User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Copilu` Danger

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1035
vuLpu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2016 13:52)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 9

Post Posted: 24-03-2016, 19:52:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : k e n n y !
- Numele adminului reclamat : DANGER
- Harta, ora si data faptei reclamate : inferno ora 20 aprox
- Motivul / Regula incalcata : Trebuie sa-l stie el
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : ***,bye...nush ce a dat...
Ip : 5.14.53.67

Sunt vulpu...nu am mai intrat de mult din motive personale....admin numai am , steamu` il foloseste o alta persoana...
Sunt curios cu ce explicatii si scuze mai vine acest Danger...ca mereu gaseste cate una.
Sper sa suporte consecintele!



Ia zi pustiule, cu ce am gresit ???
cica mi-a mai dat ban de vreo 40-50 ori...
De ce nu ma postezi la lista ta de ban? NU ai dovada ?? VAIIIIII



Va multumesc !
O seara frumoasa !


EDIT : Am fost si fotografiat cu ceva timp in urma(BEB@), am predat pozele...



Last edited by vuLpu on 24-03-2016, 20:05:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 24-03-2016, 19:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danger a zis ca esti vulpu si ai luat ban pe steam nush daca pe sv asta sau altu dar daca ai luat pe altu eu zic ca danger a gresti rau si o sa fie sanctionat - - si salut vulpu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vuLpu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2016 13:52)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 9

Post Posted: 24-03-2016, 20:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut prietenul meu virtual, Lucica ! -

NU am luat ban pe niciun server ! Pur si simplu nu am mai intrat din motive personale...si daca am intrat sa ma distrez si eu putin pe valve...trebuie sa-mi iau ban ??? Motivul spus de DAnger , citez :
-EL : Ia zi , de cate ori ai mai luat ban pe serverul asta???
-EL : Cred ca numai de la mine de vreo 40-50 ori...
-EU : Niciodata pentru ca nu am facut nimic. Poti sa verifici
-EL : Lasa, ca mai intai iti dau si apoi verific ca sa nu fugi

Adminii ce au fost prezenti poate sa confirme vorbele astea.

Nu am cum sa fac print la consola pentru ca am luat *** si mi-a iesit automat din Cs.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 24-03-2016, 20:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!! Asa cum a spus si vulpu i am facut poze...habar nu aveam ca e el.....cred ca am si un demo...unde mi s a parut ca are wall....dar nimic concludent...si pozele au iesit ok.
POZE: http://www46.zippyshare.com/v/uHkbsrpo/file.html
Tin sa zic ca erau multi tero care veneau pe case...si daca avea wall ii vedea...am mai facut poze acolo si au iesit perfect...adica se vedea wall-ul foarte bine.
Din pacate nu mai am demoul ca am facut curat in cstrike ca aveam vreo 100 de demouri si nu mai stiam care si cum e
Eu l am verificat vreo 5-6 runde si mai ales dupa ce am vazut pozele au realizat ca e ok si stie jocu.
Am spus ce am avut de spus.
O seara buna!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 24-03-2016, 21:48:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut
Dupa cum bine stiu si ownerii tu ai avut champion pe server,dar ai disparut dintr-o data de pe server,deoarece ai primit ban pe steam de la VAC.
Tocmai de aia ai fost valve in seara asta,deoarece pe steamul unde aveai cs 1.6 ai primit BAN VAC.
BAN VAC se da doar daca ai fost detectat de echipa Valve Anti Cheat ca ai folosit cod pe counter strike 1.6

Ai primit remove pe nick-ul vuLpu din partea ownerilor si in seara asta cand te-am vazut pe server ti-am dat ***
Deoarece vac-ul nu baneaza niciodata aiurea si greu primesti ban de la VAC.
Trebuie sa joci cu cod mult timp sa te detecteze.

Pe tine te-a detectat,din pacate pentru tine si tocmai de aia ai disparut dintr-o data de pe war4 si ai reaparut acuma valve si cu alt nick

Ownerii care au habar despre steam si despre BAN VAC,o sa decida sa ramai cu banul acordat de mine.
Si stai linistit,nu este nevoie de o dovada mai mare ca ban de la vac. -

PS. Ai grija cum te adresezi,deoarece eu iti raspund frumos,chiar daca te-as putea jigni,tinand cont ca ai fost prins cu cod de echipa valve.
Penibil,mai ales ca esti insurat din cate ai zis si ai copil,sa joci cu cod acest joc -



Casuta vocala: DangeR
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vuLpu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2016 13:52)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 9

Post Posted: 24-03-2016, 22:10:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tinere , steamul ala nu il mai folosesc de ceva timp (este dat, donat),pentru ca cum bine spui si tu...sunt un om insurat si vreau sa-l las nabii de cs. mi-am facut damblaua 15 ani de cs. Am vrut sa intru in seara asta sa ma distrez putin. Dar afirmatia pe care ai facut-o cu inca 40-50 de banuri cum o explici???

...stii ce faci tu acum? acuzi fara dovezi...

Poate sa ia ala 10 ban`uri, pe 10 jocuri putin imi pasa...daca a fost al meu...asta nu inseamna ca eu am jucat cu cod.

Nu se leaga una cu alta.

Aveam steamul de-o seama cu tine, nu-mi bateam capu` sa joc cu cod -. Tu esti penibil.

Puteti lasa' banul..oricum numai joc cs...am intrat doar sa vad ce faceti si sa joc o harta , 2...

o mica paranteza (daca am jucat si eu fotbal, nu inseamna ca am spart eu mingea)

HAVE FUN !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 24-03-2016, 22:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Steamul tau,tu te jucai de pe el,de cate ori vorbeam cu tine pe server si mi-ai si zic ca esti insurat si ai copil de pe steamul ala cu cateva zile inainte sa vad ca ai primit ban de la vac.

Toti dupa ce iau ban pe steam zic: pai n-am jucat eu...pai a fost varul meu si a jucat cu wall...etc...
Toti faceti asa.
Si daca n-ai fost tu,de ce n-ai intrat pe war4 cu nick-ul tau si ai intrat cu alt nick.

Mie putin imi pasa oricum,deoarece deja sunt satul de toti jucatorii astia,care sunt plictisiti si intra cu coduri sa se distreze.
Eu pe war4 nu prea mai intru,deoarece oricum nu prea ma place lumea de acolo - Asta e,o sa mor trist.Dar nu inseamna ca eu sunt de acord ca un jucator care avea champion si a primit ban pe steam de la VAC sa nu ia *** -


Asteapta decizia ownerilor.

Dar totusi,de ce nu ai intrat cu nick-ul tau ?
De ce pana sa iei ban de la vac pe steam te jucai zi de zi pe server,iar dupa ce-ai luat n-ai mai intrat deloc cu nick-ul ala.
Ai stiut ca au vazut prietenii ca ai luat ban de la vac si ti-a fost cumva sa mai intri cu nick-ul ala -

Bafta.Asteapta decizia



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vuLpu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2016 13:52)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 9

Post Posted: 24-03-2016, 23:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stau sa-mi pierd timpul cu o aberatie. Cand eu am dat steam`ul nu avea ban pe VAC si inca mai aveam adminul. Scurt si la obiect ! Putin imi pasa de decizia ta si de ceea ce spui tu. Nu am jucat si nici nu voi juca cu cod vreodata chiar daca joc pe bune sau chiar daca ma distrez. Banul poate sa ramana.

In + de asta ...mai am vreo 2-3 steam`uri pe care joaca prietenii. Nu ma pretind la mama pentru 5 euro sa-mi cumpar un steam...am intrat valve pentru ca ti-am spus si in post`ul de mai sus...vreau sa ma las.

Stiu si sunt sigur ce ai facut tu...m-ai confundat cu acel jucator pe care il tot banezi tu cu ip dinamic. Tu cu gura ta ai spus ca mi-ai mai dat vreo 40-50 ban-uri,***,bye si ca imi cunosti IP`ul...asa ca nu o da de gard.


O seara buna !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 25-03-2016, 06:42:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate in primul rand am uitat sa precizez titlul de la reclamatie bun asa??? Plus eu zic sa va calmati amandoi oleaca si asteptati decizia ownerilor si inca ceva dc bagati familia in chestia asta sa spunem ca a fost prins cu wall ce treaba are cu familia eu zic sa le lasa-ti in pace nu conteaza ca are familie si copii si joaca cu cod bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 25-03-2016, 10:39:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum sincer .... o fi primit el BAN VAC....
problema lui de ce....
Dar l-ai prins cumva aseara jucand cu cod ?
Ieri i s-au facut poze .. si a iesit curat ...
Parerea mea este ... ca trebuie sai dai/dam BAN /*** numai in momentul cand il prindem cu cod ...
Ceea ce ai facut tu nu mi se pare normal dar asta e fiecare cu regulile lui...
Si inca ceva aseara il puneai pe lucian sa-i dea *** o chesti care mi sa parut destul de absurda...
Peurma te-ai razgandit si i-ai dat tu... (nu o avea "saracutul" lucian destule advertismente ) mai avea nevoie de unu in plus -
Daca lua ban in comunitatea freakz . era altceva .. dar chiar si asa ... inainte acum 2-3 ani mai puteai da ban ca x a fost prins cu cod pe war3,5,7 etc...
Dar acum nici asa nu se mai da ban fara o verificare inainte ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 25-03-2016, 15:58:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum am zis,doar cei care au habar ce inseamna ban de la vac vor intelege.
Deci nu stau sa-mi bat capul.


Si prin ce ai scris tu engel,daca eu intru valve cu alt nick cu aimbot si iau ban si dupa intru pe steam cu nick-ul pe care am admin,nu-mi puteti face nimic,deoarece nu m-ati prins cu cod pe steam si cu acel nick,nu ?



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 25-03-2016, 16:59:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate sa spunem ca eu joc cu wall pe freakz daca nu am jucat pe 4 care e problema
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VuVu

[Creep]



Status: Offline
(since 15-01-2018 07:52)
Joined: 05 Jan 2011
Posts: 949, Topics: 24
Location: bucuresti

Reputation: 421.9
Votes: 15

Post Posted: 25-03-2016, 20:51:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danger...regula nr.1 Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. si regula nr. 11 Comanda *** se executa exclusiv asupra codatilor.
Sunt foarte multi jucatori care nu au steam si au activitate decenta pe server...cati dintre ei crezi ca au avut steam si au luat VAC BAN?
Ownerii vor lua o decizie


(Admin) eDDy: ma bagi aqlo la tn ?
(Admin) eDDy: ma fac clovn
(Admin) eDDy: -
(Admin) VuVu: no problem
(Admin) VuVu: avem nevoie
(Admin) eDDy: da?
(Admin) VuVu: de FOCI !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leonad3s

[MAD SNAIL]



Status: Offline
(since 02-03-2024 20:21)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 1553, Topics: 79
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 1550.6
Votes: 145

        https://www.origin.com/irl/en-us/profile/achievements 
Post Posted: 25-03-2016, 22:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca s-au incins spiritele aici.
Danger , din lipsa de dovezi si ca ai executat comanda de *** fara dovezi concludente ( demo/poze ) ramai cu un avertisment verbal.
Foarte usor puteai prezenta situatia unui owner si sa luam o decizie , nu sa actionezi de capul tau.
Vulpu din moment ce vii cu replici "Banul poate sa ramana." , " Putin imi pasa de decizia ta si de ceea ce spui tu " , o sa ramai cu ban.
"Scurt si la obiect !"



Tournaments CS GO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by leonad3s, 25 March 2016 20:52



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 14-05-2024, 22:46:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x