User
Pass
2FA
 
 

Succes la bac!
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message8079
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 17-02-2010, 23:07:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Pff, normal n-ar trebui sa fie in comisie un profesor din aceeasi scoala .. n-am ce zice, frumos sistem avem.


pai astia acum dau cu profesorii lor din liceu... nu mai e ca la noi cand nu aveau voie sa fie din acelasi sector macar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 17-02-2010, 23:14:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da, dar faza e ca bacul vostru era mult mai lejer, cu sportul si limba straina iti scoteai lejer peste 6 la bac, acum numai e asa macar prin asta sa compenseze daca au scos probele care avantajau elevii.Inca un lucru, am inteles ca la cateva licee din bucuresti s-au instalat camere ascunse si au fost prinsi cativa profesori/elevi cu manarii.Acum cativa ani bacul era o gluma proasta, cunosc persoane care au trecut prin 4 ani de liceu pe bani, fiind praf la toate materiile, iar la bac au luat note peste 8 de asemenea pe bani.O sa vedeti ca anul asta nu o sa mai mearga cu manevre, iar bacul o sa fie mai strict de la an la an.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 17-02-2010, 23:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa fie mai strict pe moment, se vor gasii solutii in timp.

@Lev, da, am uitat ca la ei asa se intampla, mi se pare o prostie, se poate razbuna profesorul urat rau -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 17-02-2010, 23:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spiridusu wrote:
da, dar faza e ca bacul vostru era mult mai lejer, cu sportul si limba straina iti scoteai lejer peste 6 la bac, acum numai e asa macar prin asta sa compenseze daca au scos probele care avantajau elevii.Inca un lucru, am inteles ca la cateva licee din bucuresti s-au instalat camere ascunse si au fost prinsi cativa profesori/elevi cu manarii.Acum cativa ani bacul era o gluma proasta, cunosc persoane care au trecut prin 4 ani de liceu pe bani, fiind praf la toate materiile, iar la bac au luat note peste 8 de asemenea pe bani.O sa vedeti ca anul asta nu o sa mai mearga cu manevre, iar bacul o sa fie mai strict de la an la an.


vezi ca asta cu camerele ascunse era sperietoare de ciori si la noi, am avut doua colege care s-au mutat de la liceu din bucuresti in nu stiu care comuna langa bucuresti si au picat bacul acolo ca au avut doua comisii stricte -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 18-02-2010, 00:32:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spiridusu cum poti sa spui ca bacul nostru era mai lejer?

Stii ce inseamna sa pici cu profesori ratati care din cine stie ce rahat de principiu nu dau mai mult de 8?
Am o gramada de prieteni, experti in engleza sau franceza care si-au luat-o in freza doar pentru ca au prins comisie de rahat. Si in acelasi timp am prieteni care-s prosti de dau in gropi dar au luat numai 10 in orale.

La orale depindea totul de profesori si daca faceai parte din jumatatea cu comisie nasoala nu era chiar asa lejer bacul.
Gandeste-te ca o cunostiinta a luat numai 9 si 10 in scris dar la romana oral a luat 7 iar la sport 5. (Ghici ce? Era sportiv de performanta, joaca baschet de 7 ani).

Cat timp salariile profesorilor raman de rahat se vor face manarii. Nici nu-i condamn. Gandeste-te ca un profesor poate scoate in 3 zile de bac salariul pe 1 luna de predat.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 27-04-2024, 16:26:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x