User
Pass
2FA
 
 

PSD Template pt un Logo, Flyer si Carte de vizita

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts
Author Message1344
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 12-04-2016, 23:30:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, imi pare rau ca nu respect formatul, dar nu cred ca ar fi nevoie pt ce cer eu... as fi postat la bazar dar nu cred ca se uita vreun grafician pe acolo, asa ca postez aici si rog un moderator daca e dragut in caz ca am gresit cu ceva sa modifice el topicul, dar sa nu il stearga sau sa il mute aiurea la trash.

Asa, dupa cum scrie si in titlu, am nevoie de un template psd pentru un logo, carte de vizita si un flyer. Ceva pe genul Car detailing. Daca este cineva interesat sa faca asa ceva, bineinteles contra cost(plata o pot face prin paypal sau transfer bancar) rog sa imi dea pm cu ideea lui(zic cu ideea lui ca eu inca nu am niciuna - degi e la libera alegere ce si cum, important e sa imi placa si sa fie original)


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 13-04-2016, 19:32:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
12. Nu face cereri pentru lucrari care iti aduc foloase necuvenite, materiale sau de alt fel (ex: sigle de firma, reclame, teme pentru scoala)
Pentru a descuraja aceasta practica, se recomanda celor care rezolva cereri sa aplice fie sigla Freakz fie "@{numeGrafician} @freakz" pe orice grafica susceptibila a fi folosita in obtinerea de foloase necuvenite.
Aceasta sectiune este destinata crearii de grafica destinata forumului (semnaturi, avatare, userbar-uri, grafica pentru tutoriale freakz, etc) si pentru evolutia in grafica a celor din comunitate.


@NovzkI, Cyad, PsychoLove, AEOM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 13-04-2016, 20:38:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu stii sa citesti? am spus foarte clar ca stiu ca nu se incadreaza aici ci mai mult la bazar, doar ca am postat aici deoarece am sanse mai mari sa o vada un grafician :/

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 14-04-2016, 18:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te putem ajuta. Avem un regulament si trebuie respectat. O seara buna!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NovzkI, 14 April 2016 16:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Requests / Gifts  


The time now is 23-05-2024, 07:50:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x