User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Unban Robi Roberto FCSB

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message858
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 04-03-2016, 20:46:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau L Robi Roberto FCSB
- Numele adminului reclamat : Danger
- Harta, ora si data faptei reclamate : de_alexandra ora 8:35 04.03.2016
- Motivul / Regula incalcata : hm.. dk
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://www50.zippyshare.com/v/pnw0iWM1/file.html .. nu inteleg de ce am luat *** dar na... doar pentru ca aveam chat-ul albastru .. care pur si simplu este de la cfg? - .. hai sa fim seriosi wall/aim n-am .. am dat 2-3-4 runde bine cu awp imi faci poza .. daca aveam ceva nu iti mai dadeam poza si ieseam direct boss, si sa fim seriosi nu sunt obligat sa joc default , iti dau si cfg-ul - in plus codurile pe cs-ul de pe freakz nu merg stai calm , am incercat pe un server de respawn .. nimic - , deci - astept sa aflu doar ce nu era in regula - . nu imi dai unban .. asta e .. dar vreau sa aflu de ce am luat *** -))))

PS: Daca vrei scot cfg-ul .. Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 04-03-2016, 21:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara

Acest joc ii vechi,dupa cum stiti cu totii si avand in vedere ca am vazut ca stii sa faci reclamatii pe forum,stii sa vorbesti urat pe server atunci trebuie sa stii sa citesti si regulamentul serverului

In regulament exista aceasta regula: Folosirea orcarui tip de cod este pedepsita cu ban permanent si alterarea setarilor clientului dumneavoastra de CS

Iar dupa cum se poate vedea in poza ta,tu joci cu tinta la awp,iar aceasta tinta este considerata cheat(poti cauta pe google)

Eu nu am facut nimic altceva,decat sa respect regulamentul
Si vazand cat de tare esti in gura,trebuia sa stii ca e interzis sa joci cu tinta la awp.

De la mine ramai cu ban



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 04-03-2016, 21:09:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tinta la awp e cheat? -))))))))))))))))))))))) boss cunosc si admini care au tinta .. dar nu dau nume pentru ca imi sunt prieteni .. hai lasa trollu... Oricum gloantele nu se duc cum trebuie .. dar se vede ca nu doar de aia ai dat ban..
PS : Daca erai spec pe mine ai fii vazut ca nu am dat nici un no scope .. doar cu tinta .. deci ce legatura are chestia spusa de tine boss?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 04-03-2016, 21:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca ai glumit cand te-ai apucat sa faci aceasta cerere unban... Si din partea mea ramai cu BAN oricum sunt constient ca vei mai intra pe sv cu alt nume.... O seara buna iti doresc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 04-03-2016, 21:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si pentru tinta la awp raman cu ban? -))) hai las-o ca deja
Voi baietii astia "mari cu experienta in spate" va credeti in cs go? gloantele la no scope nici cu tinta nu se duc bine .. si frate ce legatura are tinta din moment ce eu n-am facut nici un kill no scope? oricum ne mai vedem Dosent Matter si acuma nici nu mai zic la playeri cine sunt ca sunt sigur ca ati dat ban-ul doar cu chestia cu twt ..

Si ce legatura are chestia ca sunt tare in gura? .. cu ban-ul ? deja esti penibil serios .. crezi ca sunt singurul care joc cu tinta la awp? -))))))))))))))))))) hai frate las-o ca deja ........ daca erai admin cu experienta te punei spec pe mine si vedeai ca n-am facut kill fara tinta -



Last edited by FanulVostru on 04-03-2016, 21:20:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 04-03-2016, 21:20:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa-ti explic cum sta treaba
Daca stii ce ii ala easy anti cheat (EAC)
Daca pe servere EAC on jucai cu tinta la awp,luai ban permanent pe steam id si nu ti-l mai scotea nimeni

Orice iti ofera un avantaj fata de cei care joaca default ii considerat cheat: tinta awp;skinuri la playeri modificate.

Informeaza-te de pe google inainte sa comentezi
Nu-mi pasa ca nu merg gloantele cum trebuie,chiar daca ai tinta.
Daca tu ai dovada ca anumiti admini au tinta la awp,fa-le reclamatie.



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FanulVostru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2016 08:57)
Joined: 01 Oct 2015
Posts: 16, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -6.1
Votes: 4

Post Posted: 04-03-2016, 21:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D a n g e R wrote:
Hai sa-ti explic cum sta treaba
Daca stii ce ii ala easy anti cheat (EAC)
Daca pe servere EAC on jucai cu tinta la awp,luai ban permanent pe steam id si nu ti-l mai scotea nimeni

Orice iti ofera un avantaj fata de cei care joaca default ii considerat cheat: tinta awp;skinuri la playeri modificate.

Informeaza-te de pe google inainte sa comentezi
Nu-mi pasa ca nu merg gloantele cum trebuie,chiar daca ai tinta.
Daca tu ai dovada ca anumiti admini au tinta la awp,fa-le reclamatie.


Nu man , pentru ca deja esti penibil ma jur ... si inafara de "prietenii tai " de pe server adminii .. daca chem alti playeri normali o sa fie de acord cu mine , si hai sa-ti mai dau una .. am jucat steam on .. si am jucat cu tinta awp .. ghici ce .. n-am luat ban - , deoarce nu am dat de admini ca tine .. cand faci 5 k cu tinta , iti da ban pentru tinta la awp -))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Si hai sa fim seriosi ca daca nu era faza cu twt .. nu dadeai ban .. pentru ca pot sa o scot -))))))))))) , oricum si cu *** si cu tot am intrat de 5 ori pe server -))))))))))))
PS : Uite suferinta dai -rep pentru ce boss? -)))))))) ceri ca ma omor dupa reputatie? -))))))))


 
Staff message (^AvioanE^):
 
Inceteaza cu ostilitatea. Data viitoare cand insulti pe cineva, primesti warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 05-03-2016, 00:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam sa-ti acord o sansa da iei adminii la misto, tu cine te crezi, ce pusti cu arfe in spatele pc-ului mai esti si tu.
Ramai cu ban si daca tot insisti pe treaba cu ai intrat de 5 ori pe server le dau mana libera la admini sa-si bata joc de tine cu ***.
Respecta oamenii daca vrei sa ti se vorbeasca frumos. Seara buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Faydwer, 04 March 2016 22:51



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 20-04-2024, 11:51:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x