User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie pt Anubis toti adminii server(quad,Aero,vip,electro,urc,helli,etc;)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1812
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 04-06-2016, 19:06:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astazi 04/06/2016 admin anubis a banat 2 jucatori aiurea fara macar sa le ceara pozele pt simplu fapt ca lau facut de cateva ori.!!Vreau sa stiu asa trebuie sa se comporte un admin,asa e corect?

Admin :hellikheith(sz daca am scris gresit ) era online ,e martor,jucatorul Chimie online martor,jucatorul edy si jucatorul x ban 1000000 de min. pe degeaba ,,!!E eu eram online martor...


Daca primesc ban pt aceasta reclamatie de la adminul anubis sau de la altul inseamna ca sunteti toti la fel!!!si nu sunteti corecti si nu stiti de fairplay!!

P.s.:Astazi o gramada de jucatori si-au bagat in server din cauza la admin..!!
Sa nu uitam ca la fel mia facut si mie ....!!!!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is

[Creep]



Status: Offline
(since 26-12-2017 09:15)
Joined: 04 Aug 2012
Posts: 635, Topics: 59
Location: suceava

Reputation: 297.1
Votes: 8

   
Post Posted: 04-06-2016, 22:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-
copilu...
astazi am dat 2 banuri de 120 min, unul pt limbaj si al doilea pt lag.
http://imgur.com/xVZ4fWM
ps. tias sugera sa nu mai deschizi topicuri aiurea ca o sa iei ban pe forum.


http://steamcommunity.com/id/anu8is/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 04-06-2016, 23:06:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ..Am inteles.E clar.
Nu mai vb ,nu imi mai dau cu parerea ...de frica ca iau ban ...stiam..daca te uiti la discutii am postat ceva in legatura cu asta ..citeste si zpunemi ce crezi"


Astept raspuns

salut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aledandra G. Andreea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2016 20:14)
Joined: 03 Jun 2016
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.2

Post Posted: 05-06-2016, 01:52:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, sa clarificam treaba asta de 2 lei. ADMINUL ANU8IS a procedat corect, si din punctul meu de vedere acesta nu este un motiv sa faci reclamatie, sincer nu inteleg rostul acestui topic, si in legatura cu limbajul tau pe server, sunt total de acord, pentru ca nu este prima data cand jignesti jucatorii, sau adminii. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iNk][^][gHz

[] Trust Nobody []



Status: Offline
(since 28-05-2020 17:36)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 4203, Topics: 80
Location: oN mY beAch !

Reputation: 909.3
Votes: 80

     
Post Posted: 05-06-2016, 12:35:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu vrei ca el sa pateasca ceva de ce ai mai facut reclamatia?
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 05-06-2016, 14:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iNK nu am spus asta dar ,mi sau cerut dovezi si in afara de jucatori care erau martori..alte dovezi nu am.!!

Oricum a explicat motivul pt care a dat ban---nu cred ca mai tine de mine sa judec daca a procedat corect sau nu....eu doar am facut reclamatie pt ca nu daduse nici o explicatie la jucatori si nu ceruse poze....nimic!!Nu intelegeam banul dat!!

P.s: Am facut o sesisare la o actiune considerata de mine personal, un abuz...nu mai tine de mine judecata intrucat nu sunt
''cineva '' pe acest server!!!

Salut,cu respect!

Abcd'Menghina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is

[Creep]



Status: Offline
(since 26-12-2017 09:15)
Joined: 04 Aug 2012
Posts: 635, Topics: 59
Location: suceava

Reputation: 297.1
Votes: 8

   
Post Posted: 05-06-2016, 19:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adminii nu dau explicatii la jucatori...cel putin nu in timpul jocului .
numi plac oamenii care cand sunt prinsi cu "mata`n sac" o dau pe linguseli.
tu ai facut reclamatie ca am dat ban 100..00 min (deci ai mintit) ...noroc ca eu la fiecare ban dat oricat de mic ,am dovada.
dupa ce ai vazut ca am postat dovada ai dato ca sunt baiat bun defapt ,si tu esti un luptator al dreptatii si te-ai autosesizat...
ai cerut admin, desi nu stii regulamentul, vorbesti urat cand nu iese cum vrei tu ,iar daca esti pus la punct o intorci la 180 grade...din tot ce am citit ce ai scris tu de la inceput pana acuma..
...parerea mea...repet...parerea mea personala despre tine e ca esti un mic pshihopat in devenire.
la prima impresie mi sa parut simpatic ,chiar am ras... dar la cum o continui si tot incerci sa cauti sa deviezi pe alte subiecte,nu denota altceva.
un simplu... scuze ..era de ajuns.
tias recomanda sa joci un timp jocuri mai calme,limpezi...unde nu ai acces la alte persoane.

ps.
se poate inchide, daca nu mai are nimeni ,nimic de adaugat.
stima.


http://steamcommunity.com/id/anu8is/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 05-06-2016, 20:31:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu unde e liguseala !!!
Cred ca nu ai inteles subiectul di afirmatiile mele!!
Joc tot felul de jocuri....psihologia ta umana lasa de dorit---..!!!



Ps: Nu pot eu sa judec ...asta e linguseala?1!!!!


Salut
Abcd'Menghina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
O_o Hellikeeah^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-06-2016 09:49)
Joined: 21 Feb 2014
Posts: 117, Topics: 15
Location: BrasoV

Reputation: 131.3
Votes: 5

Post Posted: 06-06-2016, 11:25:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm ai scris numele meu la reclamatie. In primlu rand, zi-mi Helli si daca vrei sa pronunti tot numele meu este O_o Hellikeeah^ -
In al doilea rand, e o reclamatie de doi bani, nici atat!
In al treilea rand, de cate ori intri creezi probleme cu lag-ul tau, ti-am spus de N ori "ba fratele meu rezolva-ti lag-ul ala"
In al patrulea rand, vrem dovezi concrete, iar in ultimul rand legat de acest aspect, nu mai fa reclamatii de genu asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 06-06-2016, 12:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Mi-am cerut scuze pt numele gresit
2.Am facut pt ca nu mi se parea corect
3.Erai online la momentul cu ''pricina '' sa folosim un regionalism
4.Lag-ul este o problema cand in joc sunt jucatori de top..care nu isi pot atinge obiectivele prefixate(fraguri)..parerea mea...

P.s: Dc sa nu mai fac reclamatii!?!!??-...o sa le fac atat timp cat consider ca cineva abuza de puterea atribuita !!!!!!!!!!!!Erai online
si de frica gradului inferior ,,,,pe care il ai....si de coruptia care iti conduce mentalitatea si care crezi ca o sa te avenseze in grad...te.ai facut ca nu vezi....!!!!!

Salut cu respect!
Abcd'Menghina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
O_o Hellikeeah^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-06-2016 09:49)
Joined: 21 Feb 2014
Posts: 117, Topics: 15
Location: BrasoV

Reputation: 131.3
Votes: 5

Post Posted: 07-06-2016, 08:48:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram spectator, de cate ori sunt spectator ba urmaresc un codat, iar daca nu sunt codati ori vorbesc la telefon, ori sunt la masa ori am putina treaba! Doar nu imi omor alte treburi de-ale mele pe care le fac in casa(gen sa fac curatenie) pentru niste lucruri marunte gen asta! Si nu, nu profit de nicio putere atribuita si nici de gradul meu, fratilor suntem egali cu totii, iar noi adminii trebuie sa ne supunem voua jucatorilor(cu o oarecare masura) cand aveti probleme, dar si voi jucatorii trebuie sa respectati deciziile adminilor, asta daca decizia respectiva este bine intocmita! Poate unii admini sunt asa, nu stiu, banuiesc, care profita de puterile lor pe acest server, dar eu nu!
Si inca ceva Menghina, mi-ai promis ca rezolvi cu lag-ul. Eu pe tine te las sa joci in continuare, niciodata nu ti-am dat kick sau ceva. Dar cand sunt multi jucatori care acuza probleme din cauza lag-ului tau, si nu numai al tau, atunci trebuie sa luam o decizie in defavoarea voastra, a jucatorilor cu lag.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 07-06-2016, 09:23:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi place mult raspunsul tau...vezi lucrurile asa cum le vad si eu,numai ca eu poate m-am exprimat ''gresit''.
Daca crezi ca lag-ul meu creeaza probleme ..mai ales cand sunt jucatori care joaca in(sau pentru) top poti sa imi dai kick (dar nu ban) fara nici o suparare ..!!
Inteleg anumite lucruri si nu am dc sa ma supar sau sa iti contestez decizia !!

Salut cu respect !
Abcd'Menghina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
>>Bulan>>
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-06-2016 08:19)
Joined: 02 Dec 2015
Posts: 75, Topics: 9
Location: Undeva pe Terra

Reputation: 22.7
Votes: 5

     
Post Posted: 07-06-2016, 12:24:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aledandra G. Andreea wrote:
Deci, sa clarificam treaba asta de 2 lei. ADMINUL ANU8IS a procedat corect, si din punctul meu de vedere acesta nu este un motiv sa faci reclamatie, sincer nu inteleg rostul acestui topic, si in legatura cu limbajul tau pe server, sunt total de acord, pentru ca nu este prima data cand jignesti jucatorii, sau adminii. -


Exact!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Abcd'Menghina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2016 12:59)
Joined: 31 May 2016
Posts: 38, Topics: 24
Location: Italy

Reputation: 3.3

Post Posted: 07-06-2016, 12:35:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ne cunoastem dar oricum...apreciez parerea ..desi ''copiata''

Salut cu respect

Abcd'Menghina

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by bilute, 07 June 2016 16:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 21:29:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x