User
Pass
2FA
 
 

Ban Funky

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1150
sonny_idle_ro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2016 02:02)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 44, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 211.1
Votes: 6

Post Posted: 14-01-2010, 20:06:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate stiu eu.. orice este in plus fata de normal... exclus configurile (gen tinta bunny... cestii de astea) dar restul... din cate stiu sunt considerate coduri..

Funky:


A pus 3 lasere intr-un interval de 2 secunte iar el ma aburea cu dellaser... Eram cu vizionarea pe el... cand deodata a pus 3 lasere dupa cum am spus... am avertizat adminii respectiv lil waine si m2k dar acestia mi-au cerut ip si poza... de unde sa ii mai fac poza daca el aflase lucrul asta... nu putea fi alt cineva pentru ca ma uitasem si la lvl si numele incepea cu F si lvl 6... am reverificat si tot Funky era .... deci dativa cu parerea... multi laser stiu ca este considerat hack... acuma las la decizia voastra/



PS: nu e treaba mea sa aflu codatii(deci nu cereti playerilor... e treaba adminilor sa verifice,,,-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 14-01-2010, 20:31:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca este un astfel de cod deoarece ficare plugin de laser e diferit si ar insemna sa fie mai multe tipuri iar fara o dovada sau macar 2-3 martori degeaba


playerii sunt obligati sa raporteze orice codat asa cum trebuie cu say_team @ cum scrie si in mesaje admini nu sunt 31 pe server sa stea pe fiecare player

si ma indoiesc ca ai facut asa pentr ca daca procedai in acest fel (say_team@)nu avea cum sa afle funky


Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GlonTzZ

[DonE! GlonTz Is HeRe]



Status: Offline
(since 28-11-2011 11:30)
Joined: 28 Nov 2009
Posts: 309, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 9

Post Posted: 14-01-2010, 20:32:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi... am fost martor dar indirect adica nu am fost pe funky sa vad dar am vazut ca au sarit mai multi playeri cu gura... deci nu il acuz dar nici nu neg nevinovatia....

LoVe GanJa -
-
WTf?!


Best Svr!:
Zm.FreaKz.Ro ?!
Sdc.FreaKz.Ro !?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 14-01-2010, 20:33:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai na asteptam sa vedem si alte variante

Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheOnlyOne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2012 18:57)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 39, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: 57.2
Votes: 5

Post Posted: 15-01-2010, 08:28:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sonny_idle_ro wrote:
Din cate stiu eu.. orice este in plus fata de normal... exclus configurile (gen tinta bunny... cestii de astea) dar restul... din cate stiu sunt considerate coduri..

Funky:


A pus 3 lasere intr-un interval de 2 secunte iar el ma aburea cu dellaser... Eram cu vizionarea pe el... cand deodata a pus 3 lasere dupa cum am spus... am avertizat adminii respectiv lil waine si m2k dar acestia mi-au cerut ip si poza... de unde sa ii mai fac poza daca el aflase lucrul asta... nu putea fi alt cineva pentru ca ma uitasem si la lvl si numele incepea cu F si lvl 6... am reverificat si tot Funky era .... deci dativa cu parerea... multi laser stiu ca este considerat hack... acuma las la decizia voastra/



PS: nu e treaba mea sa aflu codatii(deci nu cereti playerilor... e treaba adminilor sa verifice,,,-



adminii nu au cum sa stea pe fiecare jucator + ca e si vina ta.in loc sa zici pe say_team @ tu tipai in gura mare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 15-01-2010, 14:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci este vina ta clar din moment ce tu continui sa spammezi aiurea pe say in loc sa procedezi asa cum trebuie sa anunti adminii

Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 29-04-2024, 13:55:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x