User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] O explicatie ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message653
mathew

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-02-2016 14:19)
Joined: 28 Jan 2016
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -62.4
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2016, 20:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: mathew.dnl
Admin: mathew.dnl
Nu stiu ce model sa pun, am nevoie doar de o explicatie, de ce?
De ce nu mai am acces pe server, nu meritam nici nick rezervat? ca totusi de aproape o luna am cam avut grija de lucrurile de pe aici.
Va multumesc oricum, in caz ca e vreo greseala sau vreo suferinta, nu mai vreau adminul inapoi.
Eticheta SiSoko

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 02-02-2016, 21:30:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ești suspendat. În timpul certei tale cu iovan, deși te-au avertivat colegii sã termini tu ai continuat.
Code:

02/02/2016 - 19:29:12: (Admin) SisoKo: gata mathew
02/02/2016 - 19:29:16: (Admin) SisoKo: lasa-l
02/02/2016 - 19:29:22: (Admin) mathew.dnl: nu :)
02/02/2016 - 19:29:26: (Admin) mathew.dnl: lasa-l ca stiu ce fac


Quote:
PEDEPSE PENTRU ADMINI
(sanctiuni date de oricare Owner)

SUSPENDARE O SAPTAMANA

1. Denigrare sau "luat la misto"
2. Limbaj indecent/obscen
3. Cearta purtata cu un jucator sau admin
4. Jignire adresata unui jucator sau admin
5. Injuratura adresata unui jucator sau admin
6. Glume, jigniri, instigari sau orice vorbe urate cu conotatie xenofoba sau rasiala la adresa unui admin sau jucator
7. Gag, Llama, Kick dat unui jucator in afara regulamentului
8. Ban/***/Superss dat unui jucator in afara regulamentului
9. Ban/***/Superss dat unui presupus codat fara a avea dovezi


Având în vedere cã știai ce faci și ai continuat sã îl provoci și sã îl ataci pe iovan, nu ai suspend o sãptãmânã, ai douã.
Bãnuiesc cã nu are sens sã pun aici toatã conversația nu ? Mai ales limbajul folosit. Trecem peste partea cu umblatul la setãrile serverului -.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mathew

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-02-2016 14:19)
Joined: 28 Jan 2016
Posts: 19, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -62.4
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2016, 17:13:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine, chiar nu e asa important pentru mine adminul, dar daca tot aplici regulamentul ca la carte, aplica-l pentru toata lumea - .
Cat despre ce am discutat eu cu Domnul Iovan (The President care castiga 2.500 lire pe luna) nu cred ca l-am jignit sau ce ai scris tu mai sus, ti-as da o explicatie mai buna, poate ai intelege si tu, dar chiar nu mai are rost, oricum vad ca are iovan ceva pile .
Nu pui toata conversatia? pai normal ca nu, ca te faci de ras pentru ce pierzi un admin, grow up tatii !
ps: nu imi mai trebuie acces, nici macar nick rezervat, ca sa vezi ca am si eu onoare, sper sa fiu inteles.
Have a nice day.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IOVANagain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 14:15)
Joined: 07 Oct 2015
Posts: 132, Topics: 14
Location: United Kingdom

Reputation: 185.6
Votes: 8

Post Posted: 03-02-2016, 17:37:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba ce tot o dai in diverse ca pile ca nu stiu ce?? ce pile sa am cand am fost pedepsit la randul meu? diferenta e ca eu am fost in stare sa accept asta. si te rog nu-mi mai folosi numele pe aici(lasa glumele cu presedintele..nu uita ca te rugai de mine sa te aduc in Anglia)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 03-02-2016, 18:33:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu am de ce sã mã fac de râs, tu ești cel care se face.
2. Toți adminii au un regulament de respectat. Cine îl încalcã este suspendat sau retrogradat.
3. Absolut nimeni nu are nici un fel de trecere la mine. Pe pile nu se merge, regulamentul se aplicã la toți.
4. L-ai provocat și l-ai jignit.
5. Ai modificat setãrile serverului fãrã sã îi întrebi pe ceilalți admini (una e un sv_unlag sau server.cfg alta e sã te joci la gravity)
6. Dacã între voi existã un conflict, este strict problema voastrã, problemã care o rezolvați în privat nu pe chat-ul serverului.
7. Ești liber sã renunți oricând la admin. Atâta timp cât nu respecți regulile ești sancționat. Nu îți convine, pe freakz sunt o grãmadã de servere care cautã admin, sã nu mai vorbesc de restul serverelor (outside of freakz).
8. Nu mã lua pe mine cu grow up tati cã nu avem aceeași vârstã și nu am fãcut facultatea împreunã.
9. Poftim logul (am cenzurat prostia spusã de tine, nu meritã sã iau un warn pe forum pentru tine)

Spoiler:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 03 February 2016 16:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 26-04-2024, 22:20:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x