User
Pass
2FA
 
 

Starul server-ului.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message1162
eGood

[Zãt.^_^]



Status: Offline
(since 17-05-2018 18:49)
Joined: 03 Sep 2013
Posts: 2340, Topics: 87
Location: Constanta

Reputation: 3.4
Votes: 77

 
Post Posted: 04-09-2016, 21:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Lavynia27Love
Motiv : Am intrat ºi eu pe server 2-3 minute sa vãd dacã s-a mai schimbat zmx-ul ºi la un moment dat mã trezesc cu cs-ul stins. Am intrat inapoi pe server ºi am intrebat de ce mi s-a apicat comanda amx_quit. Pai nu mi s-a rãspuns la intrebare. I-am zis Laviniei cã o sã-i fac reclamaþie pentru cã nu mã lasã sã mã joc pe server, dupã ea mi-a dat un rãspuns adecvat unui owner.
Dovada (obligatoriu) : Dovada 1 + Dovada 2

ªtiu ca toatã lumea o sã "o pupe undeva ca nu ºtiu ce, cã îºi face treaba sau alte chestii de astea) dar eu nu am cum sã mã joc pe server pentru cã aºa o apucã pe ea/el ( nu ºtiu sigur dacã-i fatã) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RaykZ0r

[Be happy.]



Status: Offline
(since 06-10-2020 20:44)
Joined: 15 Feb 2015
Posts: 1282, Topics: 85
Location: Braila

Reputation: 0.3
Votes: 96

Post Posted: 04-09-2016, 21:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pozele nu merg ,dale upload iarasi .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 04-09-2016, 21:45:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand , geniule , nu ai injurat deloc pe sv .
Dovada care trebuia sa o pui tu : http://imgur.com/a/lNOwf cu quit . Dovada 2 : http://imgur.com/a/TOQoK care arata de ce ai luat quit . Te dai prea smecher pe zmx2 si vi apoi pe zmx ca sa imi ceri quit din nu stiu ce motiv , ti-am dat si acum ca sa imi faci reclamatie , nu ?
Chiar eu ti-am uploadat acea poza doar ca sa vad cat de redus poti fi sa faci o asemenea reclamatie pe un asa motiv de ... - Daca te deranja ceva , faceai demult reclamatie , dar eu nu ti-am facut niciodata nimic tie , deci lasa vrajeala .
Si da , sunt fata si nu mai vorbi aiurea daca nu cunosti circumstantele , nu sunt favorizata in niciun fel si chip sau orice alt lucru crezi tu despre mine , am luat gradul pe merit si , fara sa ma laud, consider ca imi fac treaba destul de bine . Esti player destul de vechi , ar trebuii sa sti cum se face o reclamatie ca tot eu te-am ajutat 50/50 la asta - .
Reclamatie inutila .

Edit : http://imgur.com/a/J1Khq (5 poze cum vorbeste monsieur)
A vrut sa redeschid topicul sa auda parerea tuturor cu referire la aceasta reclamatie si am sa ii indeplinesc dorinta
@InLoveCs arunci o privire aici cand ai timp si dai tu verdictul pentru quit`ul pe care I l-am dat la cererea lui .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eGood

[Zãt.^_^]



Status: Offline
(since 17-05-2018 18:49)
Joined: 03 Sep 2013
Posts: 2340, Topics: 87
Location: Constanta

Reputation: 3.4
Votes: 77

 
Post Posted: 04-09-2016, 22:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imgur.com/a/Itfc2
Nu vreau sã aud doar pãrerea a lui Inlove, vreau si pe cea a adminilor. Dacã considerã Inlove cã este reclamaþie inutila ºi nu mai are rost sã discutãm pe tema asta, poate sã dea locked, mulþumesc.
Edit : Scuzaþi cã nu a mers sã pun pozele, cred cã erau probleme de la ei, mulþumesc. Dacã imi aduci dovadã la argumentul spus de tine eu o sã te cred.
Code:
Te dai prea smecher pe zmx2 si vi apoi pe zmx ca sa imi ceri quit din nu stiu ce motiv , ti-am dat si acum ca sa imi faci reclamatie , nu ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GogoAsA

[Speedy > WarrioR*ZT]



Status: Offline
(since 01-07-2017 19:59)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 485, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 167.9
Votes: 14

   
Post Posted: 04-09-2016, 22:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

reclamatia ta e inutila

1. pentru quit nu se face reclamatie decat daca acel admin abuzeaza in mod repetat.
2. Ai cerut singur quit
3. Ai luat quit
4. Ai un limbaj vulgar pe u@ chat
5. Cum am zis mai sus , reclamatie inutila

P.S eu te banam pentru ce ai zis pe chat si ca te luai in gura cu lumea. Cs e "for fun" , nu pentru disperati.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 04-09-2016, 22:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eGood wrote:
http://imgur.com/a/Itfc2
Nu vreau sã aud doar pãrerea a lui Inlove, vreau si pe cea a adminilor. Dacã considerã Inlove cã este reclamaþie inutila ºi nu mai are rost sã discutãm pe tema asta, poate sã dea locked, mulþumesc.
Edit : Scuzaþi cã nu a mers sã pun pozele, cred cã erau probleme de la ei, mulþumesc. Dacã imi aduci dovadã la argumentul spus de tine eu o sã te cred.
Code:
Te dai prea smecher pe zmx2 si vi apoi pe zmx ca sa imi ceri quit din nu stiu ce motiv , ti-am dat si acum ca sa imi faci reclamatie , nu ?

@NewLif3
@SkyLin3r
Ati fost de fata (nu stau sa cer logouri de la mrs)
P.S. : asta a fost ultimul post al meu , te las sa vezi parerile tuturor adminilor . Simte-te bine .



Last edited by xXxLavyxXx27 on 04-09-2016, 22:32:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eGood

[Zãt.^_^]



Status: Offline
(since 17-05-2018 18:49)
Joined: 03 Sep 2013
Posts: 2340, Topics: 87
Location: Constanta

Reputation: 3.4
Votes: 77

 
Post Posted: 04-09-2016, 22:32:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xXxLavyxXx27 wrote:
eGood wrote:
http://imgur.com/a/Itfc2
Nu vreau sã aud doar pãrerea a lui Inlove, vreau si pe cea a adminilor. Dacã considerã Inlove cã este reclamaþie inutila ºi nu mai are rost sã discutãm pe tema asta, poate sã dea locked, mulþumesc.
Edit : Scuzaþi cã nu a mers sã pun pozele, cred cã erau probleme de la ei, mulþumesc. Dacã imi aduci dovadã la argumentul spus de tine eu o sã te cred.
Code:
Te dai prea smecher pe zmx2 si vi apoi pe zmx ca sa imi ceri quit din nu stiu ce motiv , ti-am dat si acum ca sa imi faci reclamatie , nu ?

@NewLif3
@SkyLin3r
Ati fost de fata (nu stau sa cer logouri de la mrs)


Hah, il bagi pe Sky in treaba asta degeaba, el nu are nicio vinã si nici nu are de ce sã se implice aici pentru cã toatã lumea o sã-l creadã.
Gogaosa, cum am zis mai sus, vreau sã vãd dovada. Stiu cã am scris ceva in legatura de quit ºi a fost ironic.

Altã dovadã de prostie la acestã fatã :

Code:

Informatii despre Ban
Nume: eFood
IP: 92.85.248.177
Motiv: am zis deja sa faci liniste daca ti-am redeschis topicul
Durata Ban: 1 hour
Timp de Unban: 0:16:29 9/5/2016
Nume Admin: Lavynia27Love
Admin SteamID: STEAM_0:0:1686461010
****************************************

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GogoAsA

[Speedy > WarrioR*ZT]



Status: Offline
(since 01-07-2017 19:59)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 485, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 167.9
Votes: 14

   
Post Posted: 04-09-2016, 22:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eGood wrote:
xXxLavyxXx27 wrote:
eGood wrote:
http://imgur.com/a/Itfc2
Nu vreau sã aud doar pãrerea a lui Inlove, vreau si pe cea a adminilor. Dacã considerã Inlove cã este reclamaþie inutila ºi nu mai are rost sã discutãm pe tema asta, poate sã dea locked, mulþumesc.
Edit : Scuzaþi cã nu a mers sã pun pozele, cred cã erau probleme de la ei, mulþumesc. Dacã imi aduci dovadã la argumentul spus de tine eu o sã te cred.
Code:
Te dai prea smecher pe zmx2 si vi apoi pe zmx ca sa imi ceri quit din nu stiu ce motiv , ti-am dat si acum ca sa imi faci reclamatie , nu ?

@NewLif3
@SkyLin3r
Ati fost de fata (nu stau sa cer logouri de la mrs)


Hah, il bagi pe Sky in treaba asta degeaba, el nu are nicio vinã si nici nu are de ce sã se implice aici pentru cã toatã lumea o sã-l creadã.
Gogaosa, cum am zis mai sus, vreau sã vãd dovada. Stiu cã am scris ceva in legatura de quit ºi a fost ironic.


Ironic e faptul ca ai deschis aici un topic ca sa isi bata lumea capu cu tine. Reclamatia asta (din partea ta nu are dovezi concrete) barem daca luai ban ceva mai ziceam , dar pentru quit? no way.

Ce vrei sa demonstrezi mai exact?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ionutpuiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2017 19:26)
Joined: 29 Aug 2016
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 3

Post Posted: 04-09-2016, 22:53:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrei sa auzi pararea mea ? Ai facut o reclamatie inutila ,ai cerut quit ti s-a dat pentru ce faci scandal acum? lavi nu a abuzat ti-a dat doar un qiut pentru ca asa ai cerut si apoi vi sa faci reclamatie ? Patetic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eGood

[Zãt.^_^]



Status: Offline
(since 17-05-2018 18:49)
Joined: 03 Sep 2013
Posts: 2340, Topics: 87
Location: Constanta

Reputation: 3.4
Votes: 77

 
Post Posted: 04-09-2016, 22:57:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Last reply :
Code:
Gogaosa, cum am zis mai sus, vreau sã vãd dovada. Stiu cã am scris ceva in legatura de quit ºi a fost ironic.

Same.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DummY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2018 19:00)
Joined: 15 Aug 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 60.7
Votes: 1

Post Posted: 04-09-2016, 23:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baa gata cu cearta, aceasta reclamatie este inutila.
Lavynia are dreptate cu ce a spus, tu ai cerut quit si ea ti-a dat quit. Ce mai vrei acuma ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 04-09-2016, 23:43:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DummY wrote:
Baa gata cu cearta, aceasta reclamatie este inutila.
Lavynia are dreptate cu ce a spus, tu ai cerut quit si ea ti-a dat quit. Ce mai vrei acuma ??

Cine esti tu sa te bagi aici ? Gata cu off-topic , asteptam doar parerile adminilor .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 04 September 2016 22:55



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 28-04-2024, 21:11:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x