User
Pass
2FA
 
 

Problema macro

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message673
bbflorea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2023 07:53)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 20-01-2016, 10:21:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.
Sunt un jucator "casual" as putea spune, joc de placere fara a avea timp pentru aprofundari de strategii si intentii de a fi "Pro" candva... Deci categorisit ca "Noob" de catre ceilalti jucatori.
Problema mea este ca am copiat cateva macrouri pentru focus pe care le-am pus in action bar, ca toata lumea, pentru un viitor stralucit in arene...
Ce se intampla: daca apas din greseala o tasta de focus macro fara a avea focus imi apare prima line de macro in chat, main , whisper, party depinde in ce fereastra de chat sunt.
Cum pot scapa de asa ceva?
Eu m-am gandit sa desfiintez aceste binduri de focus si am rezolvat. Am si alta optiune?
Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Agitat

[RobinsonVonKappa]



Status: Offline
(since 29-08-2020 23:24)
Joined: 07 Jan 2016
Posts: 20, Topics: 4
Location: Austria

Reputation: 178.7
Votes: 4

   
Post Posted: 20-01-2016, 14:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai lasat un spatiu inaintea unui ''/'' pe undeva,verifica fiecare macro in parte si sterge spatiile de la inceputul macro-ului
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bbflorea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2023 07:53)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 4

 
Post Posted: 20-01-2016, 16:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai dreptate.
fiecare macro incepea cu denumirea lui, copiata de mine ca un .... destept.
am sters prima linie cu denumirea si acum e ok.
Multumesc mult!
Stima

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 02-10-2024, 00:07:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x