User
Pass
2FA
 
 

Prezentare ***'SON.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message246
SECONDFUCKIN'SON

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2016 02:36)
Joined: 03 Jan 2016
Posts: 30, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 4

Post Posted: 07-03-2016, 21:24:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: ***'SON.

Experienta cs: 6-7 ani ( m-am reapucat de prin decembrie 2015 )

Ore petrecute pe cs: aici poate oscila -> 5-6 ore / zi sau 1-2 ore / zi ; depinde de ce am de fãcut în ziua respectivã. (cum ar fi școala , care mã împiedicã sã mai dau headshot -) )

Alte adaugari:

Pentru început , vreau sã vã salut dragi admini sau jucãtori de pe serverul FREAKZ. Cred , cã am nimerit bine in comunitatea freakz , deoarece cuvântul " freak " poate defini o parte din mine , un simplu muritor de rând si un complex visãtor. (dupã cum spune si John Lennon : You may say I'm a dreamer / But I'm not the only one - ). Sunt mai multe de dezvoltat pe tema asta , dar nu e cazul sã scriu romane. -
Mã numesc Dascãlu Rãzvan , am 20 de primãveri și mã îndrept vertiginos spre 35 -) . ( Ce pot sã zic , mã prostesc și eu - )
Pentru cei care nu știu , sunt din Râmnicu Sãrat , județul Buzãu. S-au încercat glume despre oraș , spunându-i Râmnicu Sãrac , chiar și Genesis a vrut sã facã o glumã zicând : " Second , aș face o glumã despre orașul tãu , dar s-ar putea sa fie cam "nesãratã" " ; a încercat și el și , dupã mine , i-a ieșit - .
Sunt un tip care vrea sã facã oamenii sã zâmbeascã , prin diferite glume și prin felul meu de a fi. Mã încarc cu zâmbetele produse din "vina mea" , iar lucrul ãsta mã încântã și mã încarcã pozitiv.
Genul de muzicã care-mi place este muzica rock . Nu știu cât de mult conteazã genul de muzicã pe care-l asculți ; eu merg pe principiul cã dacã tu te simți bine așa cum ești , neținând cont de anumiți " critici " care vor sã te conducã , sã te manipuleze în beneficiul lor spunându-ți cum ar trebui sã-ți trãiești propria ta viațã , totul este în ordine si tu te simți bine.
Cam atât despre mine , deși vã asigur cã mai este muuuuuult mai muuuuuuuuuuuult ! -


Sã ne auzim cu bine pe FREAKZ , berea sã fie rece , pãsãrica umedã și toate bune !
Vã salut !
\m/ \m/ \m/

6 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 28-03-2016, 18:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Welcome.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by spincs, 13 July 2016 17:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-06-2024, 11:57:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password