User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] LAPD M-A ABUZAT !!!!!!!!!!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1009
Slaughterhouse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2016 09:21)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 2, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 04-09-2016, 15:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Slaughterhouse
IP: 188.25.118.45
Motiv: salut
Durata banului: 120 minute.
Admin: LAPD
Ora si data: 15:59:53, 04 September 2016
Harta: de_nuke



LAPD mi-a dat slay ca l-am omorat si imi spune sa tac sa nu imi mai auda gura daca nu vreau sa o patesc si tot felul de amenintari,iar dupa mi-a dat bann

doresc sa se ia masuri in aceasta privinta . rog seriozitate . multumesc din inima

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 04-09-2016, 15:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat slap ca erai ultimu om si tu erai pe harta. M-ai luat cu HO [nu sunt animal sunt om]. A inceput runda ai inceput tu cu comentarii .. dupa ai luat gag de la msx si ai inceput sa comentezi pe amx_page [ ti-am zis prima data sa taci ] nu ai inteles atunci ti-am zis gura . ti-a mai zis un admin ca nu este voie pe harta si tu ai zis ca este voie sa se urce jucatorii linistiti pe harta ca spui tu . Apoi te-am vazut pe harta si ti-am dat slay , ai comentat si ai primit ban 120 de minute. A fost si Nadya owner pe server si mai multi admini care pot comfirma asta.


+ ca ziceau admini ca si cu o harta in urma comentai .

@ Salut!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 04-09-2016, 16:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LAPD wrote:
Ti-am dat slap ca erai ultimu om si tu erai pe harta. M-ai luat cu HO [nu sunt animal sunt om]. A inceput runda ai inceput tu cu comentarii .. dupa ai luat gag de la msx si ai inceput sa comentezi pe amx_page [ ti-am zis prima data sa taci ] nu ai inteles atunci ti-am zis gura . ti-a mai zis un admin ca nu este voie pe harta si tu ai zis ca este voie sa se urce jucatorii linistiti pe harta ca spui tu . Apoi te-am vazut pe harta si ti-am dat slay , ai comentat si ai primit ban 120 de minute. A fost si Nadya owner pe server si mai multi admini care pot comfirma asta.


+ ca ziceau admini ca si cu o harta in urma comentai .

@ Salut!

Exact asa a fost. Eram on atunci..si am fost on si inainte. Merita banul ala cu o harta in urma..dar l-am tolerat...cel putin pana o sarit calul de tot. LAPD nu a gresit cu nimic.
Ceri seriozitate?? Patetic...ar trebui sa te uiti la tine sa vezi cat de serios esti si dupa sa vorbesti de alti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nadya

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 836, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 745
Votes: 65

Post Posted: 04-09-2016, 16:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pacate eram pe server si am vazut ce sa intamplat...adminul Lapd a procedat corect te-a avertizat sa lasi page'u....Adminul care ia zis ca nu are voie sa se urce pe mapa era aNNakiN....Banul a fost dat pe drept...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by nadya, 04 September 2016 14:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 26-04-2024, 05:39:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x