User
Pass
2FA
 
 

Discutii Server
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28836
ING
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2017 19:11)
Joined: 14 Mar 2015
Posts: 357, Topics: 24
Location: DAU LA PIELITA

Reputation: -666.6
Votes: 47

 
Post Posted: 29-06-2016, 23:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WadeMega wrote:
MonkeyBusnies wrote:
Serverul asta nu va fi niciodata nici macar 10/32 decat cu boost , de cand a luat drogatu dns-ul .
Cand era crizzatu 32/32 mereu.
Barem daca l-ar inchide sa preia altcineva dns-ul...


Da ba.
Chiar as vrea sa se inchida server-ul si sa il preia cineva capabil, cine stie, poate o sa fie iar ca pe vremuri.
Oricum serverul nu trece de 10 playeri, asa ca ce rost mai are.


Exact. N-are rost sa tina serverul si dns-ul doar asa de umplutura, poate exista cineva care ar avea mai mult succes si sa ii ia locul.
Server-ul asta este fara viitor, nici nu stiu cum de are deja vreo 2 ani.
Inca esti indulgent, intru dupa-masa si vad 0/32 in conditiile in care abia a inceput vacanta.

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
EndorfinaJB
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-06-2016 22:15)
Joined: 29 Jun 2016
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 29-06-2016, 23:53:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ING wrote:
WadeMega wrote:
MonkeyBusnies wrote:
Serverul asta nu va fi niciodata nici macar 10/32 decat cu boost , de cand a luat drogatu dns-ul .
Cand era crizzatu 32/32 mereu.
Barem daca l-ar inchide sa preia altcineva dns-ul...


Da ba.
Chiar as vrea sa se inchida server-ul si sa il preia cineva capabil, cine stie, poate o sa fie iar ca pe vremuri.
Oricum serverul nu trece de 10 playeri, asa ca ce rost mai are.


Exact. N-are rost sa tina serverul si dns-ul doar asa de umplutura, poate exista cineva care ar avea mai mult succes si sa ii ia locul.
Server-ul asta este fara viitor, nici nu stiu cum de are deja vreo 2 ani.
Inca esti indulgent, intru dupa-masa si vad 0/32 in conditiile in care abia a inceput vacanta.



Salut ce s-a intamplat cu server-ul, numai este vechiul Detinator? De acum ceva timp...
Frate, de ce e gol?
Un administrator sa rezolve problema, eu vreau sa ma joc JB si nu am unde... Ce bataie de joc.
@AMG , @^AvioanE^

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EnZoJB
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-06-2016 22:16)
Joined: 30 Jun 2016
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 30-06-2016, 00:04:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

EndorfinaJB wrote:
ING wrote:
WadeMega wrote:
MonkeyBusnies wrote:
Serverul asta nu va fi niciodata nici macar 10/32 decat cu boost , de cand a luat drogatu dns-ul .
Cand era crizzatu 32/32 mereu.
Barem daca l-ar inchide sa preia altcineva dns-ul...


Da ba.
Chiar as vrea sa se inchida server-ul si sa il preia cineva capabil, cine stie, poate o sa fie iar ca pe vremuri.
Oricum serverul nu trece de 10 playeri, asa ca ce rost mai are.


Exact. N-are rost sa tina serverul si dns-ul doar asa de umplutura, poate exista cineva care ar avea mai mult succes si sa ii ia locul.
Server-ul asta este fara viitor, nici nu stiu cum de are deja vreo 2 ani.
Inca esti indulgent, intru dupa-masa si vad 0/32 in conditiile in care abia a inceput vacanta.



Salut ce s-a intamplat cu server-ul, numai este vechiul Detinator? De acum ceva timp...
Frate, de ce e gol?
Un administrator sa rezolve problema, eu vreau sa ma joc JB si nu am unde... Ce bataie de joc.
@AMG , @^AvioanE^


Chiar ma intrebam acum cateva zile ce se mai intampla cu server-ul si acum vad ca a ajuns pe mainile cui nu trebuie.
Inainte era tot timpul plin, acum e tinut degeaba.
Ma mir cum de inca nu s-a rezolvat problema @AMG / @^AvioanE^

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 30-06-2016, 01:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@EnZoJB / @EndorfinaJB spre informarea voastra generala tin sa va spun ca serverul a fost inchis 1-2 luni pentru Mentenanta. Serverul era populat.. 16/32 mai zilnic dar cu timpul s-a mai plictisit oamenii. Eu sunt admin de 2 ani, jucator de vreo 5-6 ani pe aici (nu jucam mereu cu acelasi nick.) Si stiu cati admini s-au lasat de adminat doar din cauza ca s-au plictidit de "simon spune" modul jb acum este jucat numai de copii mici de 12-17 ani... nu mai e ca altadata.. ii va veni timpul sa se repopuleze ca anul trecut.


Casuta Vocala: DaNuTzz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 30-06-2016, 09:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danutzz,tu chiar te deranjezi cu astia?Sunt aceleasi conturi,acum le-am dat si report.


Va faceti reclama la sv vostru de ....?Eu nu pun addons de pe net ca sa am sv de 2012.Eu am calitate.Vorbim cand o sa vedeti ce se intampla cu sv.



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ivasiuc.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-07-2016 09:51)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 260, Topics: 42
Location: Dre.Freakz.Ro

Reputation: 53.2
Votes: 2

   
Post Posted: 30-06-2016, 11:51:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai salut , ce mai ziceti bai -

@DaNNutz nu esti tu de 5-6 ani, daca da da-mi un nick. Pe mine ma cunosc aproape toti adminii vechi.Majoritatea s-au lasat si m-am lasat si eu. Deci lasa-mi un nick.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ING
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2017 19:11)
Joined: 14 Mar 2015
Posts: 357, Topics: 24
Location: DAU LA PIELITA

Reputation: -666.6
Votes: 47

 
Post Posted: 30-06-2016, 14:16:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DaNuTzz/DaNuTzz wrote:
@EnZoJB / @EndorfinaJB spre informarea voastra generala tin sa va spun ca serverul a fost inchis 1-2 luni pentru Mentenanta. Serverul era populat.. 16/32 mai zilnic dar cu timpul s-a mai plictisit oamenii. Eu sunt admin de 2 ani, jucator de vreo 5-6 ani pe aici (nu jucam mereu cu acelasi nick.) Si stiu cati admini s-au lasat de adminat doar din cauza ca s-au plictidit de "simon spune" modul jb acum este jucat numai de copii mici de 12-17 ani... nu mai e ca altadata.. ii va veni timpul sa se repopuleze ca anul trecut.

Tati, vad ca nu ne intelegem. Problema asta cu playerii nu este de 1-2 luni de cand e mentenanta ci server-ul nu mai are playeri din momentul in care a luat ban Crizzatu, stiu foarte bine ce vorbesc, in perioada aia am luat moderator global si nu aveam cu cine sa ma joc. Ia stai putin, la 17 ani mai esti considerat "copil mic"? - Ma faci sa rad, apreciez gestul. Normal ca nu mai e ca altadata si nici nu va mai fi, poate sa mai vina Crizzatu ca "vechea garda" tot nu o vom mai avea. Acum vorba ta "e plin numai de copii mici de 12-17 ani". Sunt tare curios ce nick-uri aveai inainte, ca dupa numele asta nu te stiu. Acum 5 ani primul nick al meu a fost EvaDa[T]u'. Dupa au urmat fuNNky si sm0ker.

Update @ 30-06-2016, 15:16:59

ING wrote:
DaNuTzz/DaNuTzz wrote:
@EnZoJB / @EndorfinaJB spre informarea voastra generala tin sa va spun ca serverul a fost inchis 1-2 luni pentru Mentenanta. Serverul era populat.. 16/32 mai zilnic dar cu timpul s-a mai plictisit oamenii. Eu sunt admin de 2 ani, jucator de vreo 5-6 ani pe aici (nu jucam mereu cu acelasi nick.) Si stiu cati admini s-au lasat de adminat doar din cauza ca s-au plictidit de "simon spune" modul jb acum este jucat numai de copii mici de 12-17 ani... nu mai e ca altadata.. ii va veni timpul sa se repopuleze ca anul trecut.

Tati, vad ca nu ne intelegem. Problema asta cu playerii nu este de 1-2 luni de cand e mentenanta ci server-ul nu mai are playeri din momentul in care a luat ban Crizzatu, stiu foarte bine ce vorbesc, in perioada aia am luat moderator global si nu aveam cu cine sa ma joc. Ia stai putin, la 17 ani mai esti considerat "copil mic"? - Ma faci sa rad, apreciez gestul. Normal ca nu mai e ca altadata si nici nu va mai fi, poate sa mai vina Crizzatu ca "vechea garda" tot nu o vom mai avea. Acum vorba ta "e plin numai de copii mici de 12-17 ani". Sunt tare curios ce nick-uri aveai inainte, ca dupa numele asta nu te stiu. Acum 5 ani primul nick al meu a fost EvaDa[T]u'. Dupa au urmat fuNNky si sm0ker.

Drogatul ;X wrote:
Danutzz,tu chiar te deranjezi cu astia?Sunt aceleasi conturi,acum le-am dat si report.


Va faceti reclama la sv vostru de ....?Eu nu pun addons de pe net ca sa am sv de 2012.Eu am calitate.Vorbim cand o sa vedeti ce se intampla cu sv.

Nu cred ca a fost un deranj, ci o simpla contradictie. De cand esti tu detinator-ul acestui server tot asta zici, ca peste ceva timp server-ul va fi populat, dar pe zi ce trece scade din ce in ce mai tare.
Nu mai fi atat de frustrat, suntem realisti si observam ca asa nu se mai poate. Nu stiu cine si-a facut reclama la server-ul lui de "..." insa prin nick-ul tau ma faci sa cred ca ti-ai dori sa fi prajit, macar asa ti-ai justifica motivul pentru care esti "pe alta lume", pacat ca esti pro...fesionist -

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 30-06-2016, 14:18:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu jucam cu aceleasi nick-uri, le schimbam mereu, nu aveam un nick anume, stie Drogatul acum 4 ani cand ii ceream admin fara cerere - la 17 ani inca esti minor. Abia la 18 ani esti considerat matur.


Casuta Vocala: DaNuTzz
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 30-06-2016, 14:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai putin,deci,tu imi spui ca e vina mea ca nu folosesc un addons de pe net?Serios acum?Am schimbat foarte multe ip-uri la server prin urmare se mai pierd si playeri.Aceasta comunitate nu-mi da voie sa ma duc sa umplu alte servere de reclame.Boost,as baga doar spanioli care nu inteleg nimic din joc.Deci nu-mi permite luxul ca sa ma duc pe alte servere sa fac reclama cum faceti voi.Eu 2 ani am avut serverul populat,daca ati auzit si voi s-a lansat si cs-go,multi nu mai joaca cs 1.6.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ING
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2017 19:11)
Joined: 14 Mar 2015
Posts: 357, Topics: 24
Location: DAU LA PIELITA

Reputation: -666.6
Votes: 47

 
Post Posted: 30-06-2016, 14:38:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drogatul ;X wrote:
Stai putin,deci,tu imi spui ca e vina mea ca nu folosesc un addons de pe net?Serios acum?Am schimbat foarte multe ip-uri la server prin urmare se mai pierd si playeri.Aceasta comunitate nu-mi da voie sa ma duc sa umplu alte servere de reclame.Boost,as baga doar spanioli care nu inteleg nimic din joc.Deci nu-mi permite luxul ca sa ma duc pe alte servere sa fac reclama cum faceti voi.Eu 2 ani am avut serverul populat,daca ati auzit si voi s-a lansat si cs-go,multi nu mai joaca cs 1.6.

Ai oarecum si tu dreptatea ta, dar hai sa nu ne bazam pe ideea cu jocurile recent aparute. Iti gasesc daca vrei sute de servere romanesti 32/32, aia n-au auzit de cs:go?

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TakyZO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:54)
Joined: 07 Jul 2015
Posts: 476, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -6.7
Votes: 33

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am nevoie de iconite 
Post Posted: 04-07-2016, 16:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi plac noii admini - Se descurca -)))

Server : None
Nume : TakyZO
Grad : None
Casuta vocala : TakyZO , Taky
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 04-07-2016, 19:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar postul tau ce relevanta are?Odata ce ai fost scos de la admin si acum povestesti de adminii actuali,asta nu inseamna decat ca iti este ciuda,nu mai scrie aici fara nici un motiv.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
destroi112

[DEV]



Status: Offline
(since 12-03-2020 22:13)
Joined: 24 May 2014
Posts: 4042, Topics: 119
Location: ---------

Reputation: 515.9
Votes: 118

   
Post Posted: 02-08-2016, 13:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca nu mai e interesat nimeni de server o sa vorbest cu drogatu si in saptamanile astea vom pleca pe cs:go (addonsul e 90% facut mai am lr-ul de terminat si de testat addonsul).Cel mai probabil vom folosi tot acest dns sau jbgo.freakz.ro .


Retired from Amxmodx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaNuTzz/DaNuTzz

[Jb.Freakz.Ro|DaNuTzz]



Status: Offline
(since 05-11-2023 21:52)
Joined: 08 Jun 2015
Posts: 3205, Topics: 120
Location: Bacau l Roumanie , Romania.

Reputation: 272.9
Votes: 33

       
Post Posted: 04-08-2016, 01:03:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacat ca vechiul jb va fi "desfiintat" dar va fi mai calumea pe Global offensive.. voi achizitiona jocul cand ajung in tara .


Casuta Vocala: DaNuTzz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ionutzZz112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2016 17:56)
Joined: 30 Nov 2013
Posts: 252, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 209.1
Votes: 10

Post Posted: 08-08-2016, 11:34:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce mai faceti ma?- mai merge serveru'?

_____________________________
Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.

Nelson Mandela.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 26-04-2024, 13:13:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x