User
Pass
2FA
 
 

SALUT!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message346
O_o Hellikeeah^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-06-2016 09:49)
Joined: 21 Feb 2014
Posts: 117, Topics: 15
Location: BrasoV

Reputation: 131.3
Votes: 5

Post Posted: 06-06-2016, 11:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut!
Asa cum unii cunosc situatia server-ului nostru, am decis ca pentru oricare eventualitate serverul sa nu moara, eu de cand m-am apucat de CS joc doar aici, nu am fost cel mai activ jucator si nici nu voi fi, dar mereu de cate ori intru pe acest joc intru pe serverul asta.
Asa ca, nu va rog sa ma ajutati cu ceva, dar insa, am rugamintea la voi sa ma sustineti si sa sustinem serverul in continuare, chiar daca va trebui sa fie altu, dar va avea acelasi nume: huedin.freakz
In concluzie, cei care sunt interesati sa isi continua activitatea CS pe acest server, sa imi lase un PM cu facebook-ul lor, o sa va adaug in grupul nostru inchis, ca pe urma, daca este cazul, sa revenim in aceeasi formatiune.
Mult succes in continuare si va astept! Va multumesc!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aledandra G. Andreea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2016 20:14)
Joined: 03 Jun 2016
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.2

Post Posted: 07-06-2016, 21:53:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord, Hellikeeah, stii discutia cu ajutorul pentru server, si eu tin foarte mult la acest server, dar nu putem primi ajutor daca ignoram si nu vrem sa fim ajutati, eu sper sa accepte ajutorul din partea mea, ajut cu mare drag si bucurie. Dar din cate am observat, suntem 2-3 persoane care ne dam interesul, trebuie sa fim perseverenti, sa dam dovada de altruism, daca avem cu cine. - - Multumesc si eu. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-06-2024, 18:05:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x