User
Pass
2FA
 
 

- Recrutari ! -
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message38854
meholden

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2018 12:57)
Joined: 10 May 2014
Posts: 19, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 83.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2016, 11:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 10-01-2016, 21:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meholden wrote:
Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/smellyfoot
Nume character: Smellyfoot
Clasa: Mage
Rasa: Goblin
Main spec: Arcane
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Fire ( il stapanesc foarte bine)
Item Level : 501
Screenshot cu interfata: [/img]https://www.facebook.com/[/img]
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Single target full burt : Rop, prepots, Macro arcane power+Mirror image, TW, arcane blast x4 ( 4 arcane charges), living bomb la cd, Arcane missiles la proc, cand am toate procurile up, dau alter time, vars procuri si bufuri, cand mana scade sub 80% arcane barage. Rotatie AoE, depinde, la 2-3 mobi, merge rotatia de la single dar pun living bomb pe toti mobii, sau daca sunt peste 3 mobi, pun living bomb pe cat mai multi si intru in ei cu arcane explosion si cone of cold. Stats: intelect. Mastery, Haste
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Din surfingu de cautari prin guild section, voi imi pareti cei mai misto. Imi place o atmosfera decenta spre serioasa cand e vorba de raid.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : imi vad de treaba, nu ma bag in seama decat deca daca sunt bagat in seama, vreau progres, si sa trec si practic prin scripturi:)
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Vigor Legacy....devenise prea casual, guilda, se faceau multe raiduri vechi de cata..iar eu imi doresc sa parcurg contentul de mop.


Accept , /w Banks , Kaya ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
harker619

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2016 19:32)
Joined: 24 Aug 2010
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 125.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-01-2016, 12:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/penitence
Nume character: Penitence
Clasa: Priest
Rasa: Blood Elf
Main spec: Holy priest
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Discipline bine spre foarte bine .
Item Level : 511
Screenshot cu interfata: http://prntscr.com/9rku4w
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):

Pe low damage pe raid e suficient flash heal ( x2 -> Greater heal ) , renew si hw : sanctuary .

Pe mid damage Circle of healing + Prayer of mending la cooldown , completat pe unde e cazul cu flash heal / renew. Rar , cand celelalalt healer / Healeri dorm mai aplic un Halo rece pe raid care rezolva orice problema.

PE high - very high damage dau Hw;Sanctuary , circle of healing si prayer of mending la cooldown . in alea 5-6 secunde ramase aplic rapid 2 flashuri care imi reduce cooldownu la prayer of healing . Daca inca se ia nesimtit damage aplic un halo pe la 60% viata . Daca situatia e tot neagra activez Power infusion .

Pe toate 3 situatiile lightwellu se da la cooldown . Guardian spirit si Void shift ca si mecanici de salvare a playerilor critici , primu de obicei pe tank al 2 lea pe oricine din raid . DIvine hymnu atunci cand se impune , sau in anumite encounteruri cum ar fi Jin'Rokh prin intelegere cu celalalt healer .

Prioritatile la buildu /stilul meu sunt circle of mending / prayer of mending / hs: sanctuary si lightwell . Restul le vad ca si situationale .

Pe progressul curent nu am nici o ezitare sa afirm ca e patchul priestului ca si healing , da nesimtit de tare , si are un arsenal de vraji si tactici mult peste celalalte clase . SIngura problema reala pe care inca este , pana la un anumit punct inca ai probleme cu mana . Asa ca prioritatea mea , este spiritul urmat de intellect si mastery ( Echo of the light )

De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? :
Sunteti o guilda faina , si sper sa gasesc si eu un loc printre voi .

De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt matur si calm ca si persoana , si imi cunosc punctele forte si punctele slabe. Si pe langa asta sunt capabil sa ascult , inteleg , invat si execut ceea ce ma face o aditie zic eu buna guildei voastre.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :
Depinde de servici . Daca nu pot anunt din prealabil ofiterii / group leaderii .

Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Wrath of the nazy/reborn guilda cu care nici nu m-am inteles foarte bine , si in care nici nu puteam avea progress real din cauza netului slab de la vremea respectiva .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 18-01-2016, 13:02:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

harker619 wrote:
Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/penitence
Nume character: Penitence
Clasa: Priest
Rasa: Blood Elf
Main spec: Holy priest
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Discipline bine spre foarte bine .
Item Level : 511
Screenshot cu interfata: http://prntscr.com/9rku4w
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):

Pe low damage pe raid e suficient flash heal ( x2 -> Greater heal ) , renew si hw : sanctuary .

Pe mid damage Circle of healing + Prayer of mending la cooldown , completat pe unde e cazul cu flash heal / renew. Rar , cand celelalalt healer / Healeri dorm mai aplic un Halo rece pe raid care rezolva orice problema.

PE high - very high damage dau Hw;Sanctuary , circle of healing si prayer of mending la cooldown . in alea 5-6 secunde ramase aplic rapid 2 flashuri care imi reduce cooldownu la prayer of healing . Daca inca se ia nesimtit damage aplic un halo pe la 60% viata . Daca situatia e tot neagra activez Power infusion .

Pe toate 3 situatiile lightwellu se da la cooldown . Guardian spirit si Void shift ca si mecanici de salvare a playerilor critici , primu de obicei pe tank al 2 lea pe oricine din raid . DIvine hymnu atunci cand se impune , sau in anumite encounteruri cum ar fi Jin'Rokh prin intelegere cu celalalt healer .

Prioritatile la buildu /stilul meu sunt circle of mending / prayer of mending / hs: sanctuary si lightwell . Restul le vad ca si situationale .

Pe progressul curent nu am nici o ezitare sa afirm ca e patchul priestului ca si healing , da nesimtit de tare , si are un arsenal de vraji si tactici mult peste celalalte clase . SIngura problema reala pe care inca este , pana la un anumit punct inca ai probleme cu mana . Asa ca prioritatea mea , este spiritul urmat de intellect si mastery ( Echo of the light )

De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? :
Sunteti o guilda faina , si sper sa gasesc si eu un loc printre voi .

De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt matur si calm ca si persoana , si imi cunosc punctele forte si punctele slabe. Si pe langa asta sunt capabil sa ascult , inteleg , invat si execut ceea ce ma face o aditie zic eu buna guildei voastre.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :
Depinde de servici . Daca nu pot anunt din prealabil ofiterii / group leaderii .

Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Wrath of the nazy/reborn guilda cu care nici nu m-am inteles foarte bine , si in care nici nu puteam avea progress real din cauza netului slab de la vremea respectiva .


Leaga contu de wow cu cel de forum si esti acceptat.. am sa reverific forumu maine dimineata



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ilanca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2016 17:51)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.6
Votes: 2

 
Post Posted: 21-01-2016, 10:15:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*azi (la cateva ore dupa postare) am sa-mi mut caracterul la hoarda*
Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/japca
Nume character: Japca (posibil sa il schimb azi, dupa postare)
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf (dupa mutare)
Main spec: Retri
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Prot (decent, am tankat mv/toes 10/25n fara probleme)
Item Level : 512
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/jwolfolfz/
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): ca main sts: haste (pana la 40%)>mastery>crit (mastery=crit dupa ilvl aproximativ 550), prioritar este mentinerea in permanenta cd pe crusader si juged (daca am 3 HP dar nu am cd la crusader, prioritar este crusader- scade down time-ul semnificativ) momentan juged are dmg mai mare deca exorcism, deci prioritar este juged>exo
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda pentru progrese, membrii cu bun simt
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : consider ca sunt un jucator decent, care isi face treaba, cu bun simt. accept critici constructivve si sfaturi, nu sunt disperat dupa itime
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : cat imi este posibil da (aka maine am servici, nu pot sa stau mai mult de 12-1 noaptea)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Urban elite, Quantum - momentan alianta in pve este cam moarta, de aici si motivul pentru care ma mut la hoarda, caut experiente noi cu oameni noi ( vrau sa o iau de la capat)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h3pa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2017 20:38)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 78.5
Votes: 4

 
Post Posted: 21-01-2016, 15:57:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posturi unite automat, 21-01-2016, 15:57:29

ilanca wrote:
*azi (la cateva ore dupa postare) am sa-mi mut caracterul la hoarda*
Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/japca
Nume character: Japca (posibil sa il schimb azi, dupa postare)
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf (dupa mutare)
Main spec: Retri
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Prot (decent, am tankat mv/toes 10/25n fara probleme)
Item Level : 512
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/jwolfolfz/
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): ca main sts: haste (pana la 40%)>mastery>crit (mastery=crit dupa ilvl aproximativ 550), prioritar este mentinerea in permanenta cd pe crusader si juged (daca am 3 HP dar nu am cd la crusader, prioritar este crusader- scade down time-ul semnificativ) momentan juged are dmg mai mare deca exorcism, deci prioritar este juged>exo
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda pentru progrese, membrii cu bun simt
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : consider ca sunt un jucator decent, care isi face treaba, cu bun simt. accept critici constructivve si sfaturi, nu sunt disperat dupa itime
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : cat imi este posibil da (aka maine am servici, nu pot sa stau mai mult de 12-1 noaptea)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Urban elite, Quantum - momentan alianta in pve este cam moarta, de aici si motivul pentru care ma mut la hoarda, caut experiente noi cu oameni noi ( vrau sa o iau de la capat)



Japca am inteles ca esti in Evolution si ca ramai acolo. Spor si bafta
Deci denied

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
moleaca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 15:11)
Joined: 28 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 3

 
Post Posted: 11-02-2016, 21:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pashamann
Saman
orc
restoration
493
joc bine . chain heal , healing rain , raptide, healing surge
vreau sa intru in aceasta guilda pentru sa mai invat si eu unele chesti
sunt disponibil sa joc 24/24 daca este nevoie ! va rog acceptati-ma !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 12-02-2016, 02:04:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moleaca wrote:
Pashamann
Saman
orc
restoration
493
joc bine . chain heal , healing rain , raptide, healing surge
vreau sa intru in aceasta guilda pentru sa mai invat si eu unele chesti
sunt disponibil sa joc 24/24 daca este nevoie ! va rog acceptati-ma !!!


Reject , Motiv : nu acceptam offchare... nu conteaza ca e main la hoarda...



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cimino

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 14:36)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 87.9
Votes: 2

 
Post Posted: 18-02-2016, 16:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/lassing
Nume character: Lassing
Clasa: Warrior
Rasa: Orc
Main spec: Arms
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Protection
Item Level : 505
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): rotatia clasica / CS , MS , Slam cat cuprinde ... Full crit
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Pentru PVe
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Nu cred ca sunt persoana potrivita , dar consider ca impreuna am putea face o echipa buna . Am disponibilitate , sunt dispus sa invat lucruri noi si vreau progres .
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : In principiu da , nu foarte tarzii , in timpul saptamanii lucrez , dar in weekend garantat da .
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Sunt nou .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alinaq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 13:34)
Joined: 25 Jan 2016
Posts: 11, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 21.4
Votes: 1

Post Posted: 18-02-2016, 20:34:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/alinaq
Nume character: Alinaq
Clasa: Shaman
Rasa: Tauren
Main spec: Enhancement
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto,destul de bine am jucat mai mult 2.4.3
Item Level : 490 momentan
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/msnbkv8iz/
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): elemental blast x1 maelstorm->la 5 chain light->stormstricke->lava lash->unleash->flameshock->earthshock si refresh
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda decenta si am observat ca ca The Council of Elders e o guilda destul de decenta
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt destul de atent la raiduri eventuri , nu sunt greu de cap ,ma descurc
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : D I G I T A L ultima guilda. Faza e ca joc de 3 saptamani mop pentru prima oara in viata dupa 11 ani de TBC si incerc sa fac tot ce pot si eu sa ma descurc sa intru intr o guilda decenta cu oameni decenti care nu se cred cu "sacii in caruta" si e cat de cat egalitate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 19-02-2016, 15:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: Click
Nume character: Uzzy
Clasa: Death Knight
Rasa: Tauren
Main spec: Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Frost,cunosc esentialul e primul expansion in care am Frost-ul ca offspec,am preferat Unholy intotdeauna.
Item Level : 512
Screenshot cu interfata: Nu sunt acasa acum,am interfata default fara bartender.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): La un pull folosesc Dancing Rune Weapon care datorita glyph-ului imi da 100% mai mult threat,aplic disease-urile cu Icy Touch & Plague Strike(Outbrake nu produce la fel de mult threat) Death Strike pentru physical damage absorb si Rune Strike pentru a folosit runic power si a genera threat,cand e nevoie folosesc Anti-Magic Shell/Zone pentru Magical damage,Vampiric Blood pentru increased healing cand se ia damage aoe si alte cooldown-uri defensive.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : E Are vechime,a facut progress tot timpul,a rezistat.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt o persoana matura,imi asum gresesile,lucrez dar am un program flexibil,chiar nu stiu ce as mai putea scrie fara sa para ca ma laud singur.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Anonymous,au plecat majoritatea din cauza neactivitatii dupa aceea m-am transferat la Hoarda.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 20-02-2016, 11:22:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uzzydk wrote:
Armory link: Click
Nume character: Uzzy
Clasa: Death Knight
Rasa: Tauren
Main spec: Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Frost,cunosc esentialul e primul expansion in care am Frost-ul ca offspec,am preferat Unholy intotdeauna.
Item Level : 512
Screenshot cu interfata: Nu sunt acasa acum,am interfata default fara bartender.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): La un pull folosesc Dancing Rune Weapon care datorita glyph-ului imi da 100% mai mult threat,aplic disease-urile cu Icy Touch & Plague Strike(Outbrake nu produce la fel de mult threat) Death Strike pentru physical damage absorb si Rune Strike pentru a folosit runic power si a genera threat,cand e nevoie folosesc Anti-Magic Shell/Zone pentru Magical damage,Vampiric Blood pentru increased healing cand se ia damage aoe si alte cooldown-uri defensive.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : E Are vechime,a facut progress tot timpul,a rezistat.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt o persoana matura,imi asum gresesile,lucrez dar am un program flexibil,chiar nu stiu ce as mai putea scrie fara sa para ca ma laud singur.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Anonymous,au plecat majoritatea din cauza neactivitatii dupa aceea m-am transferat la Hoarda.


Accept wisp Kaya / Banks /djjonell sau alt officer pentru inv


Alinaq wrote:
Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/alinaq
Nume character: Alinaq
Clasa: Shaman
Rasa: Tauren
Main spec: Enhancement
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto,destul de bine am jucat mai mult 2.4.3
Item Level : 490 momentan
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/msnbkv8iz/
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): elemental blast x1 maelstorm->la 5 chain light->stormstricke->lava lash->unleash->flameshock->earthshock si refresh
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Caut o guilda decenta si am observat ca ca The Council of Elders e o guilda destul de decenta
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt destul de atent la raiduri eventuri , nu sunt greu de cap ,ma descurc
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : D I G I T A L ultima guilda. Faza e ca joc de 3 saptamani mop pentru prima oara in viata dupa 11 ani de TBC si incerc sa fac tot ce pot si eu sa ma descurc sa intru intr o guilda decenta cu oameni decenti care nu se cred cu "sacii in caruta" si e cat de cat egalitate.


Sry Reject , shamani doar resto momentan si 510 ilvl min...



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
djjony

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2016 16:49)
Joined: 15 May 2011
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 30.6
Votes: 3

 
Post Posted: 20-02-2016, 12:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dracusoru93 wrote:
moleaca wrote:
Pashamann
Saman
orc
restoration
493
joc bine . chain heal , healing rain , raptide, healing surge
vreau sa intru in aceasta guilda pentru sa mai invat si eu unele chesti
sunt disponibil sa joc 24/24 daca este nevoie ! va rog acceptati-ma !!!


Reject , Motiv : nu acceptam offchare... nu conteaza ca e main la hoarda...

motiv 2 invata sa faci post nu vii cu mizeriile astea pe forumu la noi si 493 e la mv



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arrabu

[Slayer of Stupid]



Status: Offline
(since 25-02-2017 16:31)
Joined: 08 Jun 2016
Posts: 93, Topics: 7
Location: Database Error

Reputation: -69.3
Votes: 18

Post Posted: 29-08-2016, 12:28:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/abirne
Nume character: Abirne
Clasa: Shaman
Rasa: Orc Female
Main spec: Elemental
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Momentan nu am dar in viitorul apropriat ma gandesc sa joc : Restoration.
Item Level : 564
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/REVwJf6
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Consider ca stiu sa imi joc bine clasa de asta am si ales sa imi donez si cateva iteme pentru ca imi place foarte mult si cum bosi pe heroic nu sunt si ordos are drop 528 ( Raid Finder ) am ales sa imi cumpar trinkete BiS + Weapon / Shield acestea imi ofera un increase foarte bun la dps. Prioritati : Hit 15% / Mastery BiS Cap : 95% (Momentan am 87% mai am nevoie de ceva upgrades) Rest: Haste.
De ce vrei sa intri in "The Council of Elders" ? : Am stat si am analizat bine toate guildele... si nu imi place sa stau intro guilda care sufera de ea gen: '' Noi suntem cei mai smecheri / Noi avem progres full suntem baza / Noi avem GM in guilda / Noi suntem / Noi facem... Chestii gen.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "The Council of Elders" ? : Sunt un om cu capul pe umeri , Sunt mai mereu on in fiecare zi , am o afacere si nu sunt plecat la servici sau chestii de genul , sunt primul care sare in ajutor indiferent de ce natura este acel ajutor (daca pot) , Ora de raiduri nu este o problema sunt on de fiecare data cand este nevoie de mine,pot sta 5 ore in fata unui boss daca este nou si sunt probleme cu el si se ia wipe,sunt intelegator,si sincer...caut o guilda cu capul pe umeri cu oameni deosebiti si cu care sa fac treaba buna pe acest patch. Mai multe putem vorbii si in joc , sunt foarte comunicativ si accept orice intrebare:D
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Sigur ca DA.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Am participat in 2 Guilde : Unleashed (Am iesit de acolo pentru ca nu imi plac persoanele.. multi sunt perversi , te ajuta doar daca le oferi ceva in schimb , multi intra doar la raid si atat , au intrat au facut raidul si dupa dau logout ...Iar cireasa de pe tort.. este o fata/femeie/dinozaur nu stiu cum sa ii zic,care toti mor in fundul ei...si nu imi plac chestiile de genu. A doua guilda: ExiliuM (Am iesit din ea deoarece se vorbeste foarte urat si nu imi place organizarea guildei , felul cum se fac raidurile .

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
dracusoru93

[Achive Hunter]



Status: Offline
(since 18-09-2021 15:29)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 2611, Topics: 274
Location: Suceava

Reputation: 994.9
Votes: 205

           
Post Posted: 06-11-2016, 21:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ro : Sa facut update la prima postare -
En : The topic was updated today -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 06-05-2024, 16:03:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x