User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere admin Aby

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message249
Abytzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2016 20:18)
Joined: 25 Mar 2016
Posts: 59, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 19
Votes: 1

 
Post Posted: 14-07-2016, 16:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

0.Nick pe server: Aby
1.Nume: Gabriel
2.Varsta: 27
3.STEAM: Nu am
4.Esti dispus sa donezi: Nu se stie niciodata...am si donat pt diverse chestii dar nu ma dau in vant dupa asa ceva....depinde de situatie
5.Facebook: https://www.facebook.com/gabrielvoicu02
6.Y!M: nu folosesc
7.De unde ai auzit de server:Din pura intamplare am intrat pe el si am ramas jucator fidel...
8.Ce te-a atras la server: Oamenii, mai exact m-am inteles bine cu Second (Razvan) si am decis sa raman aici ca player
9.O parere despre server: Este un server bun, care din pacate nu e promovat motiv pentru care sunt destui de putini playeri pe el momentan.
10.Iti asumi raspunderea ca ai citit si inteles regulamentul: Da
11.Ai dat like la pagina de facebook: Da
12.Ai facut aplicatie la clan pe gametracker: Nu pentru ca nu imi fac conturi pe mii de site-uri forumuri etc
13.Ai intrat pe grupul de steam: Nu pentru ca nu imi fac conturi pe mii de site-uri forumuri etc



COMPLETARE


Am stat mult si m-am gandit daca merita sa nu sa fac cerere pt admin intrucat eu intru atunci cand timpul imi permite. Nu pot sa fiu la program si nici nu o sa fac asta vreodata....voi intra asa cum o fac si pana acum indiferent daca voi avea sau nu admin.

Principalul motiv pentru care doresc sa am admin este acela ca m-am saturat sa intru de foarte multe ori si sa dau peste codatii carora orice le-ai spune si te-ai ruga de ei sa joace corect mai rau o vor face....nu ma dau nici mare dar de foarte multe ori cand am fost online si cu admin pe server, erau codati si aproape de fiecare data cand am reclamat pe cineva sa dovedit ca acela era intradevar codat....

Stiu ca multa lume ma considera codat si pe mine dar mii s-au facut nspee mii de poze pe care le-am dat de fiecare data si am dovedit faptul ca nu joc cu cod...

Daca voi fi admin asa cum am spus si mai sus nu foloesc YIM si voi lua pozele ori pe mail ori uploadate pe diverse site-uri de genul.


Multumesc! Zi frumoasa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H@msterul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 14:19)
Joined: 10 Jul 2016
Posts: 17, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 12.4
Votes: 2

Post Posted: 14-07-2016, 16:14:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti activ, esti seriors, esti dedicat, iti voi da un PRO.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sk!n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-03-2017 12:54)
Joined: 05 Jan 2016
Posts: 470, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 43.9
Votes: 10

Post Posted: 14-07-2016, 17:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un mare PRO


Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pasha97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2016 19:24)
Joined: 01 Jun 2016
Posts: 257, Topics: 6
Location: Arges

Reputation: 25.1
Votes: 2

   
Post Posted: 15-07-2016, 07:46:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro pentru fratele Aby -

* Respectã și vei fi respectat *
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
spincs

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 17-11-2023 03:22)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 2297, Topics: 151
Location: Bucharest

Reputation: 853.3
Votes: 100

Post Posted: 15-07-2016, 11:07:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat, nick si pass pm.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by spincs, 15 July 2016 09:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-09-2024, 01:53:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x