User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie "lady"
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1077
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 15-05-2016, 22:36:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau Mogadishu
- Numele adminului reclamat : lady de pe internet
- Harta, ora si data faptei reclamate : jungle,acum cateva minute
- Motivul / Regula incalcata : aplica comenzi in mod abuziv pe mine in mod repetat cand fac demo, mi-a dat de 4 ori kick si m-a amenintat cu ban
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: se poate vedea in loguri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ssQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2019 22:39)
Joined: 31 Jan 2014
Posts: 297, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 344
Votes: 9

Post Posted: 16-05-2016, 00:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ti-a aplicat dupa ce am iesit eu?-
Cat timp eram eu, doar ti-a zis "spec la joc" ca eram 2vs1, eu..tu..ryno si Lady
Ce tot va certati voi doi nu stiu, ca doar sunteti oameni in toata firea:)

Eu cel putin nu cred ca faceai demo:))

Hai faceti pace!! jumate din reclamatii sunt Moga vs Lady:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 16-05-2016, 00:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O avea bucurii la tine ma Moga -) Si demo sa inteleg ca ei ii faceai?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 16-05-2016, 05:42:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si demo cui faceai ? mie sau lu ryno ? sa nu exageram iar faci topic`uri aiurea ..

pune si demo`ul care l`ai facut daca tot zici ca faceai demo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 16-05-2016, 06:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu nu, varianta corecta nu e "exageram".. varianta corecta e ca tu..iar/din nou abuzezi si exagerezi!

2. De cand trebuie sa iti dau tie raportul cui fac demo, de ce etc? M-ai intrebat acelassi lucru si pe server si iti raspund si aici a fel: Cui vreau eu. Si mai adaug: cand vreau eu si mai mult, "cand vreau eu". Nici macar nu am stat o perioada indelungara sa pot fi acuzat ca fac ore sau altcevsi mai si stau f f rar spectator. Cine te crezi tu?....Serverul nu era pli ca sa fie nevoie de loc+ca ai la indemana comanda de autokick...ce ai facut tu se numeste ABUZ+bataie de joc, mai vii si pe forum sa spui ca "fac topic aiurea". Iti era frica sa nu te prind cu wall?

3.Cine esti tu sa imi spui ce sa fac, ce sa posetz. Nu e nimic de demonstrat aici din partea mea, nu iti dau niciun demo. Logurile arata clar cine e vinovatul.


@Ownerii: Va rog sa o puneti la punct ca se crede zeul cs-ului..deja o ia pe ulei , se crede si owner..

@Ssq. a fost chiar atunci, cred ca erai si tu cand am luat primul kick?...
@Yonutz: Nu m-ar mira:)))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 16-05-2016, 07:13:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar numai inteleg ce-i cu "rautatea asta"?
Intradevar daca era sv full ziceam sa primeasca kick ...
Dar cu 3 playeri pe sv.... ?
Nu stiu .. dar am impresia ca adminii noi ... vor sa-i indeparteze usor usor pe cei "batrani" din staff
Indiferent ce facea ca spec ... poate era la baie sau poate avea o alta problema nu te apuci sa dai kick aiurea ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 16-05-2016, 07:13:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady sv nu era plin si putea spec pt o mica perioada iar tu moga adu dovezi fara dovezi nu faci nimic iar owneri nu stau pt tine sa caute in log eu daca as fi owner ti·as inchide topicu ca nu ai dovezi bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 16-05-2016, 07:58:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie mi se pare o prostie...
1. In primul rand moga...puteai sa ii spui ceva lu lady...gen ma duc la baie...sau ceva gen. Sunt multi playeri care cer sa stea spec ca se duc la baie...tigara sau mai stiu eu ce..si nu am vazut niciodata ca adminu sa zica nu. -
2. In al doilea rand..lady nu cred ca merita kick doar ca a stat cateva minute spec...asa cum a zis poate facea un demo..
Ar trebui sa fie mai multa intelegere si comunicare intre admini...astfel sa r evita situatiile de genu asta -
Va urez o zi frumoasa



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 16-05-2016, 08:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Mie mi se pare o prostie...
1. In primul rand moga...puteai sa ii spui ceva lu lady...gen ma duc la baie...sau ceva gen. Sunt multi playeri care cer sa stea spec ca se duc la baie...tigara sau mai stiu eu ce..si nu am vazut niciodata ca adminu sa zica nu. -
2. In al doilea rand..lady nu cred ca merita kick doar ca a stat cateva minute spec...asa cum a zis poate facea un demo..
Ar trebui sa fie mai multa intelegere si comunicare intre admini...astfel sa r evita situatiile de genu asta -
Va urez o zi frumoasa

Toate au un inceput Beba, am spus din prima ca fac demo, se poate vedea în logs.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 16-05-2016, 08:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca imi faceai mie demo pune demo`ul aici ... ca sa vedem si noi wall`u meu ... in 4 ani n`am fost niciodata banuita de wall sau alte rahaturi si acum ai venit tu experimentatul sa`mi zici ca joc cu wall ... in fine ... e treaba ta ... dar te rog sa pui demo`ul care mi`l faceai asa cum zici ... sa vada si lumea wall`u ... ca ryno era afk ... si cum a zis si kent mai sus ... ti`am zis spec in out si n`ai zis nimic ... dar iar incepem cu povestioarele .. si n`are rost ... o zi buna si nu mai postati toti aiurea in topic ... chiar asa de mult va priveste ?

1.lasa`ti adminii "noi" sa isi faca treaba
2.nu contest sa mi se faca demo dar anunta inainte
3.spec pe srv nu se sta decat daca se anunta mai ales in conditiilie in care vrei admin pt ca se cer si ore pentru acest lucru si sti prea bine
4.nu are nicio relevanta ca eram 2 sau eu singura sau srv full autokick nu era ... tot ce trebuia sa faci era sa anunti ... ai facut acest lucru abia dupa ce ai luat kick
5.daca tu crezi k joc cu wall cand celalalt e afk e treaba ta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 16-05-2016, 08:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady_d wrote:
daca imi faceai mie demo pune demo`ul aici ... ca sa vedem si noi wall`u meu ... in 4 ani n`am fost niciodata banuita de wall sau alte rahaturi si acum ai venit tu experimentatul sa`mi zici ca joc cu wall ... in fine ... e treaba ta ... dar te rog sa pui demo`ul care mi`l faceai asa cum zici ... sa vada si lumea wall`u ... ca ryno era afk ... si cum a zis si kent mai sus ... ti`am zis spec in out si n`ai zis nimic ... dar iar incepem cu povestioarele .. si n`are rost ... o zi buna si nu mai postati toti aiurea in topic ... chiar asa de mult va priveste ?

lasa`ti adminii "noi" sa isi faca treaba


Nu mai merge cu minciunile, cum ai spus " spec în sau out" am replicat "fac demo". Demoul nu-l postez si punct, nu îmi dictezi tu ce sa fac.

2,3,4. O dai în penibil, las ownerii sã decidã, spala-te pe cap cu minciunile tale, sã nu fie nevoie sã îl întrebam le ryno dacã era afk când mi-ai dat kick

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 16-05-2016, 08:47:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci nu mai faceti 15000 de post`uri ... lasati ownerii sa decida s-a inteles din prima ce vrei ... nu tre sa faci adaugiri ... puteai macarr sa pui dovada sa nu stea sa se uite in log`uri pentru toate prostiile tale ca asa se fac reclamatiile si sa scrii numele adminului nu cum iti vine tie la gura
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 16-05-2016, 08:51:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Moga si lady numai faceti chat aici asteptati decizia ownerilor de cate ori sa mai va atraga atentia?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 16-05-2016, 09:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la: Mogadishu
Către: Lady_d
Trimis: 02-04-2016, 21:54:40
Subiect: Referitor la jigniri. Comentează mesajul
Te rog sa ma ierti pentru datile in care te-am jignit. Din punctul meu de vedere "slabanca" nu e o jignire, tinand cont de faptul ca e stiut de toata lumea ca joci bine. Dar daca tu te simti jignita, imi cer iertare. La fe si cu asa zisa caterinca, imi cer scuze si o sa am grija sa nu se mai repete.

Toate cele bune,
Giumbo


asta e primit mai demult ... si l`am postat aici ca sa nu intrepreteze lumea ca am eu cv cu tine ... sti fb cum vorbesti pe server si ca eu sunt caterinca voastra nr.1 ... dar pana la un moment dat ... si acum vad ca ai revenit la apucaturile dinainte plus ca l`ai mai bagat si pe engel in toata povestea asta ... doar sa respecti regulile serverului atat ... sau daca tii neaparat sa ma lasi fara admin zi ca renunt eu la el ca sa fii fericit .. si stau off si vreo sapt ca sa poti lua primu loc daca nu ti se aproba cererea ...
nu iti dictez ce sa faci ... am zis sa pui demo`ul doar ca sa demonstrez ca nu faceai demo ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 16-05-2016, 09:52:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady_d wrote:
De la: Mogadishu
Cãtre: Lady_d
Trimis: 02-04-2016, 21:54:40
Subiect: Referitor la jigniri. Comenteazã mesajul
Te rog sa ma ierti pentru datile in care te-am jignit. Din punctul meu de vedere "slabanca" nu e o jignire, tinand cont de faptul ca e stiut de toata lumea ca joci bine. Dar daca tu te simti jignita, imi cer iertare. La fe si cu asa zisa caterinca, imi cer scuze si o sa am grija sa nu se mai repete.

Toate cele bune,
Giumbo


asta e primit mai demult ... si l`am postat aici ca sa nu intrepreteze lumea ca am eu cv cu tine ... sti fb cum vorbesti pe server si ca eu sunt caterinca voastra nr.1 ... dar pana la un moment dat ... si acum vad ca ai revenit la apucaturile dinainte plus ca l`ai mai bagat si pe engel in toata povestea asta ... doar sa respecti regulile serverului atat ... sau daca tii neaparat sa ma lasi fara admin zi ca renunt eu la el ca sa fii fericit .. si stau off si vreo sapt ca sa poti lua primu loc daca nu ti se aproba cererea ...
nu iti dictez ce sa faci ... am zis sa pui demo`ul doar ca sa demonstrez ca nu faceai demo ...


Nu e treaba mea dacã ai tu admin sau nu, sau dacã ești pe locul 1 în top sau pe 100, e viața ta, treabã ta. Problema e ca tu folosesti acest admin ca o unealta cu care abuzezi cu o rãutate prosteascã...mã vânezi cu gag/kick/ban și cu amenintari...consider cã ai întrecut mãsura, deci meriți un avertisment cel putin(ar spre binele tuturor, sã fii și tu mai chill...). Atât timp cât respecți regulamentul si ma lași în pacea mea..toate cele bune, te respect..
However, când minți cu nerușinare și te afișezi cu rãutatea asta feroce..nu te aștepta la respect din partea mea.

Hai mai bine sã ne ghidam dupã urmãtoarele douã proverbe înțelepte:
1.Vorba dulce mult aduce.
2.Respectã și vei fi respectat.

Cu stimã,
Moga

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 16 May 2016 12:11



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 00:45:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x