinte)(sunt salvate) ... daca din frazele astea doua reiese ca are cineva ceva cu copiii tai banuiesc ca n-are rost sa-ti mai scriu care dintre noi 2 este retardatul ... Sa nu uiti totusi ca nu esti la prima abatere in privinta limbajului tau execrabil la adresa player-ilor si mai ales a adminilor
Succes in a te educa mai mult si a deveni un parinte exemplu pt copiii tai,altfel voi sustine si eu si probabil multi ca mine fraza de mai devreme care nu este menita sa-i jigneasca,din contra,e compatimire(cauta in dictionar): "saracii,asa tata?"
Cat despre limbajul expus in reclamatia ta PUBLICA vom lasa persoanele autorizate sa se ocupe cum cred ele ca este mai bine/corect.



Last edited by ali1985 on 10-01-2016, 14:38:27; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 10-01-2016, 12:53:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ce zici sir dar am optat sa scriu aici ca sa vada lumea ce fel de persoane este nu pot admite asa ceva.

Am tot tacut dar ca sa se ajunga sa bage in discutie copii mei nu, asta nu e INACCEPTABIL!



Last edited by BALONAS on 10-01-2016, 18:20:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakaddd86

[Creep]



Status: Offline
(since 23-03-2022 21:32)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 785, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 344.8
Votes: 8

       
Post Posted: 10-01-2016, 17:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balonas, ce crezi ca ai facut tu, prin injruriile, si prin limbajul pe care il folosesti? acest vocabular si exprimare din MAHALA, nu da dovada de un individ matur, da dovada de un caracter murdar....
Eu zic sa te abtii cu injuriile contra adminilor, si sa nu mai te dai atata de important pe server...
Daca stiai sa "compui" altfel reclamatia, si sa vorbesti civilizat, poate se discuta alfel.
PS: Nu cred ca Alex, si-ar permite sa iti jigneasca copiii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 10-01-2016, 18:25:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ali1985 wrote:
Pe langa faptul ca esti incredibil de analfabet - ,te anunt,dar probabil stii deja ca tot ce s-a conversat pe server ramane salvat,iar faptul ca-ti bagi copiii(cu 3 i ,parinte exemplu ce te vrei) intr-o "discutie" care ne-ar privi strict pe noi doi,indica un "usor" dezechilibru psihic ce nu te favorizeaza,mai ales ca frazele de la care ai dedus tu ca ar fi fost jigniti/vorbiti de rau au fost exact urmatoarele: "mai ai si copii" "saracii,asa tata?" (asta dupa ce ai inceput sa ma jignesti din senin fara ca macar sa te bag in seama si te-ai laudat cu varsta si statutul de parinte)(sunt salvate) ... daca din frazele astea doua reiese ca are cineva ceva cu copiii tai banuiesc ca n-are rost sa-ti mai scriu care dintre noi 2 este retardatul ... Sa nu uiti totusi ca nu esti la prima abatere in privinta limbajului tau execrabil la adresa player-ilor si mai ales a adminilor
Succes in a te educa mai mult si a deveni un parinte exemplu pt copiii tai,altfel voi sustine si eu si probabil multi ca mine fraza de mai devreme care nu este menita sa-i jigneasca,din contra,e compatimire(cauta in dictionar): "saracii,asa tata?"
Cat despre limbajul expus in reclamatia ta PUBLICA vom lasa persoanele autorizate sa se ocupe cum cred ele ca este mai bine/corect.






Retard ?analfabet? Foarte frumos ca de obicei. Scuze ca nu stau sa scriu din dictionar ca tine marite filozof. Am inceput sa te jignesc din senin? ia mai uitate odata si vezi cum ai vb tu cu mine 1 ul.

Tu nu intelegi faptul ca ai adus in discutie pe copiii mei (na cu 3 de i ca sa fii multumit) e o JIGNIRE.

Ai mereu de comentat la adresa mea de fiecare data cand intri. Tu ai impresia daca nu intru pe acest servar nu dorm noaptea sau ce? Eu joc pt relax in timpul liber nu ca sa ma frece 1 ca tine ori de cate ori intra.

Ai dat dovada ca esti un nesimtit pana la urma. Nu mai vreau sa mai am nici 1 discutie cu tine de nici un fel.

Pt mine esti 1 persoana deplorabila vrei sa arati ca esti superior? Daca esti owner sau moderator ce esti tu poti vorbi asa cum vrei tu cu toata lumea?

Analfabet ma ? ia mai dute n .... ca nu te mai suport geniule.

Posturi unite automat, 10-01-2016, 18:25:35

freakaddd86 wrote:
Balonas, ce crezi ca ai facut tu, prin injruriile, si prin limbajul pe care il folosesti? acest vocabular si exprimare din MAHALA, nu da dovada de un individ matur, da dovada de un caracter murdar....
Eu zic sa te abtii cu injuriile contra adminilor, si sa nu mai te dai atata de important pe server...
Daca stiai sa "compui" altfel reclamatia, si sa vorbesti civilizat, poate se discuta alfel.
PS: Nu cred ca Alex, si-ar permite sa iti jigneasca copiii





Care injurii contra adminilor zimi tu cu care am avut e udiscutie inafara de alex a? El e singura care tot comenteaza mereu si cu ce ma rog eu ma dau important pe server? Ma baieti inainte de a cere jucatorilor sa vb frumos si sa va respecte , ar fi mai bine sa ii invatati pe unii dintre voi cum sa se comporte.

Bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ali1985

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2020 10:13)
Joined: 09 Sep 2012
Posts: 261, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 505.4
Votes: 14

Post Posted: 10-01-2016, 18:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Saracu de tine - ... trist cum ajung asemenea specimene sa se exprime public ... izoleaza-te baietica,serios,ar fi cel mai inteligent si admirabil gest pe care l-ai putea face -
P.S.: ce te face sa crezi ca te doreste cineva/careva pe server? (care parte din "nimeni nu te place" nu o intelegi?) - ... degeaba joci tu curat daca esti needucat si jignesti mereu,FARA SA TE BAGE CAREVA IN SEAMA,post-urile tale spun tot,spun chiar si cine ar trebui sa invete sa se comporte,"omul grotei" - ... astept totusi multumiri din partea ta(o poti face si-n privat) pt faptul ca ma obosesc sa-ti raspund - ... SFAT: viziteaza un PSIHIATRU,nu psiholog,PSIHIATRU,este exact ce ai nevoie,gandeste-te ca faci un bine celor din jurul tau -



Last edited by ali1985 on 10-01-2016, 18:59:37; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MyraWenz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 09:56)
Joined: 09 Jul 2014
Posts: 233, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 199.9
Votes: 5

Post Posted: 10-01-2016, 18:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si voi tre sa-mi multumiti mie ca am stat si-am citit romanele voastre
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 10-01-2016, 20:11:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balonas tu dupa ce te-ai legat de mama lu Alex acum cateva zile ma asteptam sa se termine asa.
Dupa ce am citit in loguri si aici esti poftit sa te intorci pe war5.
Pana la urma ala e serverul tau.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 10 January 2016 18:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 15:23:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x