User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Addicted

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message560
kakarot

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 03-10-2019 10:43)
Joined: 29 Jul 2014
Posts: 7062, Topics: 128
Location: Iasi

Reputation: 942.8
Votes: 466

 
Post Posted: 07-08-2016, 10:19:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imgur.com/a/Vbz5f
http://imgur.com/a/MEgTt

Joaca lumea pe buzz 20+ si el zice ca e ok. S-au mai dus din jucatori ca eram mai multi si mai apare si lag.

AddictedNR1 wrote:
La inceput eram 8vs8 cand am schimbat harta de pe dust2, eu am un regulament de respectat, ce ti se pare asa de ciudat sa joci buzzkill 8vs10?Buzzkill este o harta foarte mare care atrage playerii, la vot erau aim_aztec, buzzkill, train si cliff, playerii au ales-o asa ca am schimbat-o.Daca playerii au spus ca asta vor sa joace, eu nu am cum sa ascult 1 singur player care imi spune sa schimb, daca erau toti de acord sa schimbam mapa si ramaneam 10-11 playeri atunci schimbam, regulamentul nu l-am facut eu, te invit de asemenea sa-l citesti si sa vezi cand am voie sa schimb mapa.Te asigur ca daca nu eram capabil sa administrez serverul si daca abuzam/nu imi faceam treaba, nu mi se oferea aceasta sansa de a fii pus in functie:)Hai salut.

P.S:Reclamatia va fii inchisa instant deoarece nu ai respectat modelul, sallz


Eu stiu regulamentul, nu-ti fa griji pentru mine, te sfatuiesc sa il recitesti. Eram peste 20 cand ai bagat buzz, asa se face?.. mai si minti pe deasupra.


connect war7.freakz.ro ---> CS:GO Competitive Community Server


Last edited by kakarot on 07-08-2016, 20:47:22; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AddictedNR1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 11:49)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 79, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 21.9
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2016, 10:23:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La inceput eram 8vs8 cand am schimbat harta de pe dust2, eu am un regulament de respectat, ce ti se pare asa de ciudat sa joci buzzkill 8vs10?Buzzkill este o harta foarte mare care atrage playerii, la vot erau aim_aztec, buzzkill, train si cliff, playerii au ales-o asa ca am schimbat-o.Daca playerii au spus ca asta vor sa joace, eu nu am cum sa ascult 1 singur player care imi spune sa schimb, daca erau toti de acord sa schimbam mapa si ramaneam 10-11 playeri atunci schimbam, regulamentul nu l-am facut eu, te invit de asemenea sa-l citesti si sa vezi cand am voie sa schimb mapa.Te asigur ca daca nu eram capabil sa administrez serverul si daca abuzam/nu imi faceam treaba, nu mi se oferea aceasta sansa de a fii pus in functie:)Hai salut.

P.S:Reclamatia va fii inchisa instant deoarece nu ai respectat modelul, sallz

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 07-08-2016, 20:22:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa zici ca poti juca buzzkill 15 vs 15? -

Deja de la 8vs8 e nebunie pe harta. Asta nu e mod clasic sa iti permiti 10 vs 10 pe hartile mici. O sa fie doar suicide cu undead.


Ce sa mai zic sa joci 15 vs 15? ... -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 07-08-2016, 20:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe hartile mici daca se umple se da vot pentru a evita aglomerarea, au fost momente cand s-a dat vot cand erau 18 dar se juca mapa cand erau 24 de exemplu. E adevarat ca se da vot pe hartile mici gen snow, buzz sau aim pentru ca daca se umple e haos, cel putin la consiliu e topicul cu regula pentru snow care se poate aplica in caz de nevoie si pe alte harti mici.
Kakarot stie, e fost owner, nu l-ai recunoscut ca era undercover, se intampla. 15vs15 pe buzz nu, e haos nu apuci sa iei necklace ca ai murit - Cand se fac 20 + - se da vot cu altceva, exista alternative cu harti medii gen d2_3x3.
O seara buna!!




2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -P!C@-, 07 August 2016 18:57



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 19-04-2024, 19:26:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x