User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamație Lady#Diva !!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message280
Blade22

[:::Zmp.freakz.ro:::']



Status: Offline
(since 30-03-2020 13:16)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 11135, Topics: 668
Location: Romania,Arad

Reputation: 54.2
Votes: 637

         
Post Posted: 20-07-2016, 21:53:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : Blade
- Numele adminului reclamat : Lady# ddd
- Harta, ora si data faptei reclamate : ora colgate.
- Motivul / Regula incalcata : Deci, sa incepem cu inceputul , era o zi frumoasa de miercuri in care eu ajunsesem de la lucru in jurul orei 19:00, imi fac treburile prin casa si ma pun la niste runde de CS , intru frumos , fac niste kill-uri etc etc. Si incep sa jignesc pe craciunita PERVERSA# fiindca de ce nu...ea/el ce o fi nu inceteaza cu spamu'' ala in care dã versurii de'a lui Cornut ...fiindca de ce nu...ea/el vrea sa ne faca sa zâmbimm#### dupa ce i-au gag 3min... astept sa se termine gagu' frumos...Si cand mai era 1min din gag pac...Fatality error. Okey....intru din nou ...si dupa ce am intrat ...imediat Danuțu...Bladeee de ce dai retry...ii explic frumos ...ca mi s-a blocat cs...si ii zic poti sa dai gag din nou sa nu zici ca sunt nesimtit si dau retry asa aiurea...si in urmatoare 5sec vad...Lady banned you for 120min... si ia-te si date cu capu' de tastatura...!
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :
Mai pe scurt ca am lungit-o sus ...nu am nici o pozaa## darr exista un singur DAR poate confirma Lady sau Dannnnnn

Ps: nu e facuta la misto..!



Casuta vocala @Blade
FREE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 20-07-2016, 22:01:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Limbajul pare sa fie problema ta, dar am sa merg pe incredere de data asta.
Ai primit unban.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 20 July 2016 20:01



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 27-04-2024, 22:31:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x