User
Pass
2FA
 
 

eu cer masuri
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message5663
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 20-01-2010, 20:56:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Electrokid ;x ! wrote:
incredibil ce copii pot fi unii care se cred mari si tari... ajung sa se ia si de fete.. - Se duce de rapa Romania asta.. -


De fapt Romania s-a dus de mult de rapa si de knd e Basescu` la putere s-a dus si mai mult. Cat despre tine naked te crezi mai smecher dak vb asa cu o fata si dupa "Iti cere asa zisele scuze" ?? Sa lasam deoparte totusi.


PS: Bruneto` nu mai posta din astia care se cred zmei` si iti vb cum iti vb , lasa-i in pace sau vb cu adminu` online sa ia masuri.

Good Luck.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
naked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2010 13:05)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 28, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: 144.3
Votes: 4

 
Post Posted: 22-01-2010, 22:43:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AdItZzA'' wrote:
naked...nu pot sa cred ca zici asa ceva - ti-am dat 10 min dar dupa 2 minute nici atat...mai putin...ti-am dat ungag si te-am avertizat cu psay sa nu mai zici nimic de bruneta pentru ca multi isi ''bat joc'' de ea si stiu cum este - si u ai zis ca bne...drept urmare ai inteles si nu ai mai zis nimic .



Ai scos gag dupa ce am zis eu prin say_team @ sa scoti gagul ca nu am injurat.Nu aberez,stii bine ca asa a fost.Ai dat gag 10 min,dupa care l`ai scos dupa 2-3 minute.Asta am zis si eu mai sus..deci ce te miri? -


Nu ma subEstimA,
nU ma cuNosti sUficiEnt.

naked
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
keNK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2010 10:22)
Joined: 25 Dec 2009
Posts: 3, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 70.1
Votes: 4

Post Posted: 23-01-2010, 09:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa e ar trebui pedepsiti cei care injura
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 29-04-2024, 14:22:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x