User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] reclamatie Cakelolz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message450
Colo^Colo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2016 08:10)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -2.9
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2016, 19:07:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: Colo^Colo
Nick admin: Cakelolz sau cum i se zice
Motiv: Gag fara motiv si reclama la alt svr de pe comunitate in timp ce el era pe dr,mai exact facea reclama la surf(nu stiu daca e corect sau nu ,dar nu am mai vazut un admin care sa faca reclama ca el).Pe langa asta are un comportament de copil de 14-15 care tot plange pe server ca nu il respecta ceilalti admini si nici nu ma mira de ce.Toti playerii se plang de comportamentul lui, pentru ca primesc gag pentru banalitati de exemplu i0a zis unu "coaie" si a venit imediat raspunsul din partea lui cake si banuri aiurea! Plus acesta sustine ca nici macar nu il mai intereseaza server-ul!

DACA VEZI ACEASTA RECLAMATIE PUSTIULICA SA RASPUNZI ,DAR SA O FACI SI CU DOVEZI MACAR AICI SA DAI DOVADA CA ESTI UN ADMIN !

Dovezi: -http://fisierulmeu.net/download/cfb30420e6df64be62c5d929e8a09e9c.html
-http://fisierulmeu.net/download/b81966c4e016bdd634afcdd55a7b8017.html
-http://fisierulmeu.net/download/12e2c53340687c9fcbe1650d340e4747.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cakelolz

[ ♛ ]



Status: Offline
(since 29-09-2019 16:40)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 328, Topics: 21
Location: Berlin

Reputation: 1542.2
Votes: 33

   
Post Posted: 09-07-2016, 19:15:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba copile... cu ce sa incep , surfu' e a lui vlad si al meu , dr ul e tot a lui vlad ... suntem parteneri/colegi , vrei sa iti desenez?!
cum spuneam , pe acest server nu se vorbeste urat (sa intelegi si tu nu se vorbeste cu "coaie""p*la"pi*da") si banul ala ti l-am dat pentru amenintare
boon, trec peste faptul ca mi-ai zis ca iti e lene sa faci reclamatie ca oricum o sa iau ban si restu + ca mi-ai mai zis ca sa-mi iau alt steam ...
asa acum astept down/remove ce vreti voi ....




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Colo^Colo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2016 08:10)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -2.9
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2016, 19:55:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pustiulica eu imi asum ca ti-am zis ca ti-as rupe putin gatul daca te-as prinde pentru ca am primit gag ,eu am primit gag pur si simplu fara motiv se vede si in poza ,iar ce ai adus tu acele dovezi sunt peste ce am reclamat eu !
Deci inca odata dai dovada ca esti "direct pus la punct cu ce se vorbeste"! Eu iti fac reclamatie pentru o chestie tu raspunzi ca sa vada owneri saracu ca esti victima pentru ce am scris dupa ce am luat gag,deci nu ai o scuza!
Bun sa zicem ca cuvantul ala si altele le iei ca pe insulte / vorbe urate ,dar imi poti explica si mie de ce numai tu faci reclama iar restul adminilor nu,mai ales cand serverul incepuse sa fie gol!
Uite ca nu mi-a fost pana la urma lene sa iti fac reclamatie ca esti pur si simplu un copil pe care nu il duce mai mult capul . Eu vreau sa stiu pentru ce am luat gag 3 minute strict cum scrie si in reclamatie si vino cu dovezi nu cu vorbe gen "ba copile" cand singurul copil esti tu! Restu ce a fost dupa gag ti0am zis ca imi asum si imi mentin in continuare spusele ca daca te-as prinde te-ai comporta mai bine dupa! Tu nu meriti down tu meriti remove ,dar daca ai zis ca esti prieten cu owner-ul nu o sa se intample . Pacat ca daca ar vedea cum faci pe server si-ar schimba parerea!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cakelolz

[ ♛ ]



Status: Offline
(since 29-09-2019 16:40)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 328, Topics: 21
Location: Berlin

Reputation: 1542.2
Votes: 33

   
Post Posted: 09-07-2016, 20:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-))) mor aici , poate sunt un copil dar ma duce capul nu ca tine , sa fac amenintari de genu , gagul ala , mama lui de gag . i-am dat unui player gag ca a zis "coaie schimba mapa asta naspa" ? sau ceva de genu'? bon , lui i-am dat gag 5 minute si dupa m-ai intrebat " de unde pana unde se da gag pentru cuvantuil coaie , ba copile" eu ti-am dat gag 3 minute sa nu fiu rau , altceva?
+ ca am voie sa imi exprim parerea prin dovezi , ce ai vrea sa fac sa ma uit la ce zici tu si sa zic da?!
chiar n-am chef de tine , eu zic ca @vladyt sa isi dea cu parerea...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Colo^Colo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2016 08:10)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -2.9
Votes: 2

Post Posted: 09-07-2016, 20:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca partea cu " de unde pana unde se da gag pentru cuvantuil coaie , ba copile" ai bagat-o de la tine pustiulica eu am fix exact ce te-am intrebat in dovezi pe cand tu nu ai , dupa cum se zice vorba multa saracia omului!
Idee e in felul urmator nu ma intereseaza de ce ai dat gag aluia ,doar de ce am primti eu , considerand ca te-am intrebat frumos pentru asemenea cuvant tu dai gag? Oricum in ultima poza se vede atitudinea ta legata de server. Nu reproduc ca poate imi dai gag si aici!
Vorba ta hai sa lasam owner-ul sa decida si sa nu mai facem spam de replici ca nu ajungem nicaieri, dar un mic sfat pentru owner sa verifice pe svr comportamentul tau sau sa intrebe playerii/adminii ce parere au despre tine,pentru ca am vazut ca tu esti intr-un conflict cu toti fie ca sunt playeri/admini!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cakelolz

[ ♛ ]



Status: Offline
(since 29-09-2019 16:40)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 328, Topics: 21
Location: Berlin

Reputation: 1542.2
Votes: 33

   
Post Posted: 09-07-2016, 20:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adevarat nu ma inteleg cu nimeni, de asta am ajuns unde sunt , bafta .
hai @Vladyt ca ma doare capu' de acum -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 10-07-2016, 06:00:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@cakelolz & @vladyt modificati mesajele din chat, adaugati surf-u ca "parteneriat" atat pe dr cat si pe surf.

#Renuntati la mesajele tsay/csay sau amx_say, un mesaj la x secunde/minute e deajuns.


Eventual o sa caut sa adaug meniu cu scriere in chat /servere si voi adauga furien/dr/surf pentru conectarea mai usoara asupra celor 3.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Sh!KaD0Ta, 10 July 2016 04:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 15:10:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x