User
Pass
2FA
 
 

Resetare rank Canal TS The Originals

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> TeamSpeak channel requests
Author Message727
Akastus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2016 20:09)
Joined: 27 Aug 2014
Posts: 12, Topics: 6
Location: Cluj Napoca

Reputation: 22.4
Votes: 3

   
Post Posted: 12-02-2016, 00:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Channel Name: The Originals

Buna sunt GM-ul Guildei " The Originals " , Acum cate-va zile , i-am oferit unui player rank-ul de GM , pe canalul meu propriu al Guildei " The Originals " , dupa ce eu am decis ca sa imi scot caracterul principal din guilda " Blessing Of Forbidden " unul din playerii care avea acces in canalul meu de TS , a oferit rank-uri aiurea unor persoane din vechea guilda , dupa care am fost totii dati afara de pe ts restrictionatii si canalul a fost modificat de catre un Moderator , si restrictionat , doresc resetarea tuturor rank-urilor de pe canalul de TS " The Originals " si reacordarea dreptului de GM permanent pe acel canal TS . ( Guild Master-ul Guildei " The Originals " se numeste Headess aferent contului th3originals )
Unique ID : 8orE+1L61q3mdvEYqXDDS/yzUg= ( canal activat pe TS direct de catre Wipe )
va multumesc pentru atentia acordata . astept rezolvarea acestui tiket .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cyad

[Nebun de alb]



Status: Offline
(since 16-05-2023 19:26)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 7068, Topics: 228
Location: Romania

Reputation: 5026.3
Votes: 808

Post Posted: 12-02-2016, 01:11:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done.




My B&W content ( click )

I don’t read the newspaper because they all have… ugly prints.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> TeamSpeak channel requests  


The time now is 29-04-2024, 00:55:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x