User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Explicatii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message230
afrodisiakkk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 16:56)
Joined: 22 Feb 2016
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 5.2
Votes: 2

Post Posted: 23-02-2016, 17:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nick: afrodisiakkk
2.Admin reclamat: spin
3.Motiv: ban
4.Dovada: stie el prea bine
5.IP-ul meu: ( http://www.ipulmeu.net/ ) stiu ca nu o sa iau unban dar vreau sa vad si eu un demo ceva ca drept dovada a banului acordat!
ps.stiu ca esti detinator si nu iti face nimeni nimic dar daca vezi ca un player joaca mai bine imediat cere-ti tw sa vedeti.I-am acordat si lui Skin ID/PASS de la tw sa se uite si nu a gasit nimic asta poate sa confirme si el.Am vazut bannlistul tau si iti ceream id de la mees sa putem purta o conversatie nu sa iti dau pozele asa cum sustii tu,stiu sa fac diferenta dintre TW si MESS domnu Spin.

Sunteti prea ingamfati sa verificati un player cu adevarat. La faza cu "stai sa il scot" era vorba de TW dar infine. Chiar mi-a facut placere sa joc cu unii playeri.


Am fost verificat de N ori dar acum cer o dovada a banului primit ,bineinteles daca se poate dat fiind faptul ca pentru acea scurta convorbire tu ma banezi..E anormal sa stii,toti avem aceleasi drepturi!

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 23-02-2016, 17:21:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe mine nu ma intereseaza daca ti-a facut tie verificare, nu apare in banlist asa ca pas. Eu aseara ti-am facut.
Daca eu am cerut sa iti fac si ti-am indicat sa nu iesi de pe server tu ai facut contra.
Acum te-ai trezit sa vii azi cu reclamatie? Nu inteleg care mai e rostul.
Sa ghicesc, aseara a intervenit o problema foarte grava si a trebuit sa iesi. Imi pare chiar rau ca m-ai ignora crezand ca scapi asa usor.
Citeste mai atent dovezile pe care le am, tu vrei sa iti fac demo la consola ? - -> https://forum.wow-freakz.com/Banlist-spincs-t412350.html
Mie sincer in locul tau imi era rusine sa mai indrasnesc sa vin sa cer explicatii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by spincs, 23 February 2016 15:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 12:02:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x