User
Pass
2FA
 
 

reclamatie k1d. Look LOVE

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message255
EgYpteanU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2016 19:38)
Joined: 04 May 2016
Posts: 12, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -103.6
Votes: 4

Post Posted: 02-07-2016, 13:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba voua vi se pare normal sa va faceti de cap cat vreti voi? Love tu vezi ce retardati de admini sunt pe serveru asta?? ca is fac de cap cum vor ei , si dupaia se meria ca de ce sunt trimisi in MORTII LOR! Kid ala imi da slay last,,,cand eu cumpar 2 iteme? ca jetu il primisem , dupaia se meri ca de ce ii injuri, si zice ca eu nu mai am ce cauta pe server,, da ce ma copacule ii serveru tau? sa nu mai intru ca esti tu bou si nu vezi! cate iteme am luat! Si lavy aia face glume cate vrea ea,,si daca tu faci o gluma zice ca , poate iti dau MU.IE.. da cei aicea ba ,, si mai vreti sa fiti si respectati!! LLLOOOOOOVVVEEEEEEE,,, mai uitate si tu prin grajdu asta ,,,ca vacile astea au luato cam razna!

 
Staff message (^AvioanE^):
 
Daca nu esti in stare sa faci o reclamatie fara a avea un limbaj licentios, atunci nu o mai face.
+ 1 warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rApy

[son of the GURU]



Status: Offline
(since 23-03-2020 12:16)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 1222, Topics: 30
Location: Brasov.

Reputation: 46.7
Votes: 67

 
Post Posted: 02-07-2016, 13:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Altadata cand vrei sa faci reclamatie , fa dupa model nu asa aiurea . Slay ai primit ca ai luat 3 extra imt. Nu am zis ca nu ai ce cauta pe server , am zis ca te tin in kick . Kick de aia ti-am dat ca m-ai injurat ,ti-am dat gag si injurai in continuare pe u@.
Fara dovada reclamatia e inutila .
Eu am dovada ca ma injurai.
http://imgur.com/a/gKUPD
http://imgur.com/dBCbfXM
Te chinui degeaba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
EgYpteanU

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2016 19:38)
Joined: 04 May 2016
Posts: 12, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -103.6
Votes: 4

Post Posted: 02-07-2016, 14:24:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pacate cs-ul asta nu salveaza poze,,nu pot pune dovada,, iti mai repet o data era al 2-lea extra item,,, si lasa fatada asta de admin bun pe forum, si zile cat de spurcat esti pe server mereu,,,de toti te iei faci ce vrei tu nuti pasa de nimic, pe nimeni nu atentionezi,,doar actionezi ca boul! si acuma vi cu actitudine de lingau pe forum sa te vada toti cat de cinstit si corect esti tu! tu si linguseala ta de 2 banititi ! ca asa stiti voi faceti pe ciumegi pe server,,si dupaia veniti cu coada intre picioare aicea pe forum!





LOVE. m-ai uitate si tu frate ce se intampla pe serveru asta,,,ca numa deseuri de 2 banii sunt aicea, care fac numa porcari!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 02-07-2016, 14:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crezi ca daca faci o reclamatie fara model si fara dovada , plangand la love si injurand ca ciobanu' , iti va fi luata in considerare? NU .
In primul rand , nu te mai plange atata ca tu esti ala care atunci cand ma vede pe server incepe si ma ia la misto si nu doar pe mine , ci si pe inca cativa admini care mi-au atras atentia , dar am zis sa fiu fata buna si sa trec cu vederea , dar ete ca nu mai trec - .
Ti-am zis o singura data ca-ti dau .... sti tu ce . Mare lucru , parca zici ca sunt primu' om pe lumea asta caruia ii scapa o injuratura si asta nefiind degeaba , ci cu un motiv anume . Rabdarea mea are o limita , nu te pot ignora pana la nesfarsit .
In al doilea rand , tu plangi ca nu iei admin , ca nu iti dau eu admin . Uite unul dintre motive . Esti imatur , iresponsabil si toate cele . Invata cand sa taci si cand sa vorbesti ca-I cel mai bine . Oi avea tu 22 ani sau ca esti la pensie sau cati consideri ca ai , dar nu arata ca doar in acte ii ai , ci si la propriu , ca practic mie nu imi pasa de varsta pe care o ai , varsta e doar un numar , nu aspectul asta ne diferentiaza , ci modul de gandire , iar tu ai mintea unui copil de 2 ani.
Si nu in ultimul rand , fireste ca ai report (datorita "mirificului" tau vocabular) si de asemenea ban 1 zi pentru ca asa vreau eu si consider ca meriti , poate asa iti inveti lectia si ca sa iti arat ca "proasta" asta , cum imi zici tu , stie sa faca si alte chestii .

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 02 July 2016 12:29



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 01-10-2024, 00:29:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x