User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie ovidiuu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message801
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 16-02-2016, 20:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : Fan.Afro.Biscuu -
- Numele adminului reclamat : ovidiuu
- Harta, ora si data faptei reclamate : de_duts 2 , 19:44:31, 16 February 2016
- Motivul / Regula incalcata : Nespecificat
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : Mai intai sa va povestesc cum a fost .. am intrat pe server si baietii au inceput cu rushu cate 5 , eu am spus " fara rush nu poti coite?" -> aici http://imgur.com/bYkTVpO , asa dupa aceea marele "XmAn" s-a bagat si el in seama ca doar are relatii , chiar daca nu era vorba de el , dupa aceea am intrebat cine l-a bagat in seama , iar in momentul acela am primit gag -> http://imgur.com/g1cxqXh , motivul nu il stiu , probabil adminul a avut lag de la faza cu "coite" , asa ... am intrebat pe admin chat daca acest "XmAn" are ceva relatii la admini-> http://imgur.com/J3cOZAI , ca si ieri pe asault eram viu si am zis ca baietii sunt la ostatici si am primit gag doar ca a zis el - , desigur ca ovidiuu nu mi-a raspuns , a expirat gag-ul si cineva a spus "iesiti si voi din baza?" , la care eu "daca veniti cate 5 nu putem frate" , la care " Maretul XmAn" imi spune sa tac , ok ... dupa "adminul ovidiuu" asa smecher cum e el .. scrie in chat .. specific fara sa fie acea discutie legata de el "fan=zero" , ok ... ca admin ma faci un nimic , frumos din partea ta -> http://imgur.com/8kVTIHh , chestia cu te fac la cs 1.6 .. era pentru XmAn , dar daca omul se simte ok... , dupa care Freakz* Yabu i-a spus adminului " Da-l afara" (scuzati am uitat sa fac poza dar playerii de pe server pot sa va spuna)" , si in cele din urma a venit si ban-ul xD , ban-ul este de 10 minute , dar se pare ca acest XmAn are relatii daca te iei in gura cu el primesti gag/kick .... as vrea si eu sa stiu cine e el ca sa nu zica adminului sa primesc ban permanent -

Te astept ovidiuu . xD

Inca un edit micut xDD , imaginea e primita de la un player .. se vede cum ovidiuu incepe sa injure un player.. adica de asta am facut reclamatie , pentru ca jignind playerii ei pot pleca de pe server - , adica facandu-ma pe mine un 0 .. crezi ca ma simt bine? -> http://imgur.com/VGPTH8f



Last edited by FanulVostru on 16-02-2016, 20:49:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 16-02-2016, 20:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai fiti copii, pentru asta nu se face reclamatie, ovidiu a respectat regulamentul si ti-a dat gag, cat despre restul discutiilor e problema voastra...aici nu merge pe pile, si xman e la fel ca tine, injura toata ziua.

Unknown
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
B|acK-TiGeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2018 13:31)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 462, Topics: 31
Location: France

Reputation: 42.9
Votes: 12

Post Posted: 16-02-2016, 20:20:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa mine incepeti sa va certati pentru orice chestie. Pute-ai sa iei gag pentru cuvantul "coite" pentru ca este o forma de non respect .Si xmannu are nici o pila la admini nu te ingrijora - aici nu merge cu pile . In primul rand serverul este free game in limita bunului simt t plant ct def .. rushu e permis campu la fel cat timp mergeti la/cu bmb.Si fi mai explicit spune-i ca nu vorbesti despre el etc. pt ca in ultimul timp admini sunt tratati ca niste rahaturi .si de multe ori avem impresia ca vorbim pe degeaba.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 16-02-2016, 20:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inteleg ca e in limita bunui simt , dar sa veniti cate 5 in baza si dupa sa mai si spui de ce facem camp ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IOVANagain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 14:15)
Joined: 07 Oct 2015
Posts: 132, Topics: 14
Location: United Kingdom

Reputation: 185.6
Votes: 8

Post Posted: 16-02-2016, 20:51:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara comentarii in plus! Un owner se va uita in log si va reveni cu o concluzie: a folosit sau nu ovidiuu comenzi pe playeri fara motiv(gagul iese din discutie pt "coi***" dar banul ramane de vazut)!! CYA


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 16-02-2016, 20:59:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mã voi uita în log la noapte și voi vedea exact. Pânã atunci :
1. Gagul a fost meritat.
2. Conform regulamentului deranjarea adminului poate duce la ban de 10 minute. Dacã nu ești de acord cu decizia lui se poate face reclamație.
3. Nu pot interzice sã se facã rush, e free game. Dacã voi decideți sã vorbiți urât din cauza asta, veți fi sancționați.

Voi reveni cu un edit dupã ce voi verifica logul, dar sã fie totul clar pânã atunci și sã nu fie certuri pe aici. Cât despre relații sau pile absolut nimeni nu are și este tratat egal. Cred cã am demonstrat asta destul pânã acum.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2017 19:39)
Joined: 28 Sep 2010
Posts: 282, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 411.1
Votes: 13

Post Posted: 17-02-2016, 17:18:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am injurat 'un player' cum zici tu. 'a fost o glumitza'amicala cu un 'prieten'!
tu faci reclamatie cu ce ai facut tu, sau ce fac eu pe sv.?
las ownerii sa decida daca am gresit sau nu.
ce am facut inafara acestei reclamatii. sunt responsabil,respect decizia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FisherKill

[Fishing addict]



Status: Offline
(since 09-11-2019 20:12)
Joined: 02 Apr 2015
Posts: 631, Topics: 82
Location: Paris, France

Reputation: 18
Votes: 233

     
Post Posted: 19-02-2016, 10:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ovidiuu wrote:
nu am injurat 'un player' cum zici tu. 'a fost o glumitza'amicala cu un 'prieten'!
tu faci reclamatie cu ce ai facut tu, sau ce fac eu pe sv.?
las ownerii sa decida daca am gresit sau nu.
ce am facut inafara acestei reclamatii. sunt responsabil,respect decizia.


Tocmai ai recunoscut ca Xman este un prieten de al tau, acest screenshot (unde injuri fara rusine) e facut de mine dupa ce i-ai dat gag lui Xman (prietenul tau, din ce ai spus mai sus) dupa ce a zis "Xman are aim" adica a zis in gluma pentru ca sa anuntat pe el si tu i-ai dat gag, eu ti-am explicat ce a zis si tu ai inceput cu "sa il ...".

@@Scuze ca am postat aici, eu fiind destul de des online pe server il vad pe ovidiu injurand aproape de fiecare data cand intra, am sa fac mai multe SS-uri cand il vad.


ish for un, not for food.
_____/'\______/'\_____
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 19-02-2016, 12:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut
Ovidiu te rog frumos sa ai grija la limbajul pe chat si te-as mai ruga sa ai o atidudine mai frumoasa fata de playeri ...
Si iti spun si dece ... Acum 2 zile i-ai facut poze lu unu ... te-am rugat frumos in caliate de player sa astepti sa ti se dea pozele ... si ai inceput sa ma iei cu "care-i treaba mea" ... ti-am spus ca sunt curios sa vad ce apare in poza
Tu in calitate de ADMIN trebuia sa-l ajuti sa-i explici cum si unde sa gaseasca pozele ..insa tu binenteles ca i-ai dat ban imediat....
Sunt foarte multi playeri care ne intra pe sv ... si nu au cont pe forum ... Unii poate au cod altii poate nu .. si uite asa unii(aia curati) isi iau ban ... si nu mai stau sa-si faca cont pe forum ca sa faca o cerere de unban ... pleaca in alta parte....

PS: Referitor la pile cunostinte si relatii .. (P.C.R) nu exista asa ceva Eu unu sunt prieten cu toti datorita anilor petrecuti pe acest server... dar niciodata nu am trecut cu vederea peste o greseala ... nu are nicio treaba prietenia noastra innafara serverului .. cu ce se intampla pe sv... GRESESTI esti SANCTIONAT ... indiferent despre cine este vorba...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2017 19:39)
Joined: 28 Sep 2010
Posts: 282, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 411.1
Votes: 13

Post Posted: 19-02-2016, 18:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fan! tu esti prima! persona care ma face sa ma las de cs!-
vezi de jocul tau!
cum ? aprope de fiecare data injur.

Posturi unite automat, 19-02-2016, 18:15:27

@ Engel era adresata pe admin_chat. am gresit tasta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 20-02-2016, 19:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica ti-a scris tot engle nu stiu de ce mai faci post
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 20-02-2016, 19:35:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu tin cu nimeni, parerea mea este ca nu ar trebuii sa mai puneti paie pe foc, ca oricum ovidiu e admin vechi si nu il putem pierde pentru ca nu s-a controlat de 2 ori, v-ati adunat sa ce?
Voi habar nu aveti cum e sa fii admin, sa te frece tot prostu la cap si sa ramai calm, iar daca injuri odata repede sariti.
Daca ownerii considera ca ovidiu a gresit v-a fi sanctionat, cat despre voi, o sa fiu foarte corect cu voi care va plangeti, mai ales ca aveti un limbaj colorat.

@ Ovidiu, nu trebuie sa renunti pentru asta.
ps: nu mai postati aiurea, asteptati decizia.


Unknown
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IOVANagain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2016 14:15)
Joined: 07 Oct 2015
Posts: 132, Topics: 14
Location: United Kingdom

Reputation: 185.6
Votes: 8

Post Posted: 21-02-2016, 00:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@.matei parca nu tineai partea nimanui.Ai fost cam subiectiv. Cat despre domnul ovidiuu o avea el un comportament ne la locul lui dar este un admin OK!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 21-02-2016, 09:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ramane in pronuntare. !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by hiropedis, 21 February 2016 07:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 14-05-2024, 22:24:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x