User
Pass
2FA
 
 

unban luunatiq
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2588
luunatiq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 14:02)
Joined: 21 Jun 2007
Posts: 127, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 353
Votes: 4

Post Posted: 13-02-2010, 13:30:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut
Nick:luunatiq
IP:nu are importanta ca e routabil doar cer permisiunea de joc
nu sh care e adminu care a dat ban ,ora 13:28 pe motiv de wall si ce o mai fi
doresc si eu sa vad dovada pe care a dat ban si daca considera ca aveam wall de ce nu a facut poze. Aveam 13-0 si tind sa cred ca s-a pripit, eu joc pe war3 de la inceput si niciodata nu am avut probleme,nu vreau sa creez nici aici ci doar sa vad pe ce a considerat respectivu ca merit ban. ms frumos

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 13:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sick a zis asa:D : ~( • SiCk • )~: la motiv.. wall pe fata.. + CA NU SE AUD PASI LA MULTE FAZE .. am casti cat capu meu.. si nu auzi nimic.. si el iese direct. .si asteapta omu...
~( • SiCk • )~:
~( • SiCk • )~: nu am auzit nimic la multe faZE
~( • SiCk • )~: si el astepta si .. direct hs

Si a dat si demo>> http://fisierulmeu.ro/25COYDWYBI06/lunatiq-dem.html

P.s Am observat ca aproape toti "vecinii" nostri. .cand intra pe rKo .. intra cu wall.. posibil sa nu faca fata .. si incearca sa iasa in evidenta.. rusine sa va fie! >>


Parerea mea: Daca tot esti de pe war3 ce nu ai stat acolo?- ai mai multi prieteni cu ce ocazie ai trecut pe la noi:|...app vad ca , cam multa lume de pe war3 vine pe sv la noi cu wall si alte deastea si iau ban apoi...ghici ce...posteaza la unban cum se intampla ca noi banam cu wall multi playeri dintre care si war3 si doar cei de la war3 posteaza la unban?- ...NU NE ESTE CIUDA PE VOI ...NU NOI INCERCAM SA STRICAM UN SV CI VOI SV NOSTRU INCERCATI SA ARATATI CA ADMINI NU STIU CE FAC ASA CA PLZ STATI IN BANCA VOASTRA ADICA PE SV VOSTRU:|


P.s Wall este 100% asa ca te rog dute pe war3 si lasane:|(daca aici esti considerat cu wall atunci noi suntem buti, dar cum ai wall atunci admini de acolo sunt buti ca nu te'au prins sau poate nu ai intrat acolo...ceea ce inseamna ca...)

Have fun si te rog nu mai trece pe la noi cu coduri:D


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kNz_^

[Uruk`hai]



Status: Offline
(since 07-11-2021 14:33)
Joined: 27 Dec 2009
Posts: 153, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 86.7
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 13:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

luunatiq eu zic sa iti iei catrafusele si sa ti-o tai la tine pe war3 ca aveai wall suta la suta ,suntem satui de pusti dastia ca tine cu povesti dastea de adormit copii. Hai ciaw ca mi-am pierdut 5 min din viata cu tine. Te poop -

The one ring !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdan2510

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 18:50)
Joined: 10 Oct 2009
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 106.5
Votes: 4

 
Post Posted: 13-02-2010, 13:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma lunaticule ia nu te freca pe aici si da`i drumu inapoi pe war si nu mai incerca sa faci pe baiatu nevinovat (ca nu vrei sa creezi probleme si alte idiotenii) dupa cum zice si Sick esti codat pana in gaaaat! Hai dispari si nu te mai intoarce. Surprise
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luunatiq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 14:02)
Joined: 21 Jun 2007
Posts: 127, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 353
Votes: 4

Post Posted: 13-02-2010, 13:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa inainte de toate nu incerc sa fac incing spiritele, postez ca un jucator oarecare si te rog trateaza-ma ca atare, am citit in demo "e de pe war3...baiat si el" dk tu ai fost tratat acolo necorespunzator asta nu inseamna ca tre sa ai raca pe toata lumea care intra de acolo. deci putem discuta civilizat lasand la o parte cine si de unde e.am intrat pentru ca eu consider ca e server public deci nimeni nu are interdictie sa nu joace undeva. am intrat pur si simplu ca harta care era pe war3 era intunecata si am zis hai sa incerc si aici. joc de 3 ani acolo , am si admin nu am 15 ani sa fiu vreun mucos care se tine de farse dar daca tu consideri asta e problema ta ca reactionezi asa. M-am uitat la demo, de aim nu se pune problema..puteai totusi sa incerci sa faci cateva poze si te convingeai singur ca nici nu sunt vreun nesimtit care cauta scandal si nici un codat.

si pt bogdan2510 stai linistit ca nu incerc sa fac nici un flair pe nicaieri, poti discuta civilizat fara sa sari la gatu meu sau poti sa te abtii si sa iti lasi prietenii sa judece ei totu. Asa ca va rog nu va ganditi ca sunt de pe war3 si judecati fara sa jigniti si fara sa va rastiti un caz ca oricare altu:)

l.e : stati linistiti ca nu sunt pusti deloc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 14:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si daca a scris ca e de pe war3 ce?...si app eu nu am zis ca este asa...ci am dat cu presupusu...eu sunt player care am alte comenzi diferite ca ale tale...eu nu judec dupa coperta cartile...putin imi pasa ca esti de pe war3 app...ursu nu vb de tine ...sau vb? de unde esti asa sigur ca era vb de tine?-(cum am spus mam uitat la demo si am vazut clar wall asa ca ...)

Sick a spus ca e de pe war3... nu a zis e de pe war3 deci il banam...a zis ca are demo? a zis ca ai wall? atunci ce mai comentezi atat?-(app sa inventat ceva numit anti-ss? sau tu nu stiai?- sunt si wall'uri care nu se vad in poza...poti juca linistit cu wall si sa iti faca poze da in poze (originalele poze) nu se vede wall'ul si tu poti continua...asa ca plz tac:D)


P.s Nu ti'a zis ca esti pusti ci baiat...sau esti fata? si dupa cum scrii chiar cred ca ai 15 ani...sper ca ai 15 ani poate mai putin...nu am de unde sti

Gata cu offtopic ...scrie ce ai de scris si apoi taci
L.e Nici nu ai spus ca nu ai wall asa ca SPER CA BANU SA RAMANA!!!


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and



Last edited by rkoNobody on 13-02-2010, 14:06:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kNz_^

[Uruk`hai]



Status: Offline
(since 07-11-2021 14:33)
Joined: 27 Dec 2009
Posts: 153, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 86.7
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 14:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avem destui clienti dastia de pe war3 care vin aici si si-o dau cu ,codu sa se dea si ei mari playeri aici pe rko ca vezi doamne ei sunt de pe war3 si sunt superiori, nu mai incerca tu sa ne duci cu vorba ca nu merge ,banul ramane si joaca codat acolo la tine pe war3. Asa ca sa iti vad mersu de la spate si sa nu lasi praf in urma ta -.Hai ciaw -

The one ring !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 13:27)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 436, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 184.6
Votes: 7

Post Posted: 13-02-2010, 14:07:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ati innebunit sincer.... incepeti sa dati ban-uri aiurea... m-am uitat acum la demo si nu am vz nici macar o faza de wall.... cand ii omora pe mai multi in x-spot la sfarsitul demo-ului totul e la sunet.... chiar cand ma uitam vroiam sa ii zic de unde vine :-J... si acolo cand il omoara in stanga bazei la tero pe ala care statea pitit dupa colt, a vazut ca tragea unu acolo inainte sa ajunga el si a intrat tragand dupa colt...
Aici a gresit sick.... si restu macar uitati-va pe demo (cu castile date tare) inainte sa aruncati cu cuvinte anapoda...
eu zic ca banul trebuie scos...


death is certain , life is not! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 14:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Of of of si cand ma luat pe mine...abea am iesit si poca hs ...cum sa nimerit? pasi nu se auzeau...ai fost atent?-

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luunatiq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 14:02)
Joined: 21 Jun 2007
Posts: 127, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 353
Votes: 4

Post Posted: 13-02-2010, 14:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rkoNobody wrote:
Si daca a scris ca e de pe war3 ce?...si app eu nu am zis ca este asa...ci am dat cu presupusu...eu sunt player care am alte comenzi diferite ca ale tale...eu nu judec dupa coperta cartile...putin imi pasa ca esti de pe war3 app...ursu nu vb de tine ...sau vb? de unde esti asa sigur ca era vb de tine?-(cum am spus mam uitat la demo si am vazut clar wall asa ca ...)

Sick a spus ca e de pe war3... nu a zis e de pe war3 deci il banam...a zis ca are demo? a zis ca ai wall? atunci ce mai comentezi atat?-(app sa inventat ceva numit anti-ss? sau tu nu stiai?- sunt si wall'uri care nu se vad in poza...poti juca linistit cu wall si sa iti faca poze da in poze (originalele poze) nu se vede wall'ul si tu poti continua...asa ca plz tac:D)


P.s Nu ti'a zis ca esti pusti ci baiat...sau esti fata? si dupa cum scrii chiar cred ca ai 15 ani...sper ca ai 15 ani poate mai putin...nu am de unde sti

Gata cu offtopic ...scrie ce ai de scris si apoi taci
L.e Nici nu ai spus ca nu ai wall asa ca SPER CA BANU SA RAMANA!!!


ce motiv are sa zic ca nu am wall cand voi considerati asta.din moment ce am facut cererea nu e logic ca am facut acuzatii la ceva cu care nu sunt deacord? pt ca am vb civilizat asta nu inseamna ca am 15 ani. dar deeh asa poate e logica ta:) ... am cativa ani in plus fata de tine cu siguranta. rog owneru de aici sau cine e mai mare in grad sa imi raspunda si gata:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 13-02-2010, 14:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata hai ca m'am plictisit sa postez de 30 de ori sa explic un lucru:| (daca tu nu esti codat eu ma last de cs:| asta sa fie clar:D )

Iar motivu cu 15 ani : "asa inainte de toate nu incerc sa fac incing spiritele, "
Aici se speekeste limba romaneste (speekeshte, romaneshte ...poate intelegi ce vreau sa spun:|)


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[NT]D@niel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 12:56)
Joined: 26 Apr 2007
Posts: 454, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 347.1
Votes: 8

Post Posted: 13-02-2010, 14:16:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai calm luunatiq.. playeri de pe war3 nu sunt suportati aici.. pana si ownerii nu se mai uita la demo-uri pur si simplu te saluta si zic ca banu ramane. Pun de la ei ca ai wall nuj ce aim si poti sa le zici ce vrei ca banu ramane.. asa am luat eu ban acu 2 zile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luunatiq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 14:02)
Joined: 21 Jun 2007
Posts: 127, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 353
Votes: 4

Post Posted: 13-02-2010, 14:18:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rkoNobody wrote:
Gata hai ca m'am plictisit sa postez de 30 de ori sa explic un lucru:| (daca tu nu esti codat eu ma last de cs:| asta sa fie clar:D )

Iar motivu cu 15 ani : "asa inainte de toate nu incerc sa fac incing spiritele, "
Aici se speekeste limba romaneste (speekeshte, romaneshte ...poate intelegi ce vreau sa spun:|)

a fost o lipsa de atentie, dk stau sa ma iau si eu dupa chestii de genu acesta si tu ai omis cateva "i-uri" in posturile tale. Daca dupa judecata asta consideri treaba asta atunci zic si eu ca parca si tu ai avea 17-18 ani si tot sunt mai mare ca tine.
Incetam cu offtopicul si discutam doar despre demo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luunatiq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 14:02)
Joined: 21 Jun 2007
Posts: 127, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 353
Votes: 4

Post Posted: 13-02-2010, 14:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raspunsul pt daniel:

nu ma deranjeaza acuzatiile cat ura asta....cu faze de genu "mars la tine pe server". nu am facut urat cat am jucat si ei au aceasta atitudine din cauza ca poate si ei au fost neintelesi pe celalat server.sunt un player oarecare si vreau sa zica doar...eu consider ca ai wall/eu nu consider...4-5 voturi de genu raspunde owneru si inchide topicu nu cu atatea faze "vai cum ai tupeu sa ceri unban" .
sry pt post dublu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrHaN+

[Creep]



Status: Offline
(since 28-09-2019 17:26)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 672, Topics: 65
Location: Rko.FreaKz.Ro

Reputation: 300.9
Votes: 16

Post Posted: 13-02-2010, 14:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andy este wall pe fata am luat acum un wall dupa goagal si m-am uitat la demo -

Blaaaa..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ender, 14 February 2010 00:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 22-09-2024, 07:27:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x