User
Pass
2FA
 
 

[Workshop] Deneky

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message700
deneky93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2017 21:32)
Joined: 05 Aug 2014
Posts: 66, Topics: 24
Location: Caras-Severin

Reputation: 96.7
Votes: 4

       
Post Posted: 05-05-2016, 21:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare si bine v-am gasit.
Avand ceva timp liber, m-am gandit sa imi creez si eu un workshop.


De cat timp lucrezi in Photoshop ?

Cel mai probabil de 5 ani insa nu sunt sigur, mai mult sau mai putin insa am avut si cateva pauze, cea mai mare a fost de 1 an.

Ce te-a determinat sa te apuci de Photoshop ?
In general imi place design-ul, tot ceea ce inseamna design, de la photoshop, fanart (lucrari virtuale sa zicem asa) pana la vestimentatie, constructie/etc...
Insa in cei mai simpli termeni, am vazut la fratimio o semnatura si mi sa parut incredibil iar de atunci urmez aceasta "cale" ^^

Ai portofoliu sa vad niste exemple a creatiilor tale ?
Bineinteles, intra aici.

Unde te pot urmari ?
DeviantArt este "lacasul" meu unde poti vedea cele mai noi creatii.

Ce ai de oferit ?
Ei bine... specializarea mea consta in semnaturi (in general) insa de la un timp am inceput sa fac si wallpapere, in alte cuvinte, totul iese din Photoshop xD!

Model pentru cerere:
Tip:
Dimensiuni:
Exemplu:
Text principal:
Text secundar:
Text citat:
Render:
Alte precizari:


Model explicit:
Tip: Semnatura | Userbar | Wallpaper | Semnatura verticala (alte tip-uri nu se iau in considerare)
Dimensiuni: 380x20 (Userbar - 3Reputatie) 400x150 (Small - 6Reputatie) 400x200 (Norma - 8Reputatie) 500x200 (Large - 10Reputatie) 1920x1080 (Wallpaper - 25Reputatie)
Exemplu: Link catre o imagine de-a mea in care precizezi tema aleasa.
Text principal: Un text, spre exemplu numele care va iesi cel mai mult in evidenta.
Text secundar: Un text oarecare, sa exprime un prenume.
Text citat: O mica propozitie sau doar 2-3 cuvinte.
Render: Link prin url sau spoiler cu o imagine .png insa aveti grija ca imaginea sa fie mult mai mare decat dimensiunea aleasa pentru lucrare.
Alte precizari: Idk... spui daca vrei ceva in plus...

●Decuparea unei imagini pentru format .png respectiv render [6-10Reputatie, depinde de complexitatea imaginii]
●PSD format a unei creatii facute pentru cerere sau unul existent din portofoliul meu [6-10Reputatie, depinde de creatie]




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by B1 ., 03 March 2017 17:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-04-2024, 15:12:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x