User
Pass
2FA
 
 

reclamatie SpeakM

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message699
^_^Marius^_^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2016 16:12)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 57, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 1

Post Posted: 16-09-2016, 16:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra :^_^Marius^_^
Numele adminului reclamat :SpeakM
Data si ora :15:49
Motiv reclamatie :jignire adm
Alte detalii :tot timpul hartuieste pe cnv mai ales pe mn ... Acest player nu merita accesul pe sv
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) :http://imgur.com/a/dObWo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr Camperul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2016 13:07)
Joined: 16 Jul 2016
Posts: 54, Topics: 13
Location: Iasi

Reputation: -15.2
Votes: 2

 
Post Posted: 16-09-2016, 16:58:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule ^__^Marius^__^ vreau si eu o dovada cum "hartuiesc" pe cineva si pe tine. Acolo a fost o gluma intre noi doi poti vedea ca am pus "xD" si dupa Sasuke a facut la fel poate sa spuna si el. Si daca tot ne luam de jigniri admini uita-te aici sa vezi cum m-ai jignit pe mine si pe un player si mai si injuri. http://imgur.com/a/ILGEd Acum astept decizia ownerului nu cred ca pentru o gluma intre admin si slot trebuie avertizat cineva, poate sa spuna si Sasuke ca a fost o gluma. Cum am spus astept decizia ownerului si a comisiei. A da si... Nu pui si tu data? Macar printr-un edit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^_^Marius^_^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2016 16:12)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 57, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 1

Post Posted: 16-09-2016, 17:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba !.la mana bou nu e injuratura
2. la mana ala e coleg
3. la mana ai 2 conturi pe forum de pe care votez bv boss:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr Camperul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2016 13:07)
Joined: 16 Jul 2016
Posts: 54, Topics: 13
Location: Iasi

Reputation: -15.2
Votes: 2

 
Post Posted: 16-09-2016, 17:23:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poftim?!
1. Am spus ca jignesti prin "bou" nu ca injuri.
2.In a 3 poza de jos ai spus "am lagu pl" asta e cea cu injuratura.
3. Da este un coleg dar nu inseamna ca poti sa-l jignesti pe server chiar si in lumea normala nu doar cea virtuala.
4. Eu?! Care?! Mi-l spui si tu pe al doilea?! Ca eu am numai 1... Saracu' de mine. Sau tu ai 2 conturi? Si chiar daca aveam 2 conturi trebuia sa am cel putin slot si sa fiu in comisie ca sa votez -. Poate ca am 2 conturi dar... Dar unul dintre ele nu le folosesc de haha cat timp posibil 3 luni.
5. Te rog respecta modelul si pune si data.
Astept decizia comisiei si decizia ownerului. Chiar si in legaturile cu jignirile adresate mie, lui Fellowes si tuturor care joaca pe server.
A da si daca te intrebi care sunt jignirile adresate mie si a serverului ( toti playeri adica) "il stiu eu stiu eu toti fraieri de pe svr?" (Il stiu eu?! Stiu eu toti fraierii de pe server?!*)



Last edited by Mr Camperul on 17-09-2016, 13:30:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^_^Marius^_^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2016 16:12)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 57, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 1

Post Posted: 16-09-2016, 17:30:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scz de repost dar asta nu e loc de cearta asa ca te rog frumos
Fellowe mi-a zis ca esti realul SpeakM si am spus ca nu stiu eu toti fraierii de pe sv
cu referire la tn
te rog nu mai comenta la cererile mele, reclamatii, etc
nu vreau sa am de aface cu un ......... continua tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr Camperul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2016 13:07)
Joined: 16 Jul 2016
Posts: 54, Topics: 13
Location: Iasi

Reputation: -15.2
Votes: 2

 
Post Posted: 16-09-2016, 18:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca tu faci o reclamatie in care sunt implicat am voie sa arat dovezile asta e clar -. Si uite acum m-ai jignit acele "............" poate fii orice cuvant chiar si mai urat. Da si ai recunoscut si tu ca m-ai facut si pe mine si pe cei de pe server fraieri. Deci asculta la mine baiatule nu mai ai cum sa te scoti din asta ca ori m-ai facut pe mine ori pe playerii serverului ori pe altcineva. Sa nu uitam ca ai injurat si ca l-ai jignit pe Fellowes. A da si daca nu stiai eu sunt SpeakM! Siiiiiiiii... ce ai de spus in legatura cu asta? http://imgur.com/a/FSiTx Eu am facut o gluma cu Sasuke dar tu dupa ce te-a omorat l-ai jignit prin "ce cct esti" si fugaresti playeri "iesi naiba" poate era pe contul altui jucator dar trebuia sa ii se spuna gen (cum am facut) : " Duuuuude, revin-o cu un alt nickname ca acesta este deja luat poti veni cu unul al tau original". nu sa-l fugaresti prin "iesi naiba" caaaa daca playerul nu stia si ii placea acel nume?! huh?! Asa vei face cand vei fi si helper?! Le vei da direct kick? Nu le vei explica mai intai?! Si nu stiu daca pentru o gluma trebuie sa primesti interdictie... Daca te enervez asta e viata dar ca sa primesc interdictie trebuie sa joc cu cheats (aim, wall, speed) ceea ce nu se va intampla la mine. Si poftim un roman de al lui Speakerescul! - @D3luxe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ProVIP, 20 December 2016 22:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 19:41:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x