User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere Unban NO CHEAT

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message803
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 09-07-2016, 11:04:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banari): NO CHEAT MY FRIEND, TRUST ME!!
Data + ora (cand s-a petrecut incidentul): 11:50 / 09.07.2016
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_westwood
Admini online (care erau pe server in acel moment): Lady*d / Dani( nu stiu daca are admin ) /
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): BeB@
Motivul : Wall
Ip-ul: IP Address 188.27.48.83

As vrea sa vad si eu dovada si niste owneri sa isi dea cu parerea -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 09-07-2016, 11:23:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut my friend.
Uite aici demo: http://www29.zippyshare.com/v/JjBNhqoC/file.html
Cum explici faptul ca intotdeauna iesi cu tinta pe playeri..sau foarte aproape de ei?? Sunet nu cred ca ai deoarece acolo cand te duci pe afara si tragi dupa ala spre baza CT si vine Dani din spate nu am vazut sa l fi auzit. Eu cel putin acolo am auzit cum a facut Dani cativa pasi foarte clar...si eram cu castile de la tel..de aia nu ti-m dat ban pe nuke. Dupa am iesit, mi-am conectat castile de cs si m-am uitat atent la demo...se vede clar wall-ul..dar se vede ca incerci sa l ascunzi.
Dar fazele pentru care ai primit ban au fost cele de la sfarsitul demoului..te duci in site...tragi fix in ala de sus...de obicei nu prea stau playeri acolo. La faza asta nu te-ai dus fix pe el pentru ca batea la ochi dar se vede ca il stiai. Si cireasa de pe tort este fix ultima faza...cand dai sa pui bmb dar instinctele tale de pradotor de cs ti-au spus ca este unu acolo sus in colt care te-a vazut. Acolo se vede cel mai clar wall-ul. Acolo nu am auzit nimic acel player nu a facut nici un zgomot...am crezut ca poate l-ai vz cu coada ochiului cumva..dar m-am uitat la demo de 5 ori si tot nu am vz nimic acolo.
Asta este demoul facut de mine dar stai...surpriza...a facut si colega mea Maria un demo cu tine..l-a si pus la pareri. Am vazut si acolo faze de wall. Uite si demoul asta: http://www50.zippyshare.com/v/qTG6KWms/file.html ...ca sa nu te derangezi sa te duci pana la pareri demo. Cum se face ca de fiecare data pui tinta acolo unde iese adversarul?? Hai acu serios frate...ai noroc odata de doua ori..dar tu vad ca ai noroc la toate fazele sa se nimereasca un player acolo..la tinta ta.
Sper ca intelegi motivul pentru care ai luat ban. Poti sa zici tu ce vrei..demoul vorbeste..sau demourile.
Asteapta sa vedem ce zic si restu..si daca am gresit...imi cer scuze si imi accept pedeapsa...dar sunt sigur ca este wall in demourile astea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 09-07-2016, 11:26:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pacate nu ma pot uita la demo pentru ca n-am mapa in cs, a trebuit sa-l descarc din nou asa ca astept pareri, Maria a mai facut 10 ss-uri si n-a iesit wallu dar astept pareri, lasa explicatile doar demo-ul trebuia, am sa ma uit pe celalalt daca am mapa in cs -, demo-ul mariei de ce l-ai mai pus cand vezi ca nu a comentat decat o persoane care zice ca nu pare sa fie wall, decat 2 faze din 30 . Love Struck

EDIT: Te-ai prrajit total frate, pe nuke cand pun bomba, cum drq sa zici ca nu l-am vazut, iti cumpar ochelari? -))))))))))))))))))))))))))))))
Daca nu aud un player ca vine din spate asta inseamna ca n-am sunet? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 09-07-2016, 11:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cumpara frate..m-am uitat si in slow motion..eu nu l vad pe ala deloc. Sa mor io daca il vad...pana nu iesi de dupa cutie si te ia eu nu l-am vazut.
Nu inseamna ca n-ai sunet...acolo am fost cam direct..cand nu l-ai auzit pe Dani..dar faza aia dovedeste ca nu esti un asa mare sunetist. Serios ma acolo te intorceai din reflex cand l-ai auzit...dar care e problema wall-ul nu afiseaza in spate??





Last edited by *BeB@ on 09-07-2016, 11:46:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 09-07-2016, 11:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper ca aici ca raspunda cineva Dosent Matter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 09-07-2016, 12:05:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai comentati pe langa subiect, va inchid topicul.

Demoul este clar necocludent, despre ce wall este vorba in demoul asta?

Ai primit unban.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 09 July 2016 10:23



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 27-04-2024, 15:52:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x