User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamaþie -TeG- *Rank

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1165
Al3xxu

[Ex- Staff BB.Freakz]



Status: Offline
(since 23-06-2018 05:51)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 1624, Topics: 36
Location: Piatra Neamþ

Reputation: 761
Votes: 24

     
Post Posted: 26-08-2016, 19:20:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant : Crack
Nick admin : -TeG- *Rank
Datã ºi ora : 26.08.2016 , 20:14 ,
Harta : de_dust2_2006
Motiv : gag
Dovezi : http://imgur.com/a/O2zPh

Vreau sã ºtiu pentru ce cuvânt am luat eu 5 minute gag. Am jignit cumva pe cineva?
Doar i-am zis acelui player sã lase campul din spawn.
@JonSnow, te rog sã rezolvi. Aºa nu se mai poate. A 2 oarã când iau gag , pentru niºte nimicuri !!!

Edit: Deci, treaba stă în felul următor.
1. Pt cuvântul "naibii" se ia gag 5 min?
2. Nu vă interesează ce fac reputaţia. Deci . nu ai nici un drept să îmi ceri motiv. Îi dau pe + cui merită, pe - cui nu merită.
3. Cu ce enervez eu adminii? Îmi aduci dovezi şi argumente? Nu doar vorbe-n vânt. Dacă eu şi cu altcineva avem opinii diferite, asta nu înseamnă că enervez pe cineva.
4. De 4 ori ţi-am scris pe u@ că acel player are aim, tu jucai liniştit. Tu te-ai enervat că ţi-am zis de 4 ori de acel player? Atunci e nasol.





"Alcool, ce lasi in urma ta-i nasol
Mereu alegi un suflet gol
Si il conduci pana la sol"


Cãsuþa vocalã: Crack



Last edited by Al3xxu on 26-08-2016, 20:01:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-TeG- # Rank

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2017 13:54)
Joined: 26 Jun 2016
Posts: 159, Topics: 11
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -6.5
Votes: 7

Post Posted: 26-08-2016, 19:46:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iarasi imi dau Pro -
Te pup broo -
http://imgur.com/a/UePAx
Uite dovada .
N-am ce vb cu tn .
Ia zimi dc miai dat -24 reputatie ?
Acum am -6.4 reputatie zimi motiv dc miai luat toata reputatia ?
Apropo - Se scrie Reclamatie -TeG- # Rank nu -TeG- *Rank -))
Edit.
Apropo cind intri pe sv ai ban 120 min pt retry la gag.
Edit2.
Deci Adelin la treaba cu pika el a dat doar un exemplu .
N-ar trebui sa fie luat in serios .
In fine fiecare inteleg cum vor /.
Si apropo chiar merita pika ( ma inerveaza la culme deja asta . )



Last edited by -TeG- # Rank on 26-08-2016, 22:04:51; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adelin Turcanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2016 17:13)
Joined: 17 Aug 2016
Posts: 73, Topics: 3
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 3.6
Votes: 1

Post Posted: 26-08-2016, 19:49:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crack esti un player incapatinat .
Dupa mn meriti pika inervezi toti adminii am vzt asta cu ochii mei cind nu aveam inca Helper .
Si la chestia aia cu -24 reputatie dc iai luat toata reputatia ?
Azi si pe mine ma inervai ca imi spunei sa ma uit dupa un player, daca am zis odata ca ma uit inseamna ca eu gata ma uit dupa el
nu mai e nevoie sami zici de 10 ori acelasi lucru.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 26-08-2016, 21:27:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce faci reclamatie pentru un amarat de gag, daca ai luat gagul stai in banca ta. Daca ai dat retry dupa gag, exact cum scrie fix la poza ta, Retry dupa gag se perepsste cu ban 120 min. deci, mai lasa fitele astea cu reclamatie pentru gag, bine ca nu faci reclamatie ca a tras cu M3 nu cu Barlog. mai gandeste-te. Poate pentru unii Naiba inseamna altceva.. "Da-te naibii" e o expresie vulgara. reclamatie = cu 0

Update @ 26-08-2016, 22:27:07

Adelin Turcanu wrote:
Crack esti un player incapatinat .
Dupa mn meriti pika inervezi toti adminii am vzt asta cu ochii mei cind nu aveam inca Helper .
Si la chestia aia cu -24 reputatie dc iai luat toata reputatia ?
Azi si pe mine ma inervai ca imi spunei sa ma uit dupa un player, daca am zis odata ca ma uit inseamna ca eu gata ma uit dupa el
nu mai e nevoie sami zici de 10 ori acelasi lucru.


Pika nu se da pentru smecherie pe server, se da pentru Coduri. adica banul permanent in general. Si eu merit multe, dar nu primesc.
La faza cu pika, mai gandeste-te daca vrei sa iei up vreodata dupa cele spuse...

Update @ 26-08-2016, 22:27:45

Teg imi place CS- ul tau original, de unde l-ai cumparat si cu cat? >)))


mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xxu

[Ex- Staff BB.Freakz]



Status: Offline
(since 23-06-2018 05:51)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 1624, Topics: 36
Location: Piatra Neamþ

Reputation: 761
Votes: 24

     
Post Posted: 27-08-2016, 10:58:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci să fie clar, se poate vedea în logo, că nu am dat retry, după gag. Am ieşit pur şi simplu de pe server, pentru a nu-mi strica rank-ul cât timp făceam recmalaţia. Am intrat pe server, după o oră jumate- 2 ore. ÎNCĂ O DATĂ: să se verifice log-urile. Pentru că nu am dat retry imediat după gag.
Adelin98, tu dacă ai lua gag 5 minute, pentru nimic, ai sta fără să faci nimic? Să nu poţi juca?? NU CRED ! Nu ştiu de ce băgaţi alte chestii în discuţii, care nu au nici un rost. Atâta timp cât eu nu am zis "du-te naibii", pentru ce înfloriţi voi? Eu am zis doar: "lasă naibii campul". Cum doamne fereşte, poţi să spui o asemenea aberaţie ???

Încă ceva: eu nu am nimic de pierdut, în schimb, fondatorii da. Dacă voi pentru nişte cuvinte, care nu sunt jigniri, vă faceţi nervi, şi aţi fi în stare să da-ţi pika pentru nişte cuvinte inutile, atunci e grav. Ar fi gol serverul ! Încă ceva: se spune "enervat", nu "inervat". Muşchii se inervează.

P.S: Vreau să văd dovada cum am dat retry imediat după gag. Că nu cred că regula se aplică după o oră jumătate- 2 ore, de la gag, (se poate vedea în logs, când am luat gag, când m-am deconectat, şi când am intrat mai târziu pe server).





"Alcool, ce lasi in urma ta-i nasol
Mereu alegi un suflet gol
Si il conduci pana la sol"


Cãsuþa vocalã: Crack

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 27-08-2016, 11:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate stiu,, poti accesa shopul.. Daca ai bind cu say shop, si nu ai cu say /shop e problema ta. Deja cand pui slash e comanda. La faza xu pika intr-adevar a exagerat, dar daca ai primit gag inseamna ca lui nu ia concenit limbaju. Tu chiar crezi ca va lua remove sau warn pt un gag de 5 minute? Desi, iti apreciez modul de a te exprima, nu sunt de acord. Frate, fa o cerere calumea, daca nu ziceai naiba poate nu primeai. E moldonean, poate inseamna altceva la ei.

mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-TeG- # Rank

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2017 13:54)
Joined: 26 Jun 2016
Posts: 159, Topics: 11
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -6.5
Votes: 7

Post Posted: 27-08-2016, 12:07:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci sa fie clar.
Eu ti-am dat gag imediat dupa ce ai zis lasa naibii campu.
Dupa asta a urmat ca tu mai intrebat pe u@ dc gag.
Iar eu tiam zis sa lasi u@ de nu ban.
Insa tu cind ai vzt ca tiam zis de ban rpd ai iesit de pe sv.
Deci Jon vino tu cu toate raspunsurile .
Uitate cind iam dat gag si cind a iesit el de pe sv.
Apropo iti dau nishte sfaturi:)
Daca vrei sa iau rmv respect urmatoarele cerinte:))
Cind sunt pe sv batema la cap injurama comenteazami la orice gag ban dat de mn.
Eu ma voi inerva si o sa te avertizez 1-2 ori dupa daca tot continuii asa sa te dai drept seful meu o sa iti dau niste aripi.
Adica ori ban / pika / exterminate .
Shi dupa asta tu rpd vii pe forum simi faci reclam cu motiv ca ai luat ban fara motiv -)
Nu comentati aiurea la cele spuse de mn!!
Am mai observat ca-ti place sa minþi boss .. insa asta nu duce la bn.
Deci Jon fa ceva.
Apropo dupa ce ai primit gag de la un admin indiferent de cit timp ai primit gagul trebuie sa stai pe sv cit este necesar pentru ca sa-ti dispara gagul .
Dupa asta poti iesi si intra de cite ori vrei .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zeno97

[Kyuubi ]



Status: Offline
(since 15-01-2018 13:44)
Joined: 07 May 2016
Posts: 474, Topics: 11
Location: Galati

Reputation: 42.9
Votes: 8

     
Post Posted: 28-08-2016, 20:32:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alta reclamatie nefondata nu ma mai chinui sa iti explic iar ai o varsta si tu cred si ar treb sa itii dai seama de niste lucruri nam nmc cu tine dar se vede foarte clar ca esti vinovat dar tu tot continui sa o tii pe a ta pe srv nu sunt acceptate aseamenea cuvinte sub nici o forma punct exista regulament si se urmeaza regulamentu teg mai usor cu nervi nu te ajuta la nmc daca esti recalcitrant.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hooppe

[.The winner takes it]



Status: Offline
(since 16-03-2017 13:02)
Joined: 25 Oct 2015
Posts: 280, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 2

Post Posted: 30-08-2016, 00:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rank,retry la gag inseamna sa iasa cu gag si sa intre imd,nu dupa 12 ore.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 30-08-2016, 16:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu' rand de iesit nu a iesit cand avea gag, am verificat in detaliu orice log.

-TeG- # Rank +1 warn - [ai acumulat doua warn-uri]

Warn-ul ti-l iei pentru ca nu asculti de vorba buna si faci unele chestii dupa cum te taie pe tine capu'.
Acum daca tu ai facut din toata copilareala voastra ceva personal nu inseamna ca trebuie sa ii dai gag doar din atat pentru ca nu-l suporti si te "enerveaza".
Erau destui playeri care injurau in adevaratu' sens al cuvantului chiar in acel moment.
Code:
20:12:54 *DEAD*Crack : lasă naibii campul



Si aici puteai frumos sa ii raspunzi pe chatu' playerilor de ce si care a fost motivu' :
Dar mai bine amenintam sa stie de frica, ca de, e greu sa butonam doua trei taste.

Code:
20:13:27  (ADMIN) Crack : pt ce gag???
20:13:37 -TeG- # Rank : daca vb pe u@ ban .


Btw, eu nu raspund de reputatia voastra, ea nu are legatura cu serveru' sau cu mine.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 30 August 2016 14:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 10:32:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x