User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message736
cristian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2013 16:47)
Joined: 10 Feb 2007
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 61
Votes: 4

Post Posted: 10-02-2010, 03:05:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Hip
Account name: cristian
IP: VODAFONE MODEM S@CS
GM responsabil: who knows
Motiv: cre'ca injurii ca ma certam cu unii probabil mi-au facut report
Ceva ce doriti sa adaugati: un prieten mia zis ca reason a fost speed sau ceva de genu dar se poate explica amanuntit
in primu rand am modem de la vodafone si merge urat nu am semnal la el si face un fel de teleport,daca ma urmaresti din alt POV(point of view) lol lag cat cuprinde uneri si disconect cu nemiluita , probabil ca unii dintre voi ati mai obs ca mai strig LAAAAAG pe glboal sau /say prin bg's
- cum era sa folosesc speed cand eu m-am chinuit sa fac lvl , gear ruputatie , exalted cu multe factiuni, arene rating (team),guild pvp only , titluri , firs aid si alte chestii + ca miam adus prieteni pe srv dupa ***** ala de h******a sa jucam aici si apoi ca sa ce ca sa intru cu speed ?! e decizia voastra si nu imi place sa recunosc dar da stiu ca injur mult defapt vb mult si prost !, dar pe teamspeak se lasa cu caterinca scuze daca au fost injurii -



http://img30.imageshack.us/img30/5914/wowscrnshot021010031605.jpg




http://img42.imageshack.us/img42/4908/45957986.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 10-02-2010, 03:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te-am vazut cu speed, stateai in stealth si alergai dintr-o parte intr-alta, nu merge duma cu vodafone-ul pentru ca mergeai mai repede decat mergeam eu cu gm speed.

Cat despre injuraturi, n-are rost sa mai postez screenshoturile primite cand injurai pe global dupa ce ai luat ban.

Si nu, banul nu se scoate.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 10 February 2010 01:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-06-2024, 22:27:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password