User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie alina
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2950
bogdiihd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2018 18:52)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 26, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 47.9
Votes: 1

     
Post Posted: 30-09-2016, 18:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA RECLAMATIE !

1) in regulament nu scrie ca nu ai voie camp.
2) pe server este setat la anumite harti ca nu sa ajuns sa se puna la toate mapele camp-zone care iti da damage dupa un anumit timp !


Aboneaza-te : https://www.youtube.com/bogdiihd
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 01-10-2016, 13:22:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bla, bla, bla... si iar bla.
Haters everywhere.

Aaaa, asa e, acum ca pe tine te omoara de langa portal e strigator la cer, nu ?
Bravo, iti pui piedica singurel.

Doar pentru ca ti-a stricat tie zenu' cu un kill facut din "camp" inseamna ca eu trebuie sa dau Down / Remove adminului sau ?

------------------------------------
JonSnow wrote:
Nu exista regula in care sa se interzica campu' echipei [CT] la portale / ziduri "T-Blocker" ...etc. dupa ce a terminat harta.

Slay / Kick / Bannned se da doar daca incalca aceasta regula --> ₪ CT nu au voie sa stea degeaba. Ei trebuie sa ajunga la sfarsitul hartii. CT are voie sa stea maxim 30 de secunde la o capcana. [slay/kick/ban 30 min.]

Si bineinteles aici nu se precizeaza ca trebuie sa omoare T, dupa ce ai terminat mapa ai liber sa te "joci" cum doresti.
_______________________

Unde e pus camp-zone e de la sine inteles ca nu ai voie sa campezi.
Aici aveti grija, camp-zone e setat pe anumite mape : Only T / Only CT / For ALL.

--------------------------

Sabecky wrote:
In regulament zice clar nu ai voie sa stai camp la teleport .


₪ T nu are voie sa pandeasca la portal pe mapa deathrun_arctic. [slay] --> restu' mapelor daca au camp-zone bine, daca nu, free game.


Sper ca m-am facut inteles.

Ksm wrote:
Hai nu zau?
Nu ai voie sa stai CAMP LANGA PORTAL Nu conteaza ca-i arctic sau altceva,daca nu are camp zone ii dai slap daca sta statuie langa Portal
Nu vad nici o dovada clara cum sa face camp .
Si mie mi se intampla CAND JOC ..uneori ..rar sa fac killuri ..sa trec tin tp in tp si sa se nimereasca sa gasesc pe unu acolo ..il omor,logic ..dar asta nu inseamna ca-i camp
Camp este cand stai CTRL langa TP si faci killuri ca haplea .

Update @ 30-09-2016, 11:31:52

Gandeste-te si tu umpic ..eu vin cu 1k HP la Tero ..nici nu apuc sa trag ca imi da HS ,ca sta Camp ..sau imi da 2-3 Lame si sunt dead .
Este ca si cum ai sta pe classic cu awp la panda ,astepti sa iasa iepurele din gaura si doar tragi .
Unde mai este distractia? - Care-i lupta intre T ci CT? ..daca eu stau camp langa tp si astept sa intrii si iti dau 1 lama hs.
Dar totusi ..nu este caz de remove sau down .
Nu sunt de partea nimanui dar ..nu prea vad rostul reclamatiei ..Contra ! :d

Nu e server Classic, nu e Zombie Mode, nu e JailBreak sau mai stiu eu ce, e DEATHRUN si mai important decat asta, e serveru' nostru.
Ce ai spus tu poate sa fie valabil oriunde, aici insa nu isi au locu' acele argumente.
E specificat clar mai sus ce se poate si ce nu.

Zici de lupta dintre CT & T, din ce ai spus tu si CT poate sa faca la fel pe un server classic si nu mai e considerat camp ci lupta.
Pe DR e pus acel camp-zone doar pe anumite mape unde am crezut din proprie experienta ca T poate sa profite la maxim de zona si trebuie sa-i limitez raza de actiune, insa pe altele poti cu usurinta sa-i intorci killu' daca ai indemanare ( nu din prima, dar daca perseverezi o sa reusesti ).

Cu 1k HP fiind CT nu ai cum sa-ti iei HeadShot din prima, poate doar cu lama respectiv Super-Knife si nu mereu nimeresti deci exista scapare.
Doua - trei lame, bine zis, in aceasta lupta oricine poate sa castige, bineinteles va castiga cel cu noroc sau cel cu indemanarea mai mare.

Un adevarat dezechilibru de joc e atunci cand un player vine cu 100 HP si knife 4 / 1 si T are deja tot arsenalu' din shop, DAR asta tine tot de indemanarea si psihicu' jucatorului.
Brese sunt, n-am de ce sa ascund asta, sunt brese de abuz la shop & pe unele mape.
Nu e perfect din punct de vedere tehnic.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 01 October 2016 11:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 08:28:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x