User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Pentru ***'SON

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message434
CsD95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2016 05:14)
Joined: 03 Apr 2016
Posts: 8, Topics: 4
Location: Calarasi

Reputation: 3.3

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  CsD69 
Post Posted: 25-04-2016, 13:25:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nick: Prafu'
2.Admin: ***'SON
3.Motiv: neprezenare ss
4.Dovada: http://s31.postimg.org/6gchfrx8b/untitled.jpg
5.IP-ul meu: 46.102.95.33

In primul rand, NU VREAU UNBAN.
Am inteles, mi s-a facut ss. Nici o problema, inteleg. Mi s-a spus sa dau pozele pe mess. Nu am mess asa ca am intrebat daca e ok sa le dau pe forum. Cateva secunde mai tarziu am primit ban pentru neprezentare ss.
Stiu ca asa procedeaza unii, dar de asta am intrebat daca e ok sa le dau pe forum. Sa nu primesc ban si sa stau sa fac cerere. Macar daca anuntai inainte. Puteai sa spui ca daca e sa le pun pe forum, ma banezi pana la prezentare ss.
Asta nu e reclamatie, doar am vrut sa ii spun acestui admin asta.

Repet, NU VREAU UNBAN. Serverul asta sufera la capitolul codati. Unii Admini intra foarte rar, si atunci cand intra si este vreun codat, ies. Am gasit unu care schimba mapa la 3 minute si facea pe seful pe server. NU DAU NUME CA N-AM DOVEZI.

PS: AICI SUNT SI POZELE: http://www.girlshare.ro/3489349507.6

Astept warn si pe forum. Dupa ce citeste respectivul mesajul, puteti sa stergeti si subiectul, multumesc.


"War never changes."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 25-04-2016, 13:29:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum primeai ban pana la prezentarea ss-urilor, deci nu prea vad rostul la topic. Poate second s-a gandit la asta si nu mai era nevoie sa iti spuna.
P.s. da-mi in pm numele la adminul care ai spus tu ca "face pe seful", sa verific in log-uri.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
SECONDFUCKIN'SON

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2016 02:36)
Joined: 03 Jan 2016
Posts: 30, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 4

Post Posted: 25-04-2016, 17:08:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am zis omule foarte clar : nu ai mess , postezi pe forum pozele. Care e baiu ? Banul il aveai pana prezentai ss. End of story. Faci o reclamatie (in care precizezi ca nu e reclamatie ) , fara sa ceri unban , dar te astepti ca eu sa primesc warn sau nu stiu la ce te astepti mai exact sa se intample. Nu m-am nascut ieri si nu adminez de azi , in caz ca nu stii. De ce te stresezi sa mai faci reclamatie ? sa dovedesti ca nu ne facem treaba ? sau poate ai ceva cu mine , desi nu cred ca ti-am zis nimic. Eu incerc sa imi fac treaba de admin pe cat pot de bine. Instaleaza si tu mess-ul , cam asta cere un admin de la un player cand se fac ss. Poate ai ceva experienta in CS si cred ca ar trebui sa stii asta.

O simpla cerere unban cu prezentarea ss , ar fi fost de ajuns ,
fara sa iti bati capu si sa faci tam-tam pe aici.

Dar vad ca si pozele tale sunt dubioase , a 2-a , a 3-a si a 4-a seamana perfect , din cate stiu cam ar trebui sa difere. Posibil ca te simti cu musca pe caciula , de asta nu vrei unban , dar ai si o solutie la asta : o reclamatie (care nu e reclamatie ). In fine , tu stii mai bine cum sta treaba.
Zi faina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 25-04-2016, 23:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar, 3 poze sunt identice si apar niste linii ciudate, s-ar putea sa ai probleme cu placa video.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by spincs, 28 April 2016 18:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 12:08:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x