User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere Unban NO CHEAT / Reclamatie Twister si acuzatiile lui fara dovezi concludente

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message668
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 11-07-2016, 20:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banari): NO CHEAT MY FRIEND, TRUST ME!!
Data + ora (cand s-a petrecut incidentul): 20:08 / 11.07.2016
Harta (pe care s-a produs incidentul): byca
Admini online (care erau pe server in acel moment): Vuvu, Nemesis, Cristian,Lady,Maria
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Maria
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Pe motivul ca twister nu mi-a dat unban de ieri, ei bine cum am intrat pe server puteti vedea aici -> ( https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-Cerere-Unban-NO-CHEAT-t429067.html) ca am acelasi ip ca aici -> (
https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-Ceva-ciudat-nu-j-t429329.html), nu mi se pare normal sa primesc asa raspuns dupa ce i-am spus ca-si bate joc de comunitate, "Nu de comunitate nu imi bat joc, de tine insa da, asa cum iti bati si tu joc prin faptul ca ma crezi total idiot.
O seara buna." dupa faza asta reiese ca el isi bate joc de mine si de cei care mi-ai dat ban, spunandu-le ca nu el mi-a dat ban, atunci cine ownere, cine?! daca am acelasi ip ca si ieri cand am primit ban, de data asta am primit ***, dupa i-am spus ca am sa apelez si la alti owneri pentru ca prea raspunde in sictir, raspunsul acestuia " Apeleaza si la Maica Teresa, i dont care, eu mi-am exprimat opinia si punct." , deci sa inteleg ca el e " dumenezeu" aici?! nici un owner nu are nimic de spun? in primul rand acuza fara un demo concludent, in fiecare demo apare o faza, maxim doua, ba chiar acesta spune ca in demo-ul lui apare ca fac kill prin flash ceea ce rezulta ca am wall, a inchis topicul sa nu se mai bage nimeni, i-am scris mesaj privat, sa imi arate demo-ul, ba chiar de trei ori, desigur ca nu exista demo acuza fara dovezi fratilor, unde sunt ceilalti owneri? puteti vedea aici afirmatia lui ca am facut kill prin smoke, poate aveti si o parere si la demo -> (https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-Parere-demo-t429026.html), am zis sa fac o reclamatie/ cerere unban mai complexa ca poate veti interveni si ceilalti, chiar daca el inchide topicul pentru ca asa va face 100% fara sa lase demo sau ceva, voi sper sa-l redeschideti si sa interveniti daca nu interveniti acum, mi s-au facut numai astazi de 2 ori poze ( poate sa confirme Lady, VuVu) le-am predat fara probleme, acum imi zice ca am wall cam am facut un kill prin flash? Hai sa iti explic domnule twt, cand iei flash si esti intr-un loc inchis, eu ma gandesc ca dupa flash orice player intra, ei bine intr-un loc inchis am inceput sa trag, dar n-ai putina logica. Sper/Visez sa intervina si alt owner pentru ca nu-i normal sa iau *** de 3 ori si sa nu exista dovezi.
Daca nu interveniti acum cand e foarte clar ca nu are nici o dovada conculenta atunci cand?! Oricum sunt sigur ca inafara de el care o sa scrie un rand " Ramai cu ban"
Demo nu o sa primesc ca nu exista, owneri nu o sa sara in apararea mea, o sa inchida topicul si aia a fost o sa treaca toata lumea peste....
Twister daca nu te implici nici in aceasta reclamatie e clara treaba.. Astept ownerii sa intervina si ei -
Ip-ul: (Click sa-ti afli ip-ul): 188.24.177.161.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 11-07-2016, 20:19:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la: MY FRIEND
Cãtre: Kid.
Trimis: 11-07-2016, 20:44:04
Subiect: Btw Comenteazã mesajul
Apropo, maine dimineata oricum sunt pe server, desigur cu alt nume, vrei sa stii cum? imi dau rr la rooter => alt ip, imi fac alt cont de steam => Alt steam id, si va pup, dupa alt cont de forum si aia e
nu o sa mai stiti voi nimic, eu am zis ca el mi-a dat unban ca am acelasi ip ca si ieri -

Atunci ce te mai chinui aiurea cu zeci de reclamatii? Poti sa intri cu ce nick vrei,tot ban o sa iei -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 11-07-2016, 20:25:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce as schimba nick-urile in continuu daca stiu ca nu se face dreptate? -) eu ti-am spus ca pot sa intru, nu ca o sa o fac, esti pe langa reclamatie, mai bine ai raspunde la aia ca ti-a zis twt ca nu mi-a dat unban dar ip-ul e la fel ca ieri cand am pirmit ban -, eu am spus ca daca nu se ajunge nicaieri, dar sper sa intervina si ceilalti owneri

EDIT: Daca era vorba, puteam sa schimb ip-ul si astazi dar n-am facut-o, oare de ce? Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 11-07-2016, 20:57:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa verific cand ajung acasa,dar cu siguranta cred ca ban si *** nu ai luat degeaba,nu cred ca twt sa se insele in ceea ce vede plus nu este singurul care este de aceeasi parere ca nu joci curat,admini care te verifica nu cred ca o fac de dragul de a se juca cu tine,dar in fine,voi reveni cu un alt post in care imi voi spune parerea despre demo.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-07-2016, 21:06:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am zis ca faci frag prin flash , nu iti faceam demo tie, dar din greseala am prins si faza asta.


Uite demoul :

http://www.girlshare.ro/3489439322.6


http://www4.zippyshare.com/v/XyyzAVTp/file.html





Last edited by TwisTer on 11-07-2016, 21:07:31; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MY FRIEND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2016 18:57)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 12.5
Votes: 1

Post Posted: 11-07-2016, 21:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angel, nu am spus ca o fac de drag, dar asta am spus ca mi-au facut de atatea ori poze si n-a iesit wallu...

Deci sa inteleg ca daca fac frag prin flash iau ban? - am sa ma uit si la demo, daca e pe ww unde am zis eu ca eram in casa acolo tocmai ti-am raspuns cum l-am facut

EDIT : Nu pot sa vad demo-ul, imi zice ca nu am ceva gen admin_t....(models/..../admin_t)



Last edited by MY FRIEND on 12-07-2016, 11:54:37; edited 1 time in total
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 12-07-2016, 02:49:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. In acest demo http://www29.zippyshare.com/v/JjBNhqoC/file.html nu este wall,de jucat joaca la sunet,faza cand il omoara Dani (cand zice beba ca nu are sunet) a fost derutat de cel de la tero, unde ziceti ca are wall ca-l omoara pe ala de sus,acolo a facut pasi ala de deasupra usi si automat a stiut ca este cineva sus,cand a vrut sa planteze bmb la auzit pe Ortii,a avut lag Ortii si la auzit,daca eu am putut auzi inseamna ca si el a auzit.

2. In acest demo http://www50.zippyshare.com/v/qTG6KWms/file.html NU ESTE WALL,fiind india,mapa mica,mapa cu ceva vechime,este imposibil sa nu stii unde ar putea iesi adversarul sau pe unde ar putea fi adversarul mai ales cand joci la sunet. Deci eu nu am vazut decat sunet si experienta.

3. In acest demo http://www4.zippyshare.com/v/XyyzAVTp/file.html faza cu flash sincer chiar nu are nimic,ascultati cat a tras ca sa-l omoare,gandind din punctul meu de vedere,avand flash si stiind ca un adversar trage,automat trag si eu,chiar daca nu stiu exact ca este acolo,dar trag,deci acolo nu a fost faza de wall,a fost bulan,si eu mai fac frag prin flash,stiu ca odata ce a fost dat flash trebuie sa apara un adversar si trag chiar daca nu vad,asa a fost si in cazul lui,in rest sunt faze de sunet.

Concluzia: nu are wall,nu are COD.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CTS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2019 12:22)
Joined: 30 Jan 2015
Posts: 216, Topics: 17
Location: Rasnov, Brasov

Reputation: 76.9
Votes: 3

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-07-2016, 11:14:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADMIN CTS: ban NO CHEAT MY FRIEND, TRUST ME!! for 6000 minutes
[ P s y c o B o T ]*** Jucatorul NO CHEAT MY FRIEND, TRUST ME!! (79.116.225.140:27021) s-a deconectat dupa gag ... cum ziceam, alt ip.
Pana primesti raspuns, te rog sa nu mai intri pe server .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 12-07-2016, 13:54:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

George dai unban, daca are sunet
De azi inainte eu nu mai intru pe war4.freakz.ro. Bye bye and good luck!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 12 July 2016 13:20



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-04-2024, 07:47:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x