User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Bogdi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message546
Confidential

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2016 11:29)
Joined: 05 May 2016
Posts: 9, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 6.4
Votes: 1

Post Posted: 22-09-2016, 19:56:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant : Diablo
Nick admin : BogdiHD sau cv de genu
Motiv : In timp ce acest "admin" se certa cu playerii pe srv mai exact si cu Willow, i'am zis sa inceteze si sa nu mai "sufere" de admin apoi am primit BAN
Dovezi : http://s17.postimg.org/jdlm93xtb/dov.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdiihd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2018 18:52)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.9
Votes: 1

     
Post Posted: 22-09-2016, 20:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene inainte sa fii cu nasul pe sus citeste regulamentul ! Cand am spus pe chat "Pastrati un limbaj decent ! Nu iert pe nimeni" m-ati luat la misto da. 2. Eu nu iti permit sa imi spui ca sufar mai ales daca ai aere si faci pe smecherul si imi spui ca vreau sa va arat ca am admin. Asta imi este treaba sa am grija de server. Iar cu willow nu ma certam i-am explicat ce imi trimitea el inainte prin PM pe forum. Sa mai intamplat odata cu un player si au inceput sa isi ceara scuze ! Ti-am dat ban 30 de minute pentru jignirea adresata la numele meu. "Sufar de admin" daca sufar te-am linistit 30 de minute.

Aboneaza-te : https://www.youtube.com/bogdiihd
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Confidential

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2016 11:29)
Joined: 05 May 2016
Posts: 9, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 6.4
Votes: 1

Post Posted: 22-09-2016, 20:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dacă tu te'ai simtit luat la misto e fix problema ta asa ca nu ai nicio dovada clara ca te'am jignit direct eu pe tine asa ca eu zic sa te calmezi si sa nu te mai joci cu comenzile aiurea "prietene" -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 22-09-2016, 20:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum niciunul dintre voi nu are dovezi concrete,reclamatia va fi anulata. @Jon

-Back soon
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alii_naa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 19:21)
Joined: 27 Aug 2016
Posts: 75, Topics: 2
Location: România

Reputation: 62.8
Votes: 17

Post Posted: 22-09-2016, 20:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai veniți și pozați în îngerași cã ”Nu ați jignit cu nimic”. Din moment ce intrã un admin pe server și tu începi cu miștouri, se considerã tot o jignire. Cum a spus și Bogdi, nu ți-a dat ban numai cã ai spus cã suferã. Înainte de asta, ai fãcut pe șmecherul comentând la adresa lui.

Sã fim serioși. Ignori un player, ignori și iar ignori. Dar copiii ãștia de 13 ani trebuie liniștiți cumva. Prea se cred buricul pãmântului. Le dai gag, când se terminã gagul continuã și continuã de fiecare datã când vede cã intrii pe server. Ce înseamnã asta? De fapt ei sunt cei care suferã.




Bogdi nu poate filma, pentru cã se trezesc unii ca Diablo sã facã mișto, cã de' , în fața unui calculator suntem cei mai șmecheri. ”A facut și ãsta un video și se crede zmeu?”

CONTRA Un ban de 30 minute sper cã te va ajuta sã-ți revizuiești atitudinea fațã de un admin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdiihd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2018 18:52)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.9
Votes: 1

     
Post Posted: 22-09-2016, 20:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chris uite dovada mai jos:

http://s17.postimg.org/uqdvp83hr/Untitled.png

Eu nu ma joc cu nici o comanda , exact ce a spus si Alina asa se intampla de fiecare data pe server. Inainte sa te banez petine l-am mai banat pe unu din cauza ca a injurat staff-ul pe U+@ era si Alina de fata si KSM pe server. Deci astept degizia unui fondator si il rog sa se uite in consola sa vada cine a inceput cu misto-ul !


Aboneaza-te : https://www.youtube.com/bogdiihd
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xanariadcu

[Hokage]



Status: Offline
(since 24-07-2021 21:56)
Joined: 14 Feb 2015
Posts: 1143, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 592.7
Votes: 25

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2016, 22:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ar spune si Jon.Respectati ordinea:mai intai gag si daca nu termina dupa ce ai vorbit frumos cu el,atunci ban.Daca mai vad faze de genul "suferi?" ne suparam.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 23-09-2016, 08:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra reclamatie , pozele trebuie sa le faci cand se intampla problema , nu la ban.


DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Confidential

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2016 11:29)
Joined: 05 May 2016
Posts: 9, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 6.4
Votes: 1

Post Posted: 23-09-2016, 17:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi nu cred ca intelegi oameni buni, In primul rand daca l'am deranjat cu ceva spune , apoi se da gag iar daca dupa gag un plyaer continua cu acelasi comportament va fi sanctionat cu BAN.


EL NICI MACAR GAG NU MI'A DAT ! Vrea sa'mi arate ca el este admin si da BAN - Sa fim seriosi.... arata'mi tu o dovada cum ca mi'ai fi dat gag mie. In niciun caz nu se procedeaza asa, sa'mi arati tu mie ca esti superior, cand defapt toti suntem egali pe orice server ! Sper sa'ti revizuiesti aceste "fiţe" de admin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdiihd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2018 18:52)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.9
Votes: 1

     
Post Posted: 23-09-2016, 18:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-am avertizat la chestia cu limbajul si nu ti-am dat gag pentru ca mi-ai luat hotararea mea la misto ! Nu permit oricarui copil/jucator sa fie mai superior de cat mine (mai ales in ceea ce trebuie sa fac) daca avea admin da nu iti spuneam nimic. Atata timp cat esti jucator pe server nu te crezi mai presus decat un admin ! Eu v-am avertizat sa aveti un limbaj decent pentru ca nu iert pe nimeni . Tu si cu Willow ati inceput sa radeti si sa ma luati la misto si sa nu te aud ca NU era si KSM si Alii pe server !

Aboneaza-te : https://www.youtube.com/bogdiihd
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 23-09-2016, 22:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ehhh... daca tot ma puneti sa scotocesc prin logo-uri hai sa aruncam totu' pe masa.

Code:
Te-am avertizat la chestia cu limbajul si nu ti-am dat gag pentru ca mi-ai luat hotararea mea la misto ! Nu permit oricarui copil/jucator sa fie mai superior de cat mine (mai ales in ceea ce trebuie sa fac) daca avea admin da nu iti spuneam nimic. Atata timp cat esti jucator pe server nu te crezi mai presus decat un admin !

20:49:40 BogdiiHD : lasa alii ... la 13-14 ani ai lor nu ai ce sa le ceri.
--------------------------

@BogdiiHD, cand faci o astfel de afirmatie te astepti sa primesti in schimb un raspuns pozitiv sau ma rog, niciunul ?
Adminul nu e o unealta ca sa te faca pe tine respectat in fata celorlalti, ci un privilegiu de a te impune in fata celor care au o gandire daunatoare.

20:41:26 Ksm : are voie
20:41:50 Diablo : Nu mai plange =]]
20:42:04 Ksm : pf,esti terminat deala cu "=]]"?
20:42:08 Ksm : dupa orice propozitie?

20:42:58 Diablo : SI nu stiu care dintre noi e mai terminat ,)

------------------------

@Ksm, nu le mai da motive de cearta, ai totusi un statut mare pe server, comporta-te ca atare.

Siii ma repet din nou, respectati ordinea executarii comenzilor asupra playerilor. [warn / slay-kick-slap / gag / banned ]
Last warn.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 23 September 2016 20:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 00:30:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x