User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Cerere unban x3
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1378
pikaso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2016 15:43)
Joined: 26 Jan 2016
Posts: 46, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -24.6
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2016, 02:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul: eosontpikasko:-DDD
Data + ora: 08.02.2016 2:09
Harta: fy_snow
Admini online: NIGHTWORKHL1, Yonut*Stars, vuLpe
Adminul: Yonut*Stars
Motivu: Neprezentare ss, am dat restart la PC cum mi s-a blocat si in cateva minute deja ii scriam lui vuLpe pe steam si lu NIGHTWORKHL1 (pe ei ii am pe steam si pot confirma) sa fac upload sa ii dea lui Yonut dar el a refuzat si a spus sa fac cerere unban sau reclamatie nu prea am inteles cu motivul ca nu imi bat eu joc de el. Nu prea am inteles la ce s-a referit dar eu zic ca puteai sa accepti sa iti fac upload si sa iti dea vuLpe sau NIGHT link-ul, dar imi este indiferent.
Dovada: http://www19.zippyshare.com/v/HH0Z8tye/file.html
Ip-ul: 109.100.178.127 // STEAM_0:0:1977483

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 08-02-2016, 09:09:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea as vrea sa ma bag aiurea .. am inteles ca esti curat ... dar cum se face ca defiecare data cand ti se fac poze ... ti se blocheaza PC-ul?
Cam ciudata treaba ... cand ai probat cu faydwer nu se mai bloca .. ti-a facut si special_ss si 4tga. ....
Cum iti face alt admin se "blocheaza"....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 08-02-2016, 10:21:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu is de acord cu engel ,zicea faydwer ca ti-a facut poze de proba si nu au mai fost probleme acum iar ce sa mai intelegem noi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pikaso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2016 15:43)
Joined: 26 Jan 2016
Posts: 46, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -24.6
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2016, 11:42:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte sa imi faca Fay poze mi-a facut DANNNN (poate confirma) si tot mi s-a blocat.

Slot-ul se poate sterge. M-am convins ce se doreste pe server, puteati sa spuneti asa.

Se poate inchide, nu mai doresc unban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bob123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 11:02)
Joined: 31 Jan 2016
Posts: 85, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 8.9

 
Post Posted: 08-02-2016, 12:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sã nu mai aberezi cã ți se blocheazã PC-ul la o amãrâtã de pozã.
Joci cu prostii..

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 08-02-2016, 12:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poza e curata dar ti-am zis faydwer a zis ca s-a rezolvat si normal ca acum yonut si noi credem ca se intampla ceva ciudat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pikaso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2016 15:43)
Joined: 26 Jan 2016
Posts: 46, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -24.6
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2016, 13:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se poate inchide, am spus ce am avut de spus, nu mai vreau sa ma joc pe acest server, s-a indeplinit obiectivul anumitor admini/jucatori de pe server.

Tocmai am spus ca inainte sa testez cu Fay am facut si cu DANNN si mi s-a blocat la fel, si cand mi-a facut poze Brad Pitt (aveam peste 60 de fraguri si pana in 10 deaths) nu mi s-a blocat si i-am dat poza instant.

Atata timp cat mi se blocheaza si intru iar in 1 minut (cum am intrat cand mi-ai facut tu lucian) sau ii dau imediat (cum i-am dat lui Brad Pitt) sau multe alte exemple sau am venit cu cerere de unban rapid daca vreun admin nu a asteptat 1 minut 2 dupa mine....nu inteleg care/unde e problema.

Am vrut la un moment dat sa imi schimb placa de baza/procesor si placa video dar nu stau sa fac asta pentru un server/joc.

Bafta!

Posturi unite automat, 08-02-2016, 13:32:50

Bob123 wrote:
Eu zic sã nu mai aberezi cã ți se blocheazã PC-ul la o amãrâtã de pozã.
Joci cu prostii..


N-am auzit de tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.Afro.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2018 13:11)
Joined: 16 Mar 2015
Posts: 324, Topics: 5
Location: oriunde

Reputation: 84.8
Votes: 4

 
Post Posted: 08-02-2016, 15:28:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este datoria lor ca admini sa aibe anumite suspiciuni ,pikaso nu trebuie sa te superi pentru atata lucru - ti-am dat unban apropo si daca ai sa revii pe sv incearca sa le explici ca trebuie sa dai restart la pc sau orice trebuie sa faci tu si sa te astepte sau predai direct pe forum -
Pozele sunt ok, ca urmare eu i-am dat unban.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 08-02-2016, 15:39:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce nu imi place la voi este ca nu aveti cei 7 ani de'acasa, cand tu ai vorbit cu night aseara pe steam i-ai zis ca sunt retardat sau ceva de genu... Si cand ti-am facut poza ai stat cam 1 minut spec eu vorbeam cu tine si pe tine te durea la basca....


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
pikaso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2016 15:43)
Joined: 26 Jan 2016
Posts: 46, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -24.6
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2016, 16:14:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.Afro. wrote:
Este datoria lor ca admini sa aibe anumite suspiciuni ,pikaso nu trebuie sa te superi pentru atata lucru - ti-am dat unban apropo si daca ai sa revii pe sv incearca sa le explici ca trebuie sa dai restart la pc sau orice trebuie sa faci tu si sa te astepte sau predai direct pe forum -
Pozele sunt ok, ca urmare eu i-am dat unban.


Sunt altele la mijloc, stiu foarte sigur, daca era altfel erau mult mai intelegatori cum au fost altii...mereu am dat pozele cat de repede s-a putut, cand nu s-a blocat instant (au fost exemple), cand am rezolvat doar cu comanda retry imediat, cand am dat restart am spus pe steam in maxim 2-3 minute ca fac upload imediat (cazul si de ieri) dar am fost trimis pe forum, asta mi se pare bataie de joc, putea sa acccepte link-ul pe steam, ce imi e ca il dau pe steam dupa 2-3 minute ce ii e ca il vede pe forum dupa 10 minute?!

Posturi unite automat, 08-02-2016, 16:14:09

pikaso wrote:
.Afro. wrote:
Este datoria lor ca admini sa aibe anumite suspiciuni ,pikaso nu trebuie sa te superi pentru atata lucru - ti-am dat unban apropo si daca ai sa revii pe sv incearca sa le explici ca trebuie sa dai restart la pc sau orice trebuie sa faci tu si sa te astepte sau predai direct pe forum -
Pozele sunt ok, ca urmare eu i-am dat unban.


Sunt altele la mijloc, stiu foarte sigur, daca era altfel erau mult mai intelegatori cum au fost altii...mereu am dat pozele cat de repede s-a putut, cand nu s-a blocat instant (au fost exemple), cand am rezolvat doar cu comanda retry imediat, cand am dat restart am spus pe steam in maxim 2-3 minute ca fac upload imediat (cazul si de ieri) dar am fost trimis pe forum, asta mi se pare bataie de joc, putea sa acccepte link-ul pe steam, ce imi e ca il dau pe steam dupa 2-3 minute ce ii e ca il vede pe forum dupa 10 minute?!


Nu te-am facut retardat, daca voiai sa auzi ceva cuvinte din gura mea mai bine imi dadeai accept pe steam si primeai dupa 2-3 minute link cu upload.

Nu e prima data cand imi faci poze si stii ca a fost ok, si nu uita ca plugin-ul dupa ce ti-a facut poze de muta spectator dar mie cum mi-a cazut probabil am ramas blocat ca spectator si bineinteles ca vorbeai singur daca eu deja dadusem restart la pc ca sa intru cat mai rapid - daca te uitai in consola mai mult ca sigur nu am dat left ci mi-a dat timed out.

Uite conversatia de pe steam.

Code:
no tengo dinero: zi lu ionut
no tengo dinero: unde ii dau upload
no tengo dinero: ca mi a iesit
no tengo dinero: iti dua tie
no tengo dinero: sa ii dai link?
NIGHTWORKHL1!: sec
NIGHTWORKHL1!: o secunda
NIGHTWORKHL1!: a zis sa pui pe forum
no tengo dinero: pffff
no tengo dinero: iar ma pune
no tengo dinero: sa fac topic
no tengo dinero: daca ii dau upload
no tengo dinero: acum acum
no tengo dinero: nu e aceasi chestie?
no tengo dinero: :)
no tengo dinero: serios
no tengo dinero: a trecut 1 min
no tengo dinero: am dat rr la pc
no tengo dinero: zi sa mi dea accept pe steam
NIGHTWORKHL1!: a zis ca vrea sa faci reclamatie.
no tengo dinero: doamne
NIGHTWORKHL1!: a zis ca nu iti bagi joc de el.
no tengo dinero: fereste
NIGHTWORKHL1!: pana mea.
no tengo dinero: :|
no tengo dinero: cu ce sami bat joc
no tengo dinero: de el?
NIGHTWORKHL1!: habar n-am
no tengo dinero: ok

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 08-02-2016, 16:45:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din doi unu minte, nush pe cine sa mai cred acum, si STEAM nu am sa iti dau acc joc VALVE.... oricum ai unban, si daca tot vrei sa nu mai ai probleme cu noi fa ceva cu pc-u ala... Mi se pare ceva normal sa iti fac poze atata timp cat imi esti suspect, nush unde este supararea aici, daca tu ai vazut ca ai probleme cu pc=ul de ce nu ai incercat sa remediezi problema, ti se pare ceva normal sa asteptam noi dupa tine mereu>?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 08-02-2016, 16:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea inteleg bine problema aici si cu ss-urile. Vad ca i s-a facut specialss adica o singura poza, i-a mai facut cineva alte poze si nu le-a predat sau cum ?
L-am mai vazut jucand, demo postat atunci nimic special, personal nu mi se pare sa joace cu ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 08-02-2016, 17:09:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, el are probleme mereu cu pc-ul cand i se face ss i se blocheaza pc-ul, i-am zis sa isi remedieze problema asta... Mi se pare ceva normal sa-i fac ss daca mi se pare suspect


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drag0n_FTW

[Higher Place ]



Status: Offline
(since 16-11-2019 21:40)
Joined: 08 May 2011
Posts: 21481, Topics: 264
Location: Steam...Freakz...

Reputation: 1537.1
Votes: 375

   
Post Posted: 08-02-2016, 17:45:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-ati facut ss-uri de m-am plictisit eu, dapai el... oricum e curat in poza si da cand i-am facut poze sa testez i-a dat timed out si i s-a blocat pc, intentia voastra e sa scapati cat mai repede de el mi-am dat si eu seama, treaba voastra faceti cum credeti ca e mai bine pentru server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pikaso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2016 15:43)
Joined: 26 Jan 2016
Posts: 46, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -24.6
Votes: 3

Post Posted: 08-02-2016, 17:55:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa fie clar, nu am nici o problema sa mi se faca ss, dar atata timp cat eu ii spun lu NIGHTWORKHL1 si lui vuLpe sa ii dau link de download sa iti dea daca tu nu mi-ai dat accept pe steam si tu refuzi si ma trimiti pe forum ca domne nu imi bat eu joc de tine (cu ce Doamne fereste mi-am batut joc, doar tu stii) mi se pare destul de deplasat, de aici si supararea mea.

Atata timp cat mereu ati primit pozele nu inteleg unde e problema

Am sters totu din PC, am reinstalat windowsu, am scanat tot calculatoru, am curatat PC, am reinstalat steam-ul si joc-ul si tot face asa cateodata, ce vreti sa ii fac? O sa ii iau peste ceva timp placa de baza+procesor si alta placa video dar atunci mai mult ca sigur cred ca ma apuc de CS:GO.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by viruss, 08 February 2016 17:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 10:32:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x