User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie.
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2361
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 05-06-2016, 17:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Stiu cum este sa tragi de mouse...si eu trag de mouse...uneori ai bulan si dai cap...ok...dar am o intrebare pentru tine. Tu cand tragi, invarti si scuturi de mouse?


Acum vine si raspunsul.

Stilul meu de joc este unul mai haotic, in acest sens iti voi prezenta un set de demo-uri facute de mine in timpul antrenamentelor sau a jocului pe servele vecine din comunitatea freakz.

Demo 1 : http://www.girlshare.ro/3489399571.9

Demo 2 : http://www.girlshare.ro/3489399574.1

Demo 3 : http://www.girlshare.ro/3489399575.2

Demo 4 : http://www.girlshare.ro/3489399576.3

P.S : Joc cu sensitivity extraordinar de high... anywayz', mai asteptam pareri.


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 05-06-2016, 17:14:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez faptu ca ti-au sarit colegii in ajutor.... Dar am marea rugaminte la voi sa nu transformati cererea de unban in chat ...
Asteapta si parerea celorlalti ADMINI/OWNERI VA multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 05-06-2016, 17:33:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa cum am spus si in primul post in aceasta reclamatie.
*BeB@ wrote:
Daca nu este imi cer scuze..iti dau unfack si imi accept pedeapsa.

Asa cum ai spus si tu cu toti suntem oameni si gresim...asta nu inseamna ca acum incerc sa gasesc scuze pentru fapta mea. In momentul acela am fost 99% sigur ca este aim din simplu motiv ca iti sarea tinta e ici colo fara sens...si mai faceai si kill. Acum realizez ca nu era aim. Am facut si eu o proba cu sensibilitate high...da este adevarat multe miscari arata dubios.
Imi cer scuze pentru fapta pe care am savarsit-o. Sper sa ramanem prieteni si sa nu imi porti pica pentru asta -

001 wrote:
PS: Domnisoara Beb@ te rog sa te documentezi putin. Nu faci diferenta dintre un codat si un jucator cu vechime si experienta in cs.

Multumesc pentru sfat. Asa cum am spus si mai sus am facut si eu cateva studii in legatura cu situatia asta.
Cu asta am incheiat.
Va urez o seara faina si inca odata scuze pentru neplacerile cauzate.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 05-06-2016, 17:42:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Asa cum am spus si in primul post in aceasta reclamatie.
*BeB@ wrote:
Daca nu este imi cer scuze..iti dau unfack si imi accept pedeapsa.

Asa cum ai spus si tu cu toti suntem oameni si gresim...asta nu inseamna ca acum incerc sa gasesc scuze pentru fapta mea. In momentul acela am fost 99% sigur ca este aim din simplu motiv ca iti sarea tinta e ici colo fara sens...si mai faceai si kill. Acum realizez ca nu era aim. Am facut si eu o proba cu sensibilitate high...da este adevarat multe miscari arata dubios.
Imi cer scuze pentru fapta pe care am savarsit-o. Sper sa ramanem prieteni si sa nu imi porti pica pentru asta -

001 wrote:
PS: Domnisoara Beb@ te rog sa te documentezi putin. Nu faci diferenta dintre un codat si un jucator cu vechime si experienta in cs.

Multumesc pentru sfat. Asa cum am spus si mai sus am facut si eu cateva studii in legatura cu situatia asta.
Cu asta am incheiat.
Va urez o seara faina si inca odata scuze pentru neplacerile cauzate.



Nici o problema, iti dau si facebook-ul daca este - sau steam-ul. Acum lasand gluma la o parte.

In primul rand doresc eu sa imi cer scuze pentru faptul ca am sarit calul, la fel de bine cum ti s-a intamplat tie, mi s-a intamplat si mie. Nu stiu daca sunt in masura dar voi incerca sa fac trecere si la al doilea punct de vedere. Aceasta comunitate s-a construit prin munca adminilor, a administratorilor si a jucatorilor care au ajuns sa ne populeze serverele, ce iti trebuie mai mult, decat sa-ti vezi propiul server cum prospera, unii spun ca s-a incheiat, unii spun ca domnia war4-ului si a war3-ului este pe cale de a lua sfarsit, eu spun ca aceste doua servere care au reusit sa se mentina atat de mult timp, care stau ca si pilon pentru intreaga comunitate freakz vor prospera numai si numai daca adminii invata sa mentina acest echilibru. De indata ce ajungi admin, te asiguri de buna dispozitie a serverului, de instalarea unei atmosfere placute care sa faca dezirabil si relaxant jocul pentru ceilalti jucatori, renunti la capricii, practic pui indatoririle pe primul plan si mai apoi jocul. Cu totii avem alter-egouri in viata reala si suntem cine suntem in fata unui monitor, eu zic ca cel mai important lucru este sa nu dai cu piciorul acolo unde altii au muncit, acolo unde tu ai muncit. Nimeni nu se naste invatat, poti aprofunda in ziua de astazi, mai ales cu progresul evolutiei (de mama focului), trebuie doar sa doresti, sa te "preocupi" cu asta... Acesta este un server frumos cum de altfel si celelalte, este pacat sa il lasam sa rugineasca. Asa ca The Dark Wolf, Nasti, nu am nimic personal cu voi, dar a deveni putin mai maleabili, a renunta la orgoliu nu ar strica, este in favoarea voastra.

Spor cu serverul si toate cele bune.

(Banul este scos, cs-ul reinstalat, bine ca n-a fost steam!).

Peace.


Has anything you've done... made your life better?
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 05-06-2016, 19:45:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa ma uit eu, deja faceti telenovela.
Daca e curat va putea juca, daca nu va avea ban.
Dupa cum se stie suntem foarte stricti in astfel de cazuri, mai stricti decat pe alte servere.

Demo neconcludent poti juca, unbanned.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 11 June 2016 18:32



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 04-05-2024, 19:00:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x