User
Pass
2FA
 
 

Incalzirea globala sau racirea globala?
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5455
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 10-12-2015, 12:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigara ca tigara,dar uzinele care scot un fum de nu te vezi prin el ? Ala unde se duce ? Plus experimentele care le face toata planeta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dinkas
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-01-2016 19:09)
Joined: 13 Jan 2016
Posts: 868, Topics: 50
Location: Oltenia

Reputation: -254.8
Votes: 24

 
Post Posted: 28-01-2016, 11:59:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In orasul meu. Sunt 3 uzine. se vor inchide roate pentru ca polueaza. Dar se vorbduce aproximativ 1000 de. joburi. Deci saracii oamebi vor muri de foame

Furien.freakz.ro
FurienMaster
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Raj

[#rehabisforquitters]



Status: Offline
(since 17-08-2018 16:54)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 3864, Topics: 118
Location: Bucuresti

Reputation: 788.5
Votes: 60

 
Post Posted: 28-01-2016, 12:14:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se inchit pentr ca nu sunt in stare sa le ecologizeze. Echilibrul poate sa ramana asa daca se investeste

Uita ceea ce ai invatat pentru a-ti aminti ceea ce stii!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fre3Shh
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 21:03)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 935, Topics: 54
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -15.5
Votes: 63

Post Posted: 01-02-2016, 18:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau chiar sa luam masinile, transportul de zi cu zi , credeti ca fumu ala nu dauneaza ? am citit recent intr-o revista ca numarul masinilor in ultima perioada se echivaleaza cu numarul populatiei


Last edited by Fre3Shh on 01-02-2016, 22:05:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 01-02-2016, 21:51:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce ii "chear"? = castig, profit. Se zice "chiar". Chiar asa, chiar acum.
Numarul masinilor poate se echivaleaza, dar asta nu inseamna ca aproape 7 miliarde conduc, din alea 7 miliarde, multi sunt saraci, multi sunt copii, multi sunt sub 16 (in Americunt) sau 18 ani, multi sunt prin spitale. Eu as zice ca jumatate din planeta asta conduce. Oricum, n-ai sa vezi in urmatorii ani ca multi renunta la benzina, ca si aia ajuta la viteza. Marijuana poate fi folosita pe post de combustibil, si multe alte chestii mai naturale, polueaza mai putin, dar si pierzi din viteza, iar cum multi vor sa arate "Uit' la mine, la Bemveul meu care prinda suta la suta la mia si milioana de secunda, duuuh". La capitolul asta mediocritatea se afla in toti cei care conduc, iar sa scapi de asa ceva ii foarte greu, ii ca si cum ai incerca sa scapi de industria tigarilor, aproape imposibil. Stai sa ajunga lumea asta ca si Tokyo, poate atunci dupa ce se vor distruge in mare parte, vor realiza acel ceva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fre3Shh
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 21:03)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 935, Topics: 54
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -15.5
Votes: 63

Post Posted: 01-02-2016, 22:07:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Ce ii "chear"? = castig, profit. Se zice "chiar". Chiar asa, chiar acum.
Numarul masinilor poate se echivaleaza, dar asta nu inseamna ca aproape 7 miliarde conduc, din alea 7 miliarde, multi sunt saraci, multi sunt copii, multi sunt sub 16 (in Americunt) sau 18 ani, multi sunt prin spitale. Eu as zice ca jumatate din planeta asta conduce. Oricum, n-ai sa vezi in urmatorii ani ca multi renunta la benzina, ca si aia ajuta la viteza. Marijuana poate fi folosita pe post de combustibil, si multe alte chestii mai naturale, polueaza mai putin, dar si pierzi din viteza, iar cum multi vor sa arate "Uit' la mine, la Bemveul meu care prinda suta la suta la mia si milioana de secunda, duuuh". La capitolul asta mediocritatea se afla in toti cei care conduc, iar sa scapi de asa ceva ii foarte greu, ii ca si cum ai incerca sa scapi de industria tigarilor, aproape imposibil. Stai sa ajunga lumea asta ca si Tokyo, poate atunci dupa ce se vor distruge in mare parte, vor realiza acel ceva.

Scuze gramatica daca n-am scris pe undeva corect , sunt moldovean si la noi e alta poveste ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fre3Shh
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 21:03)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 935, Topics: 54
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -15.5
Votes: 63

Post Posted: 02-02-2016, 15:06:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Ce ii "chear"? = castig, profit. Se zice "chiar". Chiar asa, chiar acum.
Numarul masinilor poate se echivaleaza, dar asta nu inseamna ca aproape 7 miliarde conduc, din alea 7 miliarde, multi sunt saraci, multi sunt copii, multi sunt sub 16 (in Americunt) sau 18 ani, multi sunt prin spitale. Eu as zice ca jumatate din planeta asta conduce. Oricum, n-ai sa vezi in urmatorii ani ca multi renunta la benzina, ca si aia ajuta la viteza. Marijuana poate fi folosita pe post de combustibil, si multe alte chestii mai naturale, polueaza mai putin, dar si pierzi din viteza, iar cum multi vor sa arate "Uit' la mine, la Bemveul meu care prinda suta la suta la mia si milioana de secunda, duuuh". La capitolul asta mediocritatea se afla in toti cei care conduc, iar sa scapi de asa ceva ii foarte greu, ii ca si cum ai incerca sa scapi de industria tigarilor, aproape imposibil. Stai sa ajunga lumea asta ca si Tokyo, poate atunci dupa ce se vor distruge in mare parte, vor realiza acel ceva.

Scuze gramatica daca n-am scris pe undeva corect , sunt moldovean si la noi e alta povestem adica gramatica e alt fel .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saturnfever

[Papa Bless]



Status: Offline
(since 21-12-2020 21:31)
Joined: 24 Feb 2016
Posts: 2909, Topics: 406
Location: Romania

Reputation: 1292.7
Votes: 171

 
Post Posted: 02-03-2016, 15:20:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barack obama e cel mai mare sustinator al acestei idei de incalzire globala, si a avut multe tentative de a aduce laolalta liderii mondiali asupra acestui subiect, dar nu stiu caat de multe a reusit, mai ales in ceea ce priveste China.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 26-04-2024, 18:03:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x