User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message262
AddictedNR1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 11:49)
Joined: 09 Jul 2016
Posts: 79, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 21.9
Votes: 2

Post Posted: 18-08-2016, 15:49:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: Addicted dar jucam cu numele Andrei pe server
- Numele adminului reclamat: Fast
- Harta, ora si data faptei reclamate: inferno, 16:00 azi
- Motivul / Regula incalcata: Era afk pe spec cu codati pe server si nu schimba nici mapa
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: http://imgur.com/a/k6RSP aici aveti 8 ss-uri cand anuntam codatii pe u@ si fast nu facea nimic si cand raman doar 10 minute din mapa si tot nu da nimic la vot.



http://www.girlshare.ro/3489483775.8 Si aici am facut un demo in timp ce fast era afk cu 2 codati pe server ce jucau linistiti, mai la urma se poate vedea ca intra Soul. Ultima poza din link-ul de imgur am facut-o in timpul demo-ului pentru a va dovedi ca el e inca pe server in timp ce codatii jucau linistiti.

Fast, nu iti faceam aceasta reclamatie daca consideram ca inca imi esti un bun "prieten".De foarte multe ori ai gresit dar nu ti-am spus, puteam sa-ti fac reclamatie cand iti schimbai numele de 10 ori pe mapa, puteam sa-ti fac reclamatie cand stateai afk de la miezul noptii pana dimineata pe snow, puteam sa-ti fac reclamatie cand injurai, dar am ales sa n-o fac fiindca te consideram un prieten. Atunci cand "prietenii" te injunghie pe la spate si iti vor raul, mai bine ii ignori si treci peste dar eu am ales sa n-o fac. Nu am nimic cu niciun admin, am fost prieten bun cu toti, m-am inteles bine cu toti. M-am distrat pe acest server, mi-a placut atmosfera de aici. Nu voi dramatiza acum ca am luat remove, nu voi jigni ownerii ca au luat aceasta decizie, nu voi plange pentru un joc virtual, chiar in reclamatia precedenta am spus si citez "Eu daca voi lua remove nu imi va pasa" si stiti de ce?Fiindca e un joc virtual in care intri sa te distrezi, sa scapi de probleme, sa te simti ok si nu iau in serios si nu las jocurile video sa intre in viata mea.
Cu aceasta reclamatie voi incheia toate "legaturile" mele cu acest server, nu mai doresc inapoi nicio functie, cam atat am avut de spus, bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 18-08-2016, 16:59:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu iti place la noi pe sv dute... nu mai deschide reclamatii pt simplu fat ca nu mai ai tu admin



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by jecrysty, 18 August 2016 14:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 10-07-2024, 01:59:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x