User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Rubin.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1096
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-10-2016, 22:16:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freakz * Activ.
Rubin.
Inferno, 23:10
Din zisele lui, am facut misto.
N`am, nu merge sa fac screen :)

Pai, i-a zi ma nene pentru ce`mi dai tu ban ? Imi dai permanent pentru misto ? Ce fel de owner esti man ? -)

P.S. Stiu ca nu se ia in calcul reclamatia mea, e owner, bla, bla, bla, stim cu totii unde duce asta, dar ca o idee, sa dai permanent pentru luat la misto, e grav atunci.





Last edited by Activ. on 04-10-2016, 22:42:57; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 04-10-2016, 22:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa iti spun cum sta treaba: nu ma cunosti,nu te cunosc,in primul rand nu ai dreptul sa intri pe server sa te iei de admini ca de ce au plecat de pe 6, in al doilea rand nu vi sa faci misto de admini/jucatori, in al treilea rand nu faci misto de mine cand eu iti atrag atentia sa vorbesti cum trebuie. Cumva am ciocnit valiza in gara amandoi de ma iei tu pe mine sa ridic 2 degete cand vreau sa vorbesc cu tine? Ai putin respect fata de un owner,eu daca intru pe server-ul tau nu intru sa va iau la misto,intru sa ma joc si sa vorbesc civilizat,nu sa fac misto cum faci tu,nu este prima data cand intri pe server si iei admini/jucatori la misto. Cand intri pe war4 te comporti civilizat,glumesti cu cine iti permite si glumesti in limita bunului simt.
Banul nu este permanet,este temporar pana iti dai seama ca ai gresit prin ceea ce ai facut.
O seara buna.


PS: esti fericit ca dai rep - ? aici dovedesti ce mentalitate ai.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-10-2016, 22:33:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amice, am voie sa ma iau de cine vreau eu atat timp cat ii cunosc de 3-4 ani si`mi permit, intelegi ?
Asta nu e un motiv de ban, motivul a fost ca te`am luat peste picior , si ti`am zis sa mi te adresezi intr`un fel anume, si ai cazut de papagal, si te`ai ofticat enorm.
Da permanent, nu ma intereseaza, degeaba esti owner daca te comporti asa cu alti admini de pe alte servere, sa`ti arati puterea, pacat ca toti copiii au privilegiul asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 04-10-2016, 22:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Amice" sa vorbesti cu cine vrei,eu unu nu am nevoie sa mi te adresezi in nici un fel.
Code:
am voie sa ma iau de cine vreau eu atat timp cat ii cunosc de 3-4 ani si`mi permit, intelegi ?

Cine ti-a zis ca ai voie sa vi sa te iei de admini? Poti cunoaste admini de 10 ani,intri pe server ii respecti si ii tratezi cum trebuie,nu cu mistouri si alte mirodenii.
Code:
Asta nu e un motiv de ban, motivul a fost ca te`am luat peste picior , si ti`am zis sa mi te adresezi intr`un fel anume, si ai cazut de papagal, si te`ai ofticat enorm.

Zi mersi ca nu ti-am dat bye asa cum faci tu pe 6, eu cel putin gandesc inainte sa fac ceva.
De restul nu are rost sa iti mai explic,prin ceea ce ai postat mi-ai demostrat inca odata ca nu ai respect.
Ce am avut de zis am zis,daca mai vrei sa intri pe server stii ce ai de facut.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 05-10-2016, 09:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Activ, nu imi spune ca esti victima, ca nu are rost, iar daca imi spui ca te deranjeaza ca ai luat ban, eu cred ca glumesti.
Mai degraba te deranjeaza alte lucruri, dar nu are rost sa discutam aici, ca nu imi place sa fac telenovela.
O sa discut cu george, dar nu cred ca ai luat degeaba.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 04 October 2016 20:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 29-03-2024, 12:06:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x