User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Rabbit

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message872
Crack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2016 14:05)
Joined: 08 Jun 2014
Posts: 77, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 24

Post Posted: 11-02-2016, 12:18:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Rabbit
Motiv : Slay aiurea
Dovada (obligatoriu): http://imgur.com/ZdD9wTp

P.S: Nu se face reclamatie pentru slay, dar de cand si pana cand atatea figuri pe el. Eram eu, Rabbit si cliff pe server, cliff a pus frumos lm si Rabbit dupa ce i-am spart de doua ori lm(a folosit teleport) si ii iau aproape toata armura, imi da slay pe motiv ca "favorizez" pe cliff. Ma baiatule, toata lumea stie ca nu imi plac asa zisi "jucatori" care vor sa fie daor ei last.(stie multa lume de pe server lucru asta). Ai luat admin ca sa dai tu slay aiurea si sa mi te oftici mie pe aici ca nu faci credite pe server sau cum?. A fost doar o singura runda pe server si tu ai inceput cu "favoritismele" tale, trebuie sa mi te dai "zeu" de acum ca ai Helper sau cum?

Repet, stiu ca "Nu se face reclamatie pentru slay/kick/gag", dar deja intrece "gluma", el isi da seama din prima runda ca eu "favorizez". Nu am putut intra pe server o perioada si cand intru sa ma joc, dau de "Zeitati" rare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
+++>//(Am0rt!zo0r)//&l

[Account disabled]



Status: Offline
(since 08-03-2016 17:58)
Joined: 16 Aug 2015
Posts: 655, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 4.7
Votes: 42

Post Posted: 11-02-2016, 12:27:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se face reclamatie pentru slay. Dar el a zis ca il favorizezi pe cliff, nu cred, cred ca tia dat slay doar ca sa nul infectezi. De cand a luat admin se crede peste toti, se ia in gura cu ori cine are ocazia. Deci a fost un slay aiuria, avand in vedere ca nu ie prima si sngura data cand face asta propun + 1/2warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rabbitz

[sunet view.]



Status: Offline
(since 12-06-2016 09:06)
Joined: 18 Jan 2016
Posts: 24, Topics: 8
Location: Adjud

Reputation: 8.8
Votes: 1

 
Post Posted: 11-02-2016, 12:51:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnișoara Amortizatã , când dați un Pro + 1 / 2 warn luați o decizie bunã , nu sã prãlãvãgești vorbe cã mã dau mai ”peste toți ” - , el în primul rând a vrut sã mã infecteze pe mine fiind cliff bunul lui prieten. aducând aceastã reclamație inutilã și punând ghilimele doar crezându-se mai interesat, ai primit slay deoarece cliff ,poate i-a cãzut netul nu știu sigur , era în fața laserului , și putea fi infectat, asta înseamnã clar favoritism încercând sã mã infecteze pe mine atâta timp cât îți este în vizor cliff și nu este protejat de laser, poate am greșit și eu aici , dar nu te mai da atât de intelectual cã ai fost admin sau nu aici , nu mã cred mai presus de nimeni , cât despre Am0rtizor n-am nimic nici cu el , îi respect deciziile , dar ar trebui, când îi este cald , în loc de evantai , o carte de românã.

Zmx2.Freakz.Ro

"Waves of dreams.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
+++>//(Am0rt!zo0r)//&l

[Account disabled]



Status: Offline
(since 08-03-2016 17:58)
Joined: 16 Aug 2015
Posts: 655, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 4.7
Votes: 42

Post Posted: 11-02-2016, 13:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rabbitz wrote:
Domnișoara Amortizatã , când dați un Pro + 1 / 2 warn luați o decizie bunã , nu sã prãlãvãgești vorbe cã mã dau mai ”peste toți ” - , el în primul rând a vrut sã mã infecteze pe mine fiind cliff bunul lui prieten. aducând aceastã reclamație inutilã și punând ghilimele doar crezându-se mai interesat, ai primit slay deoarece cliff ,poate i-a cãzut netul nu știu sigur , era în fața laserului , și putea fi infectat, asta înseamnã clar favoritism încercând sã mã infecteze pe mine atâta timp cât îți este în vizor cliff și nu este protejat de laser, poate am greșit și eu aici , dar nu te mai da atât de intelectual cã ai fost admin sau nu aici , nu mã cred mai presus de nimeni , cât despre Am0rtizor n-am nimic nici cu el , îi respect deciziile , dar ar trebui, când îi este cald , în loc de evantai , o carte de românã.


Am o intrebare. Daca cliff era afc find ca ia picat netul dece la favorizat? Chiar daca te infecta si ramanea cliff last cu ce il ajuta ca oricum era afc si murea imediat. De aceea e slay inutil.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulK

[The King Of Nunchuck]



Status: Offline
(since 12-12-2019 17:45)
Joined: 05 Aug 2015
Posts: 726, Topics: 12
Location: Hong Kong

Reputation: 63.8
Votes: 17

 
Post Posted: 11-02-2016, 13:35:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se da slay pe un motiv bun ,nu se profita de aceasta comanda ,nu-i dai slay ca sa-ti menti scorul, esti admin dai slay numai daca respectivul player s-a aruncat in laser ,ca nu ataca sau ca face block,nu se da de distractie .
Sa vedem ce va zice un owner.






Last edited by DomnulK on 11-02-2016, 19:40:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Crack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2016 14:05)
Joined: 08 Jun 2014
Posts: 77, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 24

Post Posted: 11-02-2016, 17:19:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa iti spuna tie lumea cat de bine ma inteleg eu cu cliff, cand jucam si eu acum 3 luni pe server si cand asteptam cu rundele sa ma atace un zombie(eram doar admini pe server, asta inseamna ca trebuie sa ii iau pe toti de la a la z sa dau slay sa ma atace).Cliff nu era afk, daca nu ai observat cand te atacam pe tine in cutie el venea pe la spate si fugeam repede spre el sa ii scad din armura.Nu o mai da in SF.
Ti-am spus eu cumva ca daca am avut admin ma dau rotund?? Cunosc regulamentul si nu scrie ca "Trebuie sa dai slay pentru ca te atac", in plus era doar prima runda ma, daca te atacam o harta intreaga doar pe tine atunci mai vorbeam, dar iar puneti accent prea mare pe scor.
Apropo scrie undeva ca nu am voie sa folosesc "."?Tu crezi ca daca imi scrii cu diacritice esti mai diplomat , doctorant ceva? Fiecare cu stilul sau, nu eviti de la subiect, sa incheiem cu off topic si sa facem un +1 aiurea, astept decizia altor admini sau a lui Aeom,Mrs, Seth,NewLife.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 12-02-2016, 12:11:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vorba multa pe aici dar numai o poza ca si dovada. Facem in felul urmator: Crack nu mai favoriza pe nimeni si tu Rabbit nu mai da slay la orice chestie cand se poate rezolva de vorba buna. La urmatoare chestie de genul asta trecem la sanctiuni.

Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ~MRS~, 12 February 2016 10:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 16-05-2024, 22:21:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x